Все буде Україна• 09 августа 2024
Опрос про секс
Всі мої подруги незадоволені статевим життям. Комусь траплявся коханець, з яким було добре у ліжку, але чи пристрасть проходила, чи розходились. Особисто в мене ніколи не було чоловіків, з якими фантастично у ліжку. У мого третього чоловіка все фізічно працює, секс регурялний, але сказати що мені вау як добре - не можу. Все дуже однообразно, моїх бажань не чує. Пишу про темпераментних жінок. І от мені стало цікаво, а може і нема того фантастиччного сексу, щоб чоловіки працювали, щоб жінці було добре? Може це казочка, і нам не варто того чекати? Поділіться враженнями, додаю опрос. Звертаюсь до зрілих жінок з досвідом від 3 чоловіків.
Результат:
вже голосів:
27 (22.31%)
протягом 10 років крутий секс
26 (21.49%)
був класний коханець
25 (20.66%)
тиць
24 (19.83%)
секс так собі
11 (9.09%)
нормальний секс моя мрія
8 (6.61%)
не люблю секс
Все буде Україна
• 09 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Ви цому кажете ’мені це не подобається, цілуй тут’, чи ’і ще тут поцілуй!’ - і стогін. Це ж як собаку дресирувати. Правильно зробив - от тобі смачненьке)) а критикувати сенсу не має, лише негативний результат
Не повірите, але не люблять коли стогін. Сама дивуюсь, але стогони бачу тільки у кіно
Залізна пані• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну як обираю, оце тільки такі мною цікавляться. Я ж обираю з тих яким я подобаюсь, яки обрали мене
Понятно, вопрос снимается. С вашим типажом женщин общаться мне крайне сложно
Все буде Україна
• 09 августа 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Эгоист что ли?
Вам он так сильно дорог? Если он вас не слышит в постели?
Честно, я бы сказала, чувак, я не получаю удовольствие от секса с тобой. Для меня удовольствие важно, или давай что-то пробовать новое, или досвидос.
Понимаю, что это категоричный разговор и может поставить точку в отношениях. Но жизнь у меня одна и ограничена по времени, чтобы тратить ее на человека, с которым мне некомфортно
Та я вже давно заміжня, і толпи чоловіків за мною не упадало. секс є, але не той про який мрію. У побуті чоловік прекрасний
дякую аж підскакую• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
А может это нужно менять
Может выбирать не только потому что выбрали Вас, а потому что Вам понравился
Потому что тот кому нравлюсь я и тот кто нравится мне не всегда один и тот же человек. А есть и третья категория: тот, который нравится мне (в первую очередь) и одновременно с тем, я нравлюсь ему же
Все буде Україна
• 09 августа 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А может это нужно менять
Мені ніколи не подобались чоловіки просто так. Я з тих, за ким треба довго ухаживать, добиватися. Не влюбчивая
дякую аж підскакую• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
И что)
Разводов не придумали что ли?
Вы остаетесь с этим мужчиной, потому что он вас устраивает на данный момент больше, чем не устраивает
Для вас быт важнее удовольствия в сексе
Если бы был хотя бы наравне, то и требования к мужчинам были бы соответствующие
Разводов не придумали что ли?
Для вас быт важнее удовольствия в сексе
дякую аж підскакую• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Прям так? Чтобы вы долго ухаживали? Не за вами?
Бабка_в_кедах• 09 августа 2024
Ох! Був такий кохань в мене колись, по разів пʼять закінчувала з ним легко. Нічого особливого не робив, просто підійшов запах, розмір, статура тіла. І ще він був дуже напористий, мене це саме збуджує сильно, коли бачу, що чоловік до не тями мене хоче і пре, як танк - самий смак для мене. Думаю, що саме в цьому справа, як людина себе поводить до сексу- це важливо.
Чоловік в мене на напор взагалі не здатний, але знає вже всі мої тонкощі за роки разом, то один раз можу встигнути, а буває і ні, бо він скорострел, та ще й вік вже дає знати про себе і не має гарного стояка.
Мрію про пристрасть, бо молодіше не стаю, а темперамент ще ого-го.
Залізна пані• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ухаживала, добивалась, не влюбилась - так у вас идеальная семья в вашем понимании
МадамОхмури• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну мене чоловік не чує, я прошу робити якись речі, як мені краще, а він тільки ображається
Які речі? Наприклад
МадамОхмури• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У мене ніколи не було вібратора. Язик пальці - не моє. Чоловік темпераментний, оргазми регулярні, але так щоб мені буо фантастично добре він не робить. Хоча я нічого незвичайного не прошу, наприклад прелюдію подовше
Чому не купите ділдо?
Магиня• 09 августа 2024
Ну для меня классный секс, это основа отношений, мужчин было много, те с которыми нудно, быстро, без страсти и однообразно сразу отсеиваются. Ну у меня так
бибизяна• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну то скажіть,що поки ще рано,треба ще вас попестити і там,і там і покажіть де
Море_море_я_скучаю• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мне один мужчина сказал, что это именно женщина выбирает мужчину
Море_море_я_скучаю• 09 августа 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я вже теж немолода, як і мій останній чоловік. Так він сам здивований, що тривалість можна контролювати, зменшуючи темп. Сказав, що навіть в молодості не міг так довго і часто. Тому пробуйте, думаю, не все так безнадійно. Головне, щоб він так само був зацікавлений у вашому задоволенні
ДелайКак_Я• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
наконецто хоть ктото признал это. а то женщина выбирает.. ага.. выбирает из того что есть. конечно будет ли секс или не будет- выбирает женщина, а вот будут ли отношения-здесь более сложно
БеллаДонна• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
А звідки ви взяли що не люблять?
Не боюся осуду• 09 августа 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Цікаво, який вік у чоловіка, що не має гарного стояка?
Все буде Україна
• 09 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
А звідки ви взяли що не люблять?
Бо казали
Все буде Україна
• 09 августа 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Де написано що я ухаживала? За мною звісно ухаживали, добивалися
дякую аж підскакую• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Сори, действительно просмотрела
Залізна пані• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вы же исправили смс, а вот до этого и было написано. Ну, то такое
Залетна Я тут• 09 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
С опытом от трёх
Мені і трьох вистачило
БезПаспортаНеПродаю• 09 августа 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Мені і трьох вистачило
А мне одного. Но я автору не советчик
ВсеЧетко• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я взагалі нічого не кажу, сам розуміє, бо не дурак
Не гоню• 09 августа 2024
Автор, я вам так скажу, 90 % мужчин понятия не имеет как удовлетворить женщину вообще!
Люблю джаз• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ви якийсь робот машина. А не палка жінка, про яку ви в стар пості написали. Все не так, і все не ті. Як можна вибирати коханців і не бачити хоч з третього сексу, що не підходить, а продовжувати себе мучати?