Кусюче сонечко• 09 августа 2024

Досвідчені жінки, скажіть це старчєске, чи гормони

Чи коли кажеться то не кажеться?
Дано, 22 роки подружнього життя, одна дитина доросла, друга дитина підліток.
Дратує чоловік, так що разів 10 на місяць я подумки з ним розлучаюсь і їду світ за очі.
Звісно в мене до нього є багато претензій, але всі вони не поодинці ні в купі не тягнуть на розлучення.
Для сторонніх людей чоловік золота людина.
А мене тригерить що не зміг, не досяг, не старався.
Що йому не хочеться більшого.
Я доволі стримана людина, пару разів озвучувала претензії він мені м´яко сказав, угомонісь, ну не принц я.
А мене в середині прямо розриває.
Бувають дні коли я смиряюсь. На переправі коней не міняють.
І наче нормально.
І ось ці перепади мене хвилюють. Зараз розлучусь а потім виявиться що то гормони.
А з другої сторони він поїхав у відрядження а в мене прямо крила виросли. Буквально дихати хочеться.
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляШукаю трусики
Вам треба наше схвалення?
Подібна порада тих хто проходив подібні душевні муки.
Але тут все більше по зрадам люди розлучаються

Сегодня не целуюсь• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як котик не заважає.
Як партнер наче тягне назад. Але я не впевнена оскільки не було досвіду проживання окремо
Он ваш тыл, у вас семья. Вы его выбрали таким и прожили столько лет. Если разведетесь, будьте к тому готовы, что не потерпите новые штаны в доме, еще хуже будет и сновым уже не уживетесь, если вы не приспособленка. Так хоть свое пахнет, чужое вам будет вонять
ПотеряласЯ Я...• 09 августа 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
вы для начала сама освойте навыки сисадмина и электрика - сразу может начнете мужика ценить за то, что он молча делает и не выпячивает свое Я. ты гляди, командировка ей успех успешный )))
о господи, заменить лампочку не такая сложная задача
Пишу_граммотно!• 09 августа 2024
В ваших думках немає нічого поганого, і наче все ви вірно говорите. Але, коли прочитала слово «відстрочка», зрозуміла, що це ваша не перша тема тут. І тепер мені здається, що вам просто треба десь вилити своє незадоволення, а зміни не потрібні. Бо тут все просто: кінь здох-злізай.
Я теж незадоволена чоловіком в певних аспектах. Але ще не набула того рівня, щоб утримувати себе в двох дітей. Тому, сиджу на жопі рівно, десь закриваю очі, десь стараюсь сама розвиватися, щоб мати можливість жити самій у майбутньому.
І не обсираю чоловіка по форумах.
А в вас якісь «страждання мадам Боварі». Мабуть точно гормони.
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Обычно такие загоны заканчиваются тем, что особо развитая жена разводится с мужем, мужа подбирает женщина, которая настрадалась в одиночестве и ей нужен человек рядом, а не достигатор, а жена останется одна у разбитого корыта, зато гордая и независимая.
Автор, разводитесь с тюфяком, вы развитая, вы и сама справитесь!
Саме так сталось з нашим кумом.
Але в нього ще алкогольна залежність.
Аж бігом підібрала його ловка жіночка.
Мого чоловіка, 100 відсотків теж підберуть, ще тему не встигну закрити
ПотеряласЯ Я...• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Оу! Як ви мене приземлили.
Але як казали в фільмі, і Пєгас хоче їсти.
Я хочу ходити в кіно, театри, подорожувати хочаб Україною, я хочу щоб дитина займалась в якійсь школі англійської мови, щоб вона відвідувала художню студію.
А чоловік каже - є школа. Нащо платити за додаткові освітні послуги?
Ви розумієте?
Ось тут то наші погляди ну дуже рощійшлись
автор, полностью вас поддерживаю.
Нужно чтобы дети развивались, а не деградировали, как он
Пацаааааааан• 09 августа 2024
Ні,автор,це не старість.
А нереалізованість подружнього життя.
Ви не хотіли,або й не змогли його замотивувати.
Почуття у вас затушились.
Тупік.
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, такая же фигня.
Но я думаю, что ещё масло в огонь подливает отсутствие секса и близких каких-то отношений (ну, имею ввиду нежности там всякие, внимание, короче все то, что любят девочки, сюрпризы, совместное, инициированное им времяпровождение и т.п)
Да?
Права я?
Чому ж ніяких знаків. Може показати як він вміє слоника робити
ПотеряласЯ Я...• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Про розвиток.
В квартирі потрібно ремонт робити, машині вже 10 років тільки у нас. Дитині вкладувати в навчання.
Самим не сидіти на місці, рухатись вперед

Я ж пишу. В нього є замовлення пішов зробив.
Все. Сів і сидить 5 днів в неділю
какой ужас.
уже давно нужно было его выгнать, этого лентяя,
это ж позор так деградировать

Божа кульбабка• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ну якби 22 роки, це більша половина мого життя
ну я теж зі своїм 22 роки живу. але я його люблю, він мій друг, без нього сумно. то навіть коли й бувають в нас непорозуміння, про розлучення навіть думок нема.
Плету корзинки• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
О! Точно! У нього стільки можливостей! І відстрочку я йому зробила. Іди, греби копитами
Ні. Сидить тік ток листає. Якусь копійку заробить, з барського плеча дасть 1-2 тис . Вважає що норм
Який в нього дохід?
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я вже розмірковувала. Відносин точно не хочу.
Але ж і ж розуміння що ще 5 років і ця донька вилетить з гнізда.
І я не знаю як потім , чи є потім життя
Божа кульбабка• 09 августа 2024
Ответ дляЛіплю вареники
жена останется одна у разбитого корыта,
що ви маєте на увазі під коритом?
Божа кульбабка• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
І я не знаю як потім , чи є потім життя
потрібно розуміти, що для вас - життя
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
І не обсираю чоловіка по форумах.
По перше не паліть контору.
По друге дякую🙏 за ваш досвід
Мамзелькіна• 09 августа 2024
Я не знаю, будет ли полезен мой опыт, но у меня так было. Меня это злило сильно, что у мужа довольно четкая планка максимума, а мне хотелось больше всегда. И мы развелись. А потом поняли, что друг без друга плохо - и сошлись. Но я чётко себе в голове поняла, что я - это энерджайзер, он мой надёжный тыл. И да, это норм, что я получаю больше, потому что я притом не упахиваюсь, а просто в моей работе это возможно. В его нет, ему нужно менять сферу деятельности. Но при этом я бы этого не получала никогда, не будь у меня такого тыла и поддержки во всем, включая забот с детьми и бытовых вопросах. Поэтому я приняла, что у нас может чуть двинутая модель семьи, я вечно учусь, какие то новые проекты, идеи, чем то горю, а он более спокойный, домашний. Зато он всегда закроет все вопросы и он единственный, кто всегда в меня верил во всем, что давало мне огромную мотивацию. Просто не все могут жить в режиме белки в колесе, он бы не смог. А я наоборот, не могу жить в спокойствии. И пока я это не перенесла на работу, я дёргала его - давай то, давай это, давай, давай, давай. А сейчас стало обоим комфортно.
Пацаааааааан• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Абсолютно ні, не переживайте. Наша квартира в 5 км від окупації
Отут 50% відповіді на його поведінку.
Війна і небезпека на нього так діють
ПлюшкамиБалуюсь• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
І я не знаю як потім , чи є потім життя
жизнь потом есть.Она совсем другая.У вас кризис,они вроде бы каждые 7 лет брака.вы сейчас представьте ,что он умер.И как вы будете строить свою жизнь.нас не учили как жить в третьем возрасте.Программа жизненная- стать профессионалом,создать семью,вырастить детей.А что дальше? По старым программам-ждать внуков,завести огород. как-то так. Но мы другие уже .И вот в третьем возрасте важен друг рядом.Не любовник,не отец детей,а друг.Как с этим? Если сможете принять его как друга,все получится
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
потрібно розуміти, що для вас - життя
Ну, я люблю працювати, люблю спілкуватись, люблю подорожувати, читати, визнавати щось новеньке. Дома я кисну

КондуктЕр тролейбуса• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Саме так сталось з нашим кумом.
Але в нього ще алкогольна залежність.
Аж бігом підібрала його ловка жіночка.
Значит, за него можете не переживать, он пристроится.
А вы впорхнете в новую, свободную, легкую жизнь без этой обузы!
Удачи вам и всех благ
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Можна про це десь більш детально почитати
ПлюшкамиБалуюсь• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
про кризисы? не знаю,инфы много.Все остальное-мой личный опыт)
Принцепесочка• 09 августа 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
так нужно прощаться.
А то понимаешь, пан ...
Так ему норм, это автора дубасит. И я ей тоже говорю, что надо прощаться, если не устраивает
Плету корзинки• 09 августа 2024
То який дохід в чоловіка? 10000?
Шукаю трусики• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я розлучалась, бо була нещасна.
Не пожалкувала ні хвилини. Але я так і залишилась сама. 7 років була одна.
Зараз знайшла свою людину, але навряд чи це доведе до нового шлюбу. Є нюанси на рахунок дітей і тд. Щаслива тут і зараз. А ось старість буду зустрічати сама, я дивлюсь.
КондуктЕр тролейбуса• 09 августа 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ні,автор,це не старість.
А нереалізованість подружнього життя.
Почуття у вас затушились.
Тупік.
Это не тупик, а очередной переходный период.
Он есть в каждом союзе.
Люди, при желании сохранить этот союз, работают над этим.
А нет, то конечно, все разваливается.
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
То який дохід в чоловіка? 10000?
Можливо десь так.
Мені він дає 3-5 тис в місяць. Це типу гроші на квартиру і хозрасходи, дитину.
Продукти купуємо і я і він
Olga_72• 09 августа 2024
Щось поздненько вас накрив кризис середнього віку.
автор Кусюче сонечко • 09 августа 2024
Ответ дляOlga_72
Чому пізно? А коли для нього вік?
Безпринципова• 09 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ніяких. Абсолютно. Мене просто лякає невідомість одинокого життя.
ХотЯ чоловік до війни періодично їздив закордон по три місяці. Взагалі не помічала відсутності.
Так, х технічні речі типу сантехніка, електрика. Туди я не лізу ніколи.
А зараз дитина підліток 98 відсотків часу це я

Дозвілля, школа, здоров´я.
’Так, х технічні речі типу сантехніка, електрика. Туди я не лізу ніколи.’
’лякає невідомість одинокого життя.
ХотЯ чоловік до війни періодично їздив закордон по три місяці. Взагалі не помічала відсутності.’

То по факту, вас лякає лише необхідність взаємодіяти самостійно з сантехником і електриком? Хоча б якщо ця необхідність виникла впродовж тих 3 місяці напевне ви б якось впоралися.