ЛюбимаЯНЬ• 10 августа 2024

Дівчата, як навчитися не переїдати?

Питання зараз не про вагу, а про невміння зупинися. Мені обов´язково потрібно "обожраться". Один раз в день. Якщо це вихідний- зранку, якщо робочий- ввечері. Ну не можу, я їсти шмоточок тортитика три дні ( в нас є такі дівчата на роботі). Взяла одну цукерку- з´їм весь пакет, взяла одне морозиво- полізу за другим. При чому, раніше (до 42 років), я думала, що люблю тільки солодке. Нє, виявилося, що люблю все. Одне заїдаю іншим. Пробувала харчуватися правильно, три рази в день, невеликими порціями, без перекусів. Ну не працює. Все одно "завєршающий етап"- обжорство. Хто впорався з цим? Поділіться, будь ласка. Тему створила і пішла хатніми справами займатися, буду періодично читати. Думаю, що відповіді будуть корисні не тільки для мене. Всім заздалегідь вдячна.
Жена аллигатора• 10 августа 2024
Автор, домовтеся з кимось, можна навіть чужим (з форуму), або чоловіком чи будь ким іншим, що Ви будете цій людині писати все що з´їсте (вірніше плануєте з´їсти)
Тобто, хочете з´їсти винограду, відкриваєте вайбер знаходите там ’Катю’ (чи з ким ви там домовились, пишите їй ’зараз з´їм 200гр винограду’ і тільки після цього з´їдаєте (якщо не написали то не з´їдаєте)

Директриссимо• 10 августа 2024
Если вес в норме, то в чем проблема?
Я тоже обжираюсь, аж пузо лопается, вес в норме, сахар в норме.
Нравится обьедаться - обьедайтесь на здоровье!
автор ЛюбимаЯНЬ • 10 августа 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Дякую.
вірю, що і у вас все буде добре.
Дякую!
автор ЛюбимаЯНЬ • 10 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Це, щоб мені соромно стало після другого кг винограду
автор ЛюбимаЯНЬ • 10 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Если вес в норме, то в чем проблема?
По-перше, від двох кг я точно мрію позбутися. А по-друге, це якась неповага до себе, на мою думку. Бачу, як їдять інші і в шоці з себе. Нашо їсти відро, якщо для насиченості вистачає блюдечка. І не подобається мені ситуація, коли я хочу з´їсти все-все-все в холодильнику. І морозиво, і цукерки, і виноград... Боже, ну скуштуй щось одне, ну будь людиною, но нєєєє...
Директриссимо• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Два кило это ни о чем.
Они ходят туда-сюда, в зависимости от режима жизни.
А во вторых - жить нужно в удовольствие.
Хочется все и сразу - есть возможность, вот и ок.
Это и есть любовь к себе, к своим желаниям, к своему организму.
Критично станет, когда с весом перебор пойдет, вот тогда можно будет сказать стоп!
А пока хочется и можно, то и нужно!
Барбітта• 10 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Правило здоровой тарелки.
Диаметр не больше 22 см.
так можно же нормальной горкой навалить)
Vladimir1978• 10 августа 2024
Впоратись це одне. А Ви ж худнути почнете и слабшати. Це інше. Ви по троху жирнієте і у Вас ввес час шкіра потрошку розтягується і зморшки не такі сильні.
Лунтик-паунтик• 10 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ну то шукайте проблему.
Де шукати? По здоровʼю все перевірила

автор ЛюбимаЯНЬ • 10 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Маєте рацію. Але все ж таки хотіла б не бути залежною від їжі.
Конотопська відьма• 10 августа 2024
Ви як удав
Поїсти рідко ,але мітко
Весела пiсенька• 11 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В будні немає перекусів. А сьогодні, наприклад:
10.00 два хлібця з вершковим маслом+ 2 цукерки жако+ цикорій з молоком (каву не п´ю)
15.00- готувала їжу, попробувала шматочок філе курячого жареного (грамів 30). кавун доїла, скибка, на моє щастя, лишалася
17.00- 2 маленьких дріжжових пиріжка (10* 5 см приблизно), баклажан лайс з плавленим сиром і майонезом, морозиво, ну я розумію, що стоп... але в холодильнику мій улюблений виноград. От нормальна, поважаюча себе людина не полізе за ним, і другий пиріжок лишній був, і морозиво пішло. як ласощі, бо їсти я не хотіла.
Смотрите, чем больше разнообразной еды вы едите - тем больше хочется. Там схватили, там схватили и все разное. Попробуйте может 2 приема пищи и не сборная солянка а что-то однородное, например пюре + мясо + салат + десерт. Строго чтобы были большие перерывы между приемами пищи
Vladimir1978• 11 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы в Украине живете ?
автор ЛюбимаЯНЬ • 11 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ви як удав
Поїсти рідко ,але мітко
Це точно
автор ЛюбимаЯНЬ • 11 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Вы в Украине живете ?
так
автор ЛюбимаЯНЬ • 11 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Спасибо. Я и правда, вот прям все хочу съесть, что есть. Одно мороженное меня не устраивает, нужно и конфеты, и виноград, и арбуз...