Я_не_аноним_100%• 10 августа 2024
Що робити з сивим волоссям?
Дуже давно ходжу зі своїм натуральним волоссям. Мене все влаштовує і його колір і стан.
Волосся темно русявого кольору. Але починають з´являтися сиві волоски і розумію що вже вони мені не сильно подобаються, хоча ще їх і не сильно багато.
Чую що зараз багато технік фарбування, які можуть допомогти, але не знайома з ними. Хотілося б щоб був мінімальний вплив на волосся і щоб як можна рідше доводилося ходити в перукарню і поновлювати результат. Може хтось порадить, що в такому випадку можна зробити.
І орієнтовні ціни на ці послуги, бо я зовсім темна в цьому питанні🫣
Тушьмушьнюшь• 10 августа 2024
Ответ дляУдачная
Мне парикмахер на редкую седину советовала оттеночный шампунь.
А який саме не радила? Ви пробували? Дієво?
Удачная• 10 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Да, но держится неделю. За 2 вымывается полностью.
Мне такое не вариант оказалось. Крашу натуральными красками, это надолго
Тушьмушьнюшь• 10 августа 2024
Ответ дляУдачная
А що за шампунь саме? Підкажіть, будь ласка
Удачная• 10 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я пробовала такой.
Еще тонирующую маску Рябина пробовала.
Все смывается очень быстро. Но красит и дешевое
Еще тонирующую маску Рябина пробовала.
Уси Пуси• 10 августа 2024
Мелирование. А затем тонирующий шампунь. Я покрасилась в седину. Сейчас это называется платина. 3 недели желтизны нет.колорист сказала что примерно раз в месяц тонировать.
Люблю Украину• 10 августа 2024
Ответ дляУдачная
А подскажите, пожалуйста, какой краской пользуетесь?
Спасибо
Дайте подумать• 10 августа 2024
Є зараз техніки інтеграції сивини, коли оцінюють її кількість і підбирають техніку фарбування або освітлення. Дешево це не буде, бо популярна послуга. Але треба розуміти, що просто раз сходити в салон і півроку не робити нічого теж не вийде. Догляд повинен бути якісний та регулярний, а головне, той що підходить саме вам. Плюс можливо треба ходити на тонування буде, і корекцію робити періодично.
Уси Пуси• 11 августа 2024
Ответ дляДайте подумать
Оце в мене інтеграція сивини. Я дуже задоволена.
Я_не_аноним_100%
• 11 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Гарно. А як часто поновлюєте?
Удачная• 11 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Спасибо
Такая. Но не все любят хну и басму)
Или такую покупаю, или отдельно хну и басму, либо этого же производителя, либо Chandi. Шанди получше, но и подороже.
В целом, как для хны, у этих красок очень приличное качество.
Люблю Украину• 11 августа 2024
Ответ дляУдачная
Такая. Но не все любят хну и басму)
Поняла, спасибо большое за ответ!