Булькаю• 11 августа 2024
Чи рахуються погрози в переписці доказом в суді?
Якщо погрожують комусь фізичною розправою в письмовому вигляді в телеграмі, якщо це заскрінити і потім чи буде це доказом?
Маю рацію• 11 августа 2024
Вам бы полиции этот вопрос задать.
Тема интересная, конечно.
Есть несколько случаев, когда человек угрожал, прямо об этом писал и все были в курсе, но никто не придавал этому значения.
А потом выполнил свою угрозу, а ведь можно было ее предотвратить.
Тема интересная, конечно.
Булькаю
• 11 августа 2024
Ответ дляМаю рацію
Вам бы полиции этот вопрос задать.
Тема интересная, конечно.
Я маю на увазі вже після того як зробить. Чи буде це доказом. А не перед цим бігти і махати смсками перед кимось.
Качка в тапцях• 11 августа 2024
Ответ дляБулькаю
Швидше за все не врахують. Бо телеграм акаунти у нас анонімні, які номери телефонів. Треба доводити що він належить саме цій людині
Престидижитатор• 11 августа 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так по айпи адресу
Качка в тапцях• 11 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Так по айпи адресу
То сторона звинувачення має бути ну дуууже вмотивованою