Барабан для дорослих• 10 августа 2024

Зручні кросівки

Питань два :)
Перше: порадьте, будь ласка, серед яких фірм в Україні обирати кросівки, щоб були дійсно шкіряні, якісні, зручні і до 2000 грн?
Друге: чи дійсно існують кросівки, які прям мега-зручні для усіх? Чи це все ж таки індивідуальне, суб´єктивне відчуття?
Просто, коли читаю відгуки, часто бачу що "ось ці - зручні, ноги не втомлюються і т.д", а "ось ці - не беріть, через пів дня ноги відваляться..." ;)
автор Барабан для дорослих • 10 августа 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну от до прикладу 1 - звужений носок. Там пальці ближчі один до одного. 2,3 - широкі носки, анатомічні, пальці «живуть» собі вільно, не тулячись один до одного.
Анатомічні дорогі, я беру щось середнє між ними. От мої фото 4, до прикладу
Ага:) Дякую! Зрозуміла:)

Брюльтик• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А якщо розглядати менш популярні фірми : Bona, Restime?
у меня летние Боновские сетка 2 тыс, очень удобные, но самые удобные кроссы из ССС за 800 грн летние сетка без шнурков/липучек и т.д. чисто тапочки, нереально удобные. Есть боновские кожаные, на осень/дождь слякоть ношу, не супер удобные, жестковаты как по-мне.
Я люблю адидасы, мне в них комфортно и они неубиваемые. Но цена не 2 тыс конечно(
Трохи злякана• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А як це за формою? Можна приклад, будь ласка?
Бо я ’людина з лісу’
Не знаю як пояснити.Є взуття яке повторює форму ноги.От таке я вибираю.На перших трьох то ’капсули’,на них будуть помітні заломи.По інакшому бути не може,бо там згинається нога.
На четвертому звичайна форма.А є взагалі майже анатомічні.В чоловіка як на 5 му фото,за два роки як нові.Ні заломів,нічого немає.
Аннуитет• 10 августа 2024
Раніше витрачала по 2-3 тис на одні кросівки дитині, нога швидко росте нема сенсу. Зараз на вересень сінсей з сіткою на платформі 36 розмір взяла за 500 грн. Думаю і на травень будуть. Легенькі і широкі всередині! ще на дощ взяла водонепроникні Декатлон за 600 грн. Потім як похолодає буде носити б/у Geox хайтопи, взяла на олх за 500 грн як нові. До морозів вистачить. І ще є Geox чоботи такі що і до -5 на теплий носок вдіти. Теж за 700 грн на шафі взяла майже нові, з широким носком дуже комфортні. На фізру нам віддали кроси літні з сіткою. От рахуйте за 2300 грн в дитини на весь рік є взуття. Бо одні за 2000 я не потяну.
Борщичок• 10 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А де купуєте, якщо не секрет? Щось я вже теж на той Скетчерс дивлюся😅 Так тут хвалять, що може і доведеться бюджет розширяти
Интертоп, розетка. Где акции, там и беру
Ответ дляБрюльтик
Дякую!
Ответ дляТрохи злякана
Дякую!

Глас_Народа• 10 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Скечерс - это не про стиль и красоту, это про удобство. Самые удобные модели на подошве BOB Squard. Эта подошва пружинит, амортизирует и ходит за тебя)) нога абсолютно не устает.
Но ребенок в 11 лет вряд ли захочет надевать эту пенсионерскую красоту. Посмотрите NB или Пума. В Пуме тоже есть очень мягкие модели. Но надо мерять
А мне самыми удобными skechers оказались max cushion elite 2.0 levitate