Чумачечая Весна• 09 августа 2024
Що уже з холодильником? Мотор гуде /секунда і замовкає - і так по кругу
Чумачечая Весна
• 09 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Попробуйте его подключить к другой розетке.
Нічого не допомагає (
Божий одуванчик• 09 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Нічого не допомагає (
Тоді дійсно проблема в холодильнику. Викликайте майстра або викидайте холодильник.
Пополняю_Карму• 09 августа 2024
Мій так робив перед тим, як зламався. Перевіряйте температуру в середині, бо мій потім наче нормально гудів, але температура була, коли я заміряла, + 16.
Чумачечая Весна
• 09 августа 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Але він як зламався то відремонтувати не вийшло? Тільки новий купили?
Пополняю_Карму• 09 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Не купила, бо не маю на це коштів. Ремонт не має сенсу, бо холодильник старий і майстри не можуть гарантувати, що після ремонту він пропрацює хоча б місяць. Потрібно купувати новий.
Большой секретик• 09 августа 2024
Двигун накрився.
Ремонт досить дорого і ніхто не дає гарантію.
Ми купили новий, бо старому було вже років 20
НаБалКоніХодять• 09 августа 2024
колись на зйомній квартирі був старий донбас. то компресор так згорів. щось постійно щолкало але двигун не запускався. міняли компресор. по вартості як пів холодильника.