Душка-свекрушка)))• 09 августа 2024

Є в когось подібна полиця для книг, зручно?

Каркуша Клара• 09 августа 2024
У меня нет такой, но это удобно

KyklaNata• 09 августа 2024
Думаю, удобно, если пользуешься этими книгами часто, иначе - лишний сборник пыли
Ангелок з ріжками• 09 августа 2024
Классно для деток, когда книги много раз в день дёргать. Или для учебников)
автор Душка-свекрушка))) • 09 августа 2024
Ответ дляKyklaNata
Та в принципі в будь-якому серванті, книжковій шафі навіть з дверцятами збирається пил.
Це я дивлюся подібне школяру для посібників, тож часто він їх рухати буде. Не хочу дрелити стіну, десь на пол стелаж ставити теж місця шкода. В тумбочці в столі купа зошитів, а на стільниці збоку є якраз місце для чогось такого (воно біля стіни якраз)
Бавовнятий Пупс• 09 августа 2024
Не думаю, що зручно. Збирається пил, за нижніми нахилятись, займає більше місця ніж звичайна і тд. Просто дизайн
Lilian-nochka• 09 августа 2024
Думаю,будет удобно для ребенка,хранить учебники,которыми часто пользуется.для коллекции книг нужна закрытая система хранения
Ангелок з ріжками• 09 августа 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тогда идеально)
Десь так, але...• 09 августа 2024
Я би хотіла таку полицю своїм дітям, але не має місця для неї. Мені вона здається зручною, коли часто користуватися.
Крижана бурулька• 09 августа 2024
що за виробник?

АгатаХристя• 09 августа 2024
Не має такої, але я б таку купила. А взагалі мрію про дуже велику шафу для книг, щоб не думати куди чергову книжку всунути або кому віддати...