СпайдерВумен• 08 августа 2024
Как ваши продажи последнюю неделю и месяц ?
В августе лучше стало или так же ?
Лика-прилипка• 08 августа 2024
Жахливо. Відділ у ТЦ, сторінка онлайн, жіночий одяг Манго, Зара, Страді, тощо…
младокошкина• 08 августа 2024
Чоловік займається автомобілями, все стоїть з прийняття закону про мобілізацію
МинерАлочка• 08 августа 2024
Майже ніяких . Але ми виїхали, керую дистанційно
Тому, змирились і просто закриємо
В 22 році навіть краще було
Тому, змирились і просто закриємо
В 22 році навіть краще було
БезВзяток• 08 августа 2024
Продавців більше ніж покупців. Це закономірність що немає попиту. ТЦ напівпорожні, бо їх вже більше ніж треба.
Всі великі промзони і підприємства дурники розвалили, набудувавши ТЦ та ЖК. Ну то хай тепер один у одного купляють. Дібіли за 30 років не можуть зрозуміти, що платіжоспроможний покупець буде там, де є виробництво, люди працюють і отримують гідну зарплатню.
В нас у Києві,відсотків 70 просто знищено. Людям немає де працювати, немає нормальных зарплат. Немає кому вам нести гроші.
Країна продавців. Заробляють інші.
Лепетун• 09 августа 2024
У мене таке враження, що люди стали бідні або економні
Нові речі запитують ,але не купують
Є ще сторінки з бу ,то там замовляють.
Ну і зараз міжсезоння, так завжди
Хоча я купую постійно нові речі, сьогодні купила худі чоловіку, бо він набрав вагу і гардероб треба змінити
Нові речі запитують ,але не купують
Є ще сторінки з бу ,то там замовляють.
Ну і зараз міжсезоння, так завжди
Могу порекомендовать эффективный тренинг управление конфликтами от опытного профессионала , который подберет все необходимые инструменты для достижения поставленных целей, повышения конкурентоспособности и получения максимальной прибыли. Когда мне понадобилась помощь, квалифицированные специалисты подобрали индивидуальную программу тренинга, которая максимально отвечала требованиям и соответствовала целям моего бизнеса.