Все буде Україна• 09 августа 2024

Опрос про секс

Всі мої подруги незадоволені статевим життям. Комусь траплявся коханець, з яким було добре у ліжку, але чи пристрасть проходила, чи розходились. Особисто в мене ніколи не було чоловіків, з якими фантастично у ліжку. У мого третього чоловіка все фізічно працює, секс регурялний, але сказати що мені вау як добре - не можу. Все дуже однообразно, моїх бажань не чує. Пишу про темпераментних жінок. І от мені стало цікаво, а може і нема того фантастиччного сексу, щоб чоловіки працювали, щоб жінці було добре? Може це казочка, і нам не варто того чекати? Поділіться враженнями, додаю опрос. Звертаюсь до зрілих жінок з досвідом від 3 чоловіків.
Результат:
вже голосів: 121
27 (22.31%) протягом 10 років крутий секс
26 (21.49%) був класний коханець
25 (20.66%) тиць
24 (19.83%) секс так собі
11 (9.09%) нормальний секс моя мрія
8 (6.61%) не люблю секс
Трільчиха• 09 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мне один мужчина сказал, что это именно женщина выбирает мужчину
Выбирают всегда оба.
Если женщина не в его вкусе, то хоть обвыбирайся, больше чем на пару ночей мужчину не получишь

Трільчиха• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мені тільки такі траплялися, в мене вже третій чоловік
То 3 чи 5. Автор, плутаєтесь в історії))
Дуб береза• 09 августа 2024
Я думаю, что секс сильно переоценен. Я не ханжа, испытываю оргазм. Но с высоты своего возраста думаю, что ничего такого в нем нет. Можно смело и без него прожить.
Особенно удивляюсь, когда люди из-за секса идут на преступление или разбивают семьи.

Мужчин было несколько. Самый классный секс был там, где были нездоровые невротичные отношения и эмоциональные качели. Потому что партнер приучал к дофаминовым всплескам (страсть после ссоры, ближе/дальше и тд). Но с такими у меня и оргазма не было, они банально об этом не парились. А за пределами кровати отношения были вообще ужасные.

Сейчас у меня классный партнер, строим семью. Секс абсолютно обычный, оргазм доставляет.

Думаю, намного круче найти надежного заботливого партнера. С которым можно без страха в декреты и ремонты. Чем страстного е баку-террориста.
автор Все буде Україна • 09 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Одружена 3 рази, всього чоловиків 5 (2 без шлюбу)
Ответ дляЛюблю джаз
Ви якийсь робот машина. А не палка жінка, про яку ви в стар пості написали. Все не так, і все не ті. Як можна вибирати коханців і не бачити хоч з третього сексу, що не підходить, а продовжувати себе мучати?
Не мучаю себе, я дуже темпераментна, без сексу не можу. не німфоманка, але залежна. Але це як їсти щось буденне (якщо з їжею порівнювати). А хочеться чогось про що у книжках пишуть, чі жінки інколи говорять, щоб враховував бажання жінкі - ото такого не маю
Не боюся осуду• 09 августа 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У Вас було хоч з одним із цих чоловіків таке, що тільки разом наодинці, і Ви дуже хочете його? Думаю, що було. Хіба це буденне? І чи кожен день секс в вашому житті(ну чи через день, тобто дуже часто). У мене секс з чоловіком часто не був, із за різних об´єктивних причин, хоч з чоловіком кохаємо одне одного, і коли був, це був такий,як Ви пишете, фантастичний, бо міг бути раз чи два на місяць.
Веккy• 09 августа 2024
Хорошего любовника не найти. Это наверное счастье , если кому то такой попался.