маминаБубочка• 09 августа 2024
Великі діти на терміні 25 тижнів
Всім привіт, у нас двійня, вчора були на УЗД було рівно 25 тижнів, лікар сказав що діти крупні , вага одного 820 іншого 890 грам , а має бути менше . В мене поставили гестаційний діабет, я строго тримаю дієту і міряю 6 разів на добу цукор, цукор за межі не виходить. Чому може бути більша вага у малюків ?🥺
З горіха зерня• 09 августа 2024
Это ваши эндокринные проблемы. На детях они не скажутся. Моя крошка родилась почти 5 кг
Кусюче сонечко• 09 августа 2024
Буває що строки можуть відрізнятися на 1-2 тижні, тому є розходження.
Також є генетика, якщо діти в сім´ї когось з батьків народжувались понад 4 кг. Подругу також і на дієту садили, і цукор контролювала, але діти крупні: перша 4050, друга 4200, і третя взагалі 4650 хоча народила на 38 тижні
Само_достаточная• 09 августа 2024
Може, цукор перед тим виходив за межі і дітки набрали.
Крім того, може бути підвищений рівень глікогену при ГЦД.
Також генетично дітки можуть бути крупні (з якою Вагою народилися Ви і Ваш чоловік?)
Флюорография гуся• 09 августа 2024
У мене теж був гестаційний діабет.
Народила доньку з вагою 4950
Це є причиною.
Народила доньку з вагою 4950
Це є причиною.
Флюорография гуся• 09 августа 2024
Троє пологів
І всі різні.
4950 через діабет вагітних
Після пологів цукор в нормі.
І всі різні.
4950 через діабет вагітних
Після пологів цукор в нормі.
Рогнеда Карповна• 09 августа 2024
Обычный вес. Мой в 25 был уже 1кг. Тоже был гсд, держала диету. Родился в 39 с весом 3500, абсолютно обычный ребёнок, совершенно не крупный.
Lesik_2013• 09 августа 2024
У вас випереджає вага всього на тиждень. У мене теж на тиждень випереджає. Теж ГЦД. Але....
На минулому УЗД, лікар, ще не дивившися мене, лише побачивши, що покази по УЗД на тиждень більші, ніж строк по останніх місячних, сказав, що цей плід буде більшим, ніж при попередніх пологах.
Вчора я була на УЗД у лікаря, до якого всю вагітність ходжу на УЗД і перенатальна діагностика його профіль. То, на диво, він сказав, що ця дитина буде меншою при пологах, ніж перша. Перша народилася 3820г і 58см.
Я багато читала на форумах, що у дівчат не підтвердилися розміри.
Lesik_2013• 09 августа 2024
Для багатоплідної вагітності можливо діти і крупні, бо зазвичай коли двоє, то вони народжуються меншими. Але загалом, нормальні
Само_достаточная• 09 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Троє пологів
І всі різні.
4950 через діабет вагітних
Після пологів цукор в нормі.
І всі різні.
4950 через діабет вагітних
Після пологів цукор в нормі.
Перший - хлопчик, друга - дівчинка?
Само_достаточная• 09 августа 2024
Ответ дляLesik_2013
Цікаво, хто в результаті з лікарів правий...
Флюорография гуся• 09 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Перший - хлопчик, друга - дівчинка?
Так
Lesik_2013• 09 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Це не тільки від лікарів залежить, а ще від того, який цукор буде протягом цих 2 місяців. З ростом плаценти все важче стає його тримати в нормі.