Корсет_на_шурупах• 09 августа 2024
Можно ли пить только минералку?
Не люблю обычную воду, пью только чаи, соки магазинные, и понимаю что сплошной сахар. Из воды люблю только ту что немного как солёная, Миргородская синяя, например. Её можно пить на постоянной основе или вредно?
Залізний занавіс• 09 августа 2024
Ага, можна, потім тільки каміння з нирок дістанете і знову буде можна
Мольфарочка• 09 августа 2024
Можно, но могут быть от этого камни в почках. Впрочем, и от обычной воды они тоже появляются
Тектологиня 80lv• 09 августа 2024
Вода розділяється на види:
- столова
- лікувальна
- лікувально-столова
Столова - це звичайна очищена вода зі збалансованим складом мініралов. Вона для постійного вживання.
Лікувально-столова - це вода з мінеральних свердловин малої концентрації. В неї вже їде перекос по мінералізації як візитна картка.
Її вже не рекомендують пити постійно.
Ну і лікувальні - це вже за призначенням лікаря.
Ваша Миргородська скоріше за все - лікувально-столова.
Сильногазавані напої нікому не рекомендують пити багато. Краще беріть слабо газовані.
- столова
- лікувальна
- лікувально-столова
Її вже не рекомендують пити постійно.
Помидорина• 09 августа 2024
Так полюбите обычную воду! Вы все равно к этому придете, только время теряете. Но соки из паков - это, конечно, мдааа.
Корсет_на_шурупах
• 09 августа 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Вода розділяється на види:
- столова
- лікувальна
- лікувально-столова
Її вже не рекомендують пити постійно.
- столова
- лікувальна
- лікувально-столова
Її вже не рекомендують пити постійно.
Я пью вже коли газ випускаю, мені не можна газоване. Але ж мінералізація це погано? Просто в мене знайомі п´ють постійно Бади з мінералами, в воді хіба більше?
Корсет_на_шурупах
• 09 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
А что тогда пить?))
Корсет_на_шурупах
• 09 августа 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Не дивуйтесь коли ви в себе дістанете)
Залізний занавіс• 09 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не дивуйтесь коли ви в себе дістанете)
До чого тут я? Ви запитали за мінеральну воду - я відповіла, вживання мінеральної та газованої води на постійній основі провокує утворення каміння в нирках
Корсет_на_шурупах
• 09 августа 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я 10 років пила, потім перестала, а вже потім почула що шкідливо. Тому питаю чому. Ваші прогнози собі залиште, адекватно треба відповідати
Залізний занавіс• 09 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
То пийте й далі.
Мольфарочка• 09 августа 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А что тогда пить?))
Мо-ло-ко)
Та пейте минералку спокойно, она лучше соков и лимонада. Просто бдите с почками
Корсет_на_шурупах
• 09 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Мо-ло-ко)
У меня непереносимость лактозы) Спасибо. Да, наверное буду пить, но проходить обследования почек