Дама_из_рекламы• 09 августа 2024

Міома 4.5 см

Знайшли міому 4.5 см. Що краще, видаляти при такому розмірі чи спробувати лікування?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 августа 2024
Удалять, не тратить время зря на лечение

Teonaa• 09 августа 2024
Ні. Не «лучше» видаляти.
Враховують побажання жінки щодо народження дітей в подальшому; воаховують яка це міома; враховують який темп росту.
Наприклад я хожу з міомою з 2015. За 9 років збільшилася з 2,5 до 5. Потім з нею вагітність і пологи. Зараз вона 3.5.
Тобто на 1 см за майже 10 років.
Я знаю за не неї, раз на рік перевіряю.
Шо куда там видалять «лучше», мені невідомо.
А буває міома 3см , і викликає кровотечі. Таку видаляють 90%.
Teonaa• 09 августа 2024
І то не одразу, а тнеж намагаються вирішити проблему консервативно.
Лікарі хай кажуть що робити - до 2-3 треба сходити, і причому один з них має бути саме хірург-гінеколог.
Почемучечка• 09 августа 2024
У меня миомы 17 лет и ни один врач не предлагал их удалить. Только контроль за размерами
автор Дама_из_рекламы • 09 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Ні. Не «лучше» видаляти.
Тобто на 1 см за майже 10 років.
Я знаю за не неї, раз на рік перевіряю.
У мене кровотечі плюс ріст до 1 см в рік, тому вагаюся.
КоКоКоКоКоКо...• 09 августа 2024
в мене була приблизно подібного розміру, вирізали. але. з´явилася вона в мене після перших пологів і до других (за +-6 років) виросла зовсім невелика. під час вагітності почала збільшуватися. видалили її коли дитині другій було приблизно 3 роки. Тобто, видаляли через 9 років спостерігання.

оскільки я не планувала більше вагітностей і пологів, гінеколог (яка і оперує теж сама) порадила видалити і не думати більше про неї. на той мемент мені було 37 років. після видалення минуло майже 7 років, нагадує про неї хіба що шрам невеликий. все інше - в межах вікової норми.
Teonaa• 09 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну тоді марш до гематолога - міряти гемоглобін-феритин; до хірурга - хай збирає анамнез і узі робить, опитує вас щодо планів на материнства. І приймайте рішення

Чебураха з перцем• 09 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Возраст, репродуктивные планы, где расположена миома?
автор Дама_из_рекламы • 09 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
38, у передній стінці, інтрамуральна.
Чебураха з перцем• 09 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
38, у передній стінці, інтрамуральна.
Рожать еще планируете?
автор Дама_из_рекламы • 09 августа 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Рожать еще планируете?
Напевно ні.
Чебураха з перцем• 09 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Напевно ні.
Сделайте гистологию и поставьте мирену