Продавців більше ніж покупців. Це закономірність що немає попиту. ТЦ напівпорожні, бо їх вже більше ніж треба. Всі великі промзони і підприємства дурники розвалили, набудувавши ТЦ та ЖК. Ну то хай тепер один у одного купляють. Дібіли за 30 років не можуть зрозуміти, що платіжоспроможний покупець буде там, де є виробництво, люди працюють і отримують гідну зарплатню. В нас у Києві,відсотків 70 просто знищено. Людям немає де працювати, немає нормальных зарплат. Немає кому вам нести гроші. Країна продавців. Заробляють інші.
У мене таке враження, що люди стали бідні або економні Нові речі запитують ,але не купують Є ще сторінки з бу ,то там замовляють. Ну і зараз міжсезоння, так завжди Хоча я купую постійно нові речі, сьогодні купила худі чоловіку, бо він набрав вагу і гардероб треба змінити
Могу порекомендовать эффективный тренинг управление конфликтами от опытного профессионала https://teplyakov.pro/services/reshenie-konfliktny... , который подберет все необходимые инструменты для достижения поставленных целей, повышения конкурентоспособности и получения максимальной прибыли. Когда мне понадобилась помощь, квалифицированные специалисты подобрали индивидуальную программу тренинга, которая максимально отвечала требованиям и соответствовала целям моего бизнеса.