Зоряний Шлях• 09 августа 2024
Подменили ребенка
Сестра вчера родила дочь
Но проблема в том, что все узи в хорошей частной клинике обещали мальчика
Сестра ревет и кричит что подменили ребенка
Такое вообще может быть?
Было кесарево
Такое вообще может быть?
Было кесарево
Рекламама• 09 августа 2024
Де був чоловік і вона була під загальним наркозом? У неї були підозри на генетичні вади, що визначали точно стать?
Позаземний розум• 09 августа 2024
Ответ дляРекламама
А що чоловік обов’язково повинен бути присутнім на родах?
Рекламама• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ні, але часто бувають. Ви вірите в підміну? Взагалі роблять зі спиналкою і мама бачить. Чи у вашому пологовому під загальним?
У нашому пологовому батька запрошують і на нього викладають дитину.
А з ким дитина, поки мама відходить.
Позаземний розум• 09 августа 2024
Ответ дляОднозначно
УЗД хіба дає 100% результат?!
Ну всім в більшості випадків кажуть правду про стать
Вся така шо куди там• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Було б непогано, якщо на родах присутня хоча б одна довірена особа - чоловік, мама, сестра, подружка, доула на крайній випадок.
Рекламама• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Це де так?
Зоряний Шлях
• 09 августа 2024
Ответ дляРекламама
Нет, она без мужа
Как доставали ребенка видела, но пол его не видела сразу
Анализы не сдавала только узи
Рекламама• 09 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Нет, она без мужа
Анализы не сдавала только узи
Метою узд не є визначення статі. Помилятись можуть.
Вся така шо куди там• 09 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Нет, она без мужа
Анализы не сдавала только узи
Зазвичай стать одразу повідомляють
Медсестричка• 09 августа 2024
Вчера у вас приват украл 30 гриве сегодня уже ребенка ) что дальше
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
В більшості, а не 100% точність
Позаземний розум• 09 августа 2024
Ответ дляРекламама
Це де так?
В нашому місті, один найкращий УЗИст, до якого черги за місяць. Каже і стать і дату ПДР вірно.
Чавонадо• 09 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Нет, она без мужа
Анализы не сдавала только узи
Она поклонница яиц и члена? Не понимаю этой страсти по мальчикам. Пусть радуется, что дочь здоровая родилась и пуст сделает ДНК, может малышке повезет с родной мамкой.
Зоряний Шлях
• 09 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Та дело не в том что она против девочки
А в том что не верит что узи может ошибаться
УЗИ делала раз 10 за всю беременность
Город Днепр
Клиника Николаева
УЗИ делала раз 10 за всю беременность
Город Днепр
Клиника Николаева
Зоряний Шлях
• 09 августа 2024
Если у кого то были истории ка когмьомст с полом, напишите я ей скрины скину
Рекламама• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
І що? ПДР вираховується по останнім критичним, далі 39-42 тиждень ніхто не скаже коли 100%.
Статт говорять як тільки дістають якщо мама в сознанні. Певно чоловік хотів хлопчика, депресія і неприйняття( дуже жаль таких дітей. Узд взагалі вилами писано. У нас різні узистки стать вгадали, але понаставляли заочно дофіга діагнозів, які ніразу не підтвердились. А в приватній так взагалі стать збрешуть яка більше подобається.
Чавонадо• 09 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Та дело не в том что она против девочки
УЗИ делала раз 10 за всю беременность
Город Днепр
Клиника Николаева
УЗИ делала раз 10 за всю беременность
Город Днепр
Клиника Николаева
Пусть сделает тест ДНК. У нас тоже говорили, что будет мальчик , а вышла классная девочка.
Аноним_• 09 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Взагалі-то да.
Рекламама• 09 августа 2024
Ответ дляАноним_
Взагалі-то да.
Тут так не вважають. І всі вірять узд
Чавонадо• 09 августа 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Напаркуа? Колыхать взрослую тетку?
Працівниця року• 09 августа 2024
Ответ дляLacrimo
И без сознания тоже говорят вслух, я все слышала, но пошевелится не могла.да и ребенок сразу на кого то из родственников похож
Наездница• 09 августа 2024
Ответ дляМедсестричка
А как вы это видите?
Аноним_• 09 августа 2024
Ответ дляРекламама
А з ким дитина, поки мама відходить.
Просто батько не пішов на пологи - це ж не чоловіча справа, а мама вирішила, що воно страшно, чого туди дивитись і вирішила поспати. Ось і мають.