Душка-свекрушка)))• 09 августа 2024
Є в когось подібна полиця для книг, зручно?
Ангелок з ріжками• 09 августа 2024
Классно для деток, когда книги много раз в день дёргать. Или для учебников)
Душка-свекрушка)))
• 09 августа 2024
Ответ дляKyklaNata
Думаю, удобно, если пользуешься этими книгами часто, иначе - лишний сборник пыли
Та в принципі в будь-якому серванті, книжковій шафі навіть з дверцятами збирається пил.
Це я дивлюся подібне школяру для посібників, тож часто він їх рухати буде. Не хочу дрелити стіну, десь на пол стелаж ставити теж місця шкода. В тумбочці в столі купа зошитів, а на стільниці збоку є якраз місце для чогось такого (воно біля стіни якраз)
Бавовнятий Пупс• 09 августа 2024
Не думаю, що зручно. Збирається пил, за нижніми нахилятись, займає більше місця ніж звичайна і тд. Просто дизайн
Lilian-nochka• 09 августа 2024
Думаю,будет удобно для ребенка,хранить учебники,которыми часто пользуется.для коллекции книг нужна закрытая система хранения
Ангелок з ріжками• 09 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тогда идеально)
Десь так, але...• 09 августа 2024
Я би хотіла таку полицю своїм дітям, але не має місця для неї. Мені вона здається зручною, коли часто користуватися.
АгатаХристя• 09 августа 2024
Не має такої, але я б таку купила. А взагалі мрію про дуже велику шафу для книг, щоб не думати куди чергову книжку всунути або кому віддати...