В гости звали?• 10 августа 2024
Допоможіть, яка стрижка мені підійде?
Зараз взагалі ходжу з хвостиком, бо стан і вигляд волосся мені не подобається.
Хочу якось змінити стиль, зробити нову стрижку. Але не знаю, яка саме мені підійде.
Можливо, тут є спеціалісти, які підкажуть гарну стрижку саме для мого типу обличчя . Я буду вам дуже вдячна !
Підколи стосовно зовнішності прошу залишити при собі, бо і так проблеми з самооцінкою 😔
Не виправдовуюсь• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ось такі проблеми (
Коли чоловік не каже цього, то якось самооцінка понижується
Давайте я вас буду говорить
Вы красавица ❤️❤️❤️
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Не робіть темнішим. Промто холодний зробіть без рожевого. У вас гарні риси дуже.
Дуже Вам дякую !) я люблю холодний відтінок, але так важко його тримати
1-2 миття- і знову жовте волосся
Василиса1985• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дуже Вам дякую за добрі слова!!
Я скоріше « на любителя» , а не красуня))) але все одно приємно )
Ні ,ви саме красуня.Спробуйте до плеча довжину спочатку.Фіолетовий шампунь/бальзам в догляді викорустовуєте?І також пошукайте магазинчики де догляд продають на розлив-все ж таки блонд вимагає догляду.
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
з такою зовнішністю самці мають платити, а не ви. Ви шось робите не так
ОливьЕЖечка• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
1-2 миття- і знову жовте волосся
Шампунь використовуйте фіолетовий
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
У вас хороша зовнішність, попрацювати з якістю волосся. Вибачте, та стрижка, яка у вас зараз, надто спрощує вас.
Якщо готові вкладати волосся, то бачу такі варіанти.
Дуже Вам вдячна за добрі слова і поради !)
Василиса1985• 10 августа 2024
І ще з мого досвіду має значення фен,зробіть собі подарунок якісний фен.
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Да? Треба тоді фарбувати в природній колір. Бо ще гірше буде
Да в принципе и то,что сейчас у нее на голове как для блонда вполне в норм состоянии
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Хорошая внешность - что ещё за комплексы
Дуже дякую !
Комплекси, бо якось чоловік цього не помічає, не каже нічого подібного
Тому і шукаю в собі нюанси
Задолбулька• 10 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
То так,не с целью обидеть))красивая ведь тетка
Вы ее два раза оскорбили
ОливьЕЖечка• 10 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ну як кому. Для мене це зовсім не ок
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
А вы типа сами не видите)
Якби бачила, то мабуть, жила б по іншому .
І як тут написали, самці платили б за оздоровлення волосся )))
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вы ее два раза оскорбили
С чего это?)когда красивая,я прямо пишу красивая
Василиса1985• 10 августа 2024
Так,слухайте в квартирці з ремонтом сфотографувались,а на догляд нема?глузуєте з нас?
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Давайте я вас буду говорить
Вы красавица ❤️❤️❤️
Дуже дуже Вам дякую !! 🥰🥰🥰
Мрії у вирії• 10 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Первые 2 фото очень стильно, но можно без волос остаться с такими ежедгевными укладками
Забобонний фрукт• 10 августа 2024
Ви дуже гарна, вам підійде будь-яка стрижка! Дивіться, з якою довженою вам зручніше.
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляВасилиса1985
Дякую ще раз ! Так, використовую бальзам фіолетовий
Задолбулька• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дуже дуже Вам дякую !! 🥰🥰🥰
Скачайте прогу подбор причёсок и посмотрите что вам нравится
Зачем вам мнение НЕ спецов
Здесь половина не знает как ухаживать за волосами и моет голову за 5 минут
А если видит красивые волосы то сразу кричит ’каре’ от зависти
Зачем вам мнение НЕ спецов
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Шампунь використовуйте фіолетовий
Використовую
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вы красивенькая. Мелирование и накрутить. Будете куклой.
Дуже Вам дякую !
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляВасилиса1985
А якісний- це який ? В мене ровента
Кружите меня,кружите• 10 августа 2024
Ви така гарна! А натуральний колір волосся не хочете? Ви русява від природи?
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляВасилиса1985
Конкретно я не мою коштів
У чоловіка просити на це не хочу
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дуже Вам дякую
Просто якщо буде довше, то буду 100% далі з хвостом ходити. Розпускати тільки на якісь «виходи в люди»
ИМХОля• 10 августа 2024
Когда такое читаю, то меня прямо плющит. Как можно было так довести красивую женщину?
Дорогая автор, прическа тут особо не поможет, вам нужно начать любить себя. Хотя можно и прическу, конечно, и даже нужно, если вы этого хотите.
Я таке знаю• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ось такі проблеми (
вам треба змінювати чоловіка просто а не зачіску
а волосся лікувати та фарбувати дорого
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Конкретно я не мою коштів
У чоловіка просити на це не хочу
Кстати,есть приложения по подбору причесок и цвета волос.попробуйте приложить темно русый или светлый каштан