Барабан для дорослих• 10 августа 2024

Зручні кросівки

Питань два :)
Перше: порадьте, будь ласка, серед яких фірм в Україні обирати кросівки, щоб були дійсно шкіряні, якісні, зручні і до 2000 грн?
Друге: чи дійсно існують кросівки, які прям мега-зручні для усіх? Чи це все ж таки індивідуальне, суб´єктивне відчуття?
Просто, коли читаю відгуки, часто бачу що "ось ці - зручні, ноги не втомлюються і т.д", а "ось ці - не беріть, через пів дня ноги відваляться..." ;)
автор Барабан для дорослих • 10 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Restime пробувала - ні
Не зручні? Не якісні?

Асталависта бэйби• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Найбільш прикро коли куплені в минулому сезоні речі і взяття, що вдягалось 1-2 рази, бо різко потепліло/похолодало - і вже мале:(
Це з катастрофа якась:(((
Як то кажуть:’ мої діти мені не по кишені ’
І таке є )) тому намагаюсь не нагрібати. Беру по мірі необхідності.. бачу що вже впритул - йду за новим..
зараз період прикольний, щось з речей мені дістанеться )))) я вже собі загрібла його зимові боти. Поклала око на худі і пару футболок )
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, мой вам совет - не заморачивайтесь вы кожей. У многих известных изготовителей давно нет кожаных изделий, максимум - кусочки вшивают. Берите сетки - на них хоть заломов не будет. Они есть и плотные - до морозов хватит и лёгкие летние - ноге не жарко. А кожа, да ещё хорошего бренда, да с амортизацией - это либо сумасшедшие деньги, либо вообще не найдёте. Короче, не парьтесь.
Я не те щоб саме за шкірою ганяюсь, але коли пишуть ’шкірзамінник’ якось страшно чи якісний він буде
Чудовий каламбур• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Не зручні? Не якісні?
Вони нормальні, звичайні. Але підошва не пружинить, ногу не тримає
Ответ дляПацелуйнитуда
А за сітку боюсь що швидко втратить вигляд. На літо - так, але на осінь, грязюку - не надійно:(
Ответ дляАсталависта бэйби
У нас, доречі, теж розмір ноги однаковий, але смаки зовсім різні:(
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую за відгук! А не підкажете, будь ласка, шкіра там дійсно - шкіра?

Трохи злякана• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Якісні але ненадовго.Як раз підлітку вистачить.До прикладу в мене є купа кросівок.Максимум сезонів 3,і той замінник репається,або тріскається,сітка проривається.
В той же час живі чисто шкіряні кросівки,яким вже 5,7,10+років.Фірми одні й ті ж.Все замовляю на Амазон.
Ответ дляЧудовий каламбур
Нам ось ці сподабались
Ответ дляТрохи злякана
А про яку фірму Ви говорите?
Фрикаделька• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Про Пуму щось неоднозначні відгуки бачила - що лопається ’шкіра’, або то підробка, або вона дійсно зіпсувалась:(
У пуми якість г, але на сезон вистачить. Якщо в ваш бюджет вписується то можна розглядати для дитини.
Ответ дляТрохи злякана
Просто якщо той замінник ще й не якісний - це на тиждень максимум:(
Якщо не гидуєте, покажу що вона зробила з ’базарних’ кросівок (насправді куплених в найближчому Анді) за минулу весну
Ответ дляФрикаделька
Та знаєте, теж не дуже хочеться, навіть не такі великі гроші, але за г платити:((
Це відгук з Розетки на кросівки Пума
Трохи злякана• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А про яку фірму Ви говорите?
Про будь яку.В мене Merrell, Columbia,CAT,NB,Camper,Nike,Hoka , Sketchers...
Вони випускають як чисто шкіряні,так і з замінником.
Відмінність в тому,що з замінником, то з часом тріщинки вилазять.Це нормально,тому така ціна.На 2-3роки вистачає.
Шкіряні в них ходять дуже довго,але й ціна інша .
А якщо трекінгові,то взагалі вбити неможливо.
Взагалі я обираю все взуття за формою ноги.Тобто щоб взуття повторювало анатомічну форми ноги людини.Таке взуття дуже довго і приємно носиться,на відміну від кросівок-капсул.Останні гарні, незвичні,але носити таке довго незручно.
Ответ дляТрохи злякана
А як це за формою? Можна приклад, будь ласка?
Бо я ’людина з лісу’
Борщичок• 10 августа 2024
Почти вся обувь скетчерс. Наши не умеют шить удобную
Файно Замало• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А якщо розглядати менш популярні фірми : Bona, Restime?
Моя Бона вже другий рік купує, класні кросівки
Цідило правди• 10 августа 2024
У сына все кеды и кроссовки Geox, посмотрите тут на сайте, до 2000 грн достаточно вариантов. Для ребенка на 1-2 сезона отлично хватает
Файно Замало• 10 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
47$,ви смієтеся,які шкіряні?Хіба що якісь вставки-полоски зі шкіри.
Bona нормальні, шкіряні кроси

Ответ дляБорщичок
А де купуєте, якщо не секрет? Щось я вже теж на той Скетчерс дивлюся😅 Так тут хвалять, що може і доведеться бюджет розширяти
Асталависта бэйби• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Бо я ’людина з лісу’
Ну дивіться - різна форма носку. Я не беру щось з завуженим носком ні собі, ні сину. Бо у сина нога широка, а у мене наче й не широка.. але зручніше коли носок взуття широкий )
Є спеціальне взуття (забула назву) де нога себе почуває наче босим ідеш. Тобто вільні по ширині, анатомічні. Але вони ззовні не дуже.. підлітки не оцінять )) і ціна у неї.. нічо так ))
Ответ дляФайно Замало
Дякую! От нам наче теж сподабались: і ціна підходить і відгуки хороші.А де саме купуєте?
Файно Замало• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
На промі
Невгамовна Бу• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А какой вам размер нужен?
Ответ дляАсталависта бэйби
Тобто широкий носок? У моєї нога вузька, але любить щоб взуття було вільне
Ответ дляФайно Замало
На промі
Дякую! Гляну:)
Ответ дляНевгамовна Бу
А какой вам размер нужен?
Стопа 25,5 десь - не можу точно виміряти:(
Ответ дляФайно Замало
Bona нормальні, шкіряні кроси
А по зручності? Ось ці всі приколи з амортизацією, зручною/незручною колодкою?
Файно Замало• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Якщо купує другий рік поспіль то зручно, мабуть.
Асталависта бэйби• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну от до прикладу 1 - звужений носок. Там пальці ближчі один до одного. 2,3 - широкі носки, анатомічні, пальці «живуть» собі вільно, не тулячись один до одного.
Анатомічні дорогі, я беру щось середнє між ними. От мої фото 4, до прикладу