Самохвалова• Изменено 10 августа 2024
Подскажите, уже есть указы по онлайн/оффлайн обучению в школах?
Что будет в следующем учебном году.
На паровозе• 10 августа 2024
Так дивіться своє місто й сайт УО. Наказів у більшості ще нема, в тилу більше офлайн
Приклад: школа в тилу, навчання одночасно офлайн і онлайн (комп і зум включені)
Тюрюнь_Тюнь• 10 августа 2024
Ответ дляНа паровозе
У нас в школі Київ нема повноцінного онлайна давно вже. Перші 1-3 уроки онлайн, все інше - в школу на 12-13. Всі ходять щодня.
ПП-шница• 10 августа 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А в нас тиждень через тиждень
Українська Мрія• 10 августа 2024
Ответ дляПП-шница
А в нас тиждень через тиждень
Це мабуть молодші класи.Старші ходять офлайн
Блондинка в Шоколаде• 10 августа 2024
Це від конкретної школи залежить. Яке в школі укриття і на скільки учнів його вистачає.
МинерАлочка• 10 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
В нас навпаки молодша школа офлайн, а старша тиждень змішане, тиждень онлайн
Українська Мрія• 10 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
У нас була ще 2 зміна...
Що в цьому році буде незрозуміло..побачимо
МинерАлочка• 10 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
У нас була ще 2 зміна...
І в нас теж 2 зміни: до 12 і з 12
Редисочка• 10 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
І в нас теж 2 зміни: до 12 і з 12
Цього року у дитина повинна бути 2-га зміна, мені це дуже не подобається, сподіваюсь якось виправлять і буде 1 зміна.
На паровозе• 10 августа 2024
У багатьох містах ще не прийняли школи до нового навчального року. Всі новини попереду
Оксана -1f11• 10 августа 2024
Це все залежить від міста та школи. У Дніпрі вже є рішення ухвалене і школи дали батькам інформацію, наприклад, наша школа офлайн з можливістю дистанційки, тобто скоріше за все по одному класу на паралелі буде дистанційне, а майже всі офлайн
dahashutka19• 12 августа 2024
В кожній школі по різному. Ми в Дніпрі . Син в 6 клас переходе. Всього 4 класи шостих буде , один на онлайні, а інші будуть ходити тиждень через тиждень.