Б´ю байдики• 11 августа 2024
Родичі гарбузові... як думаєте що це було?
Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляTammy21
Авторка, ви часом розбори на книжки, фільми не робите? Щось на кшталт ’таємний сенс погляду головного героя на пачку сиру на 15:27 і зв´язок цієї події з глобальним потеплінням’. Я б почитала)
Треба щось придумати)
Кину Вам посилання)
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Які люди)? З братом я і є проста як двері)) А, ті, що лізуть в чужі розмови)
Какие чужие разговоры? Вы сидите за столом, все что говорите - это слышат все, кто рядом.
А_я_ЛОЖУ!• 11 августа 2024
Как обычно: ’Я ж не пью. Мне, пожалуйста, сок/живчик/колу’. Пару раз начинали расспрашивать ’а почему не пьешь, болеешь?’. Отвечала: ’ага, нельзя мне’. Но обычно на соке обсуждение заканчивается.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Я брату відповідала, не їм. І він зрозумів про що я.
Тобто вас не навчили ввічливості? Ні, дякую- і ніхто б не звертав уваги на вас
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Така мнітєльна Ви, автор.
Є люди, які не люблять, коли хтось ’відстає від колективу’, то на них не треба звертати увагу. Вас наливаючий спитав- ви відповіли, а все остальне то фігня.
Я все життя не п´ю нічого, крім шампанського на новий рік і то, більше для атмосфери, то навчилася таким от гостям відповідати так, що у них немає бажання нічого більше питати геть.
Ну наприклад, коли тітка чоловіка (яка знає мене 15 років) все одно в 10505050-й раз питає, чого я не п´ю з усіма, то я кажу щось типу: боюсь, що вам не вистачить/я коли вип´ю така розпустна стаю, боюсь, що не втримаюсь і вашого чоловіка зваблю ну і всяке таке в залежності від настрою і питаючого. Звичайно, що для таких людей я хамло, але як питають - так і відповідаю.
Згодна. Ви класно придумали
А я не вмію так швидко давати відповідну відповідь, мені треба переварити що то було). Ще біля мене дитина сиділа, я собі така в своїй атмосфері: син, брат, ще мама поруч, зовсім про них не думала, а потім подумала)
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Обычно не пьющие себе сразу компот наливают. А не сидят как засватанные, не ждут неудобных вопросов
А чому Ви вирішили що не налила компот)? Саме так і було!
Та_шо_ж_таке• 11 августа 2024
Та наплюйте. Це незнайомі люди, які ще й горілку людині, що потім за кермо сідає, пропонують. То срам, а не родичі. То весілля? Це нечаста подія, дякувати богу довго ще не побачитесь.
ФрекенБок• 11 августа 2024
Автор, не парьтесь. У нас люди до сих пір не можуть звикнути до того, що хтось не п´є принципово.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Горилка это самогонка?
Не знаю... здається ні, запечатані пляшки відкривали
Спасу мир• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
А це і є гидота.
А ті родичі бидло і алкаші.
Легко ляпати, коли бухаєш и не за кермом.
А ті родичі бидло і алкаші.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляНаверняка
...и после пансиона)
Мне тоже после пансиона всё другим кажется
😂
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Згодна. Ви класно придумали
У меня в голове такой водевиль, аж мерси!
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляУгадайс
Брат вас спитав заради ввічливості, але ви відповіли не дуже ввічливо. Тому і родичі, не дуже навантажені вихованням, відповіли вам в такому самому стилі. Хоча нічого поганого по суті вони вам не сказали.
Я взагалі не п´ю, можна відмовлятися в більш коректній формі.
Ну так, тепер по коментарям розумію що вони мене не зрозуміли. Я більше зверталась здивовано до брата що він мене взагалі це запитує, це було дивно, а вони виходячи зі своїх тригерів сприйняли що я фекаю-бекаю. А просто не повинні були влазити в мої з братом стосунки, ми ще не таке можемо один одному сказати.
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляСпасу мир
А це і є гидота.
А ті родичі бидло і алкаші.
Почему родственники быдло и алкаши? Это же праздник, все должны компот пить? Ну мало ли кто что сказал, если ей скажут пойти утопиться, она встанет и пойдет? Та так всегда за столом. А че не пьешь, а может выпьешь чуток? Та давай, останешься у нас ночевать, а завтра поедешь и тд. 🤷♀️
Рання пташка• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Тогда это водка
Зліпок ступні• 11 августа 2024
Автор, ну, вы мастер высосать историю из ничего. Обычный разговор на мероприятии, когда кто-то не пьет. Просто брошенная фраза. Я думаю, что каждый, кто хоть раз не пил на поседелках, хоть раз участвовал в подобном.
ДлинноНожка• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Згодна. Ви класно придумали
У мене імунітет, бо 10 років відбиватися від питань ’а де діти/а чого немає дітей/а ви що не можете, да/а може вам в санаторій поїхать?’ мене загартували так, що я зараз можу відповісти с ходу на будь-яке тупе і недоречне питання так, що більше не спитають (ну хіба що окремі унікуми, але то вже таке)
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Комплекси якраз у вас.
Застілля, свято, є алкоголь. Це нормально. Ви виявили неповагу до інших. Вам вказали, що ’ти за столом, а не за рулем’, тобто поводься відповідно.
Не пити горілку це неповага до інших? Дякую, що пояснили, буду знати)
А я думала лізти в чужі розмови це неповага)
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Боже, вы такая зачарованная. Влазить в отношения, исходя из триггеров.
мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
А шо не гидота??
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляПосле 18
Не їх , а ваші.
Які мої)?
Не пити горілку)
Ядвига Юсьлегко• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Все з вами зрозуміло :)
ФрекенБок• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Це звичайна маніпуляція в стилі ’ти мене поважаєш ? Ну так пий!’
Байрактара• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
всруся, но не покорюся. вы или туповата, или придуриваетесь. причем тут это? вы не умеете вести себя в обществе. а любом. наедине с ним хоть фуями друг друга обкладывайте.
если что, я вообще не пью. ни за рулем, ни без руля. но я не позволю себе высказывания типа вашего.
убогость мышления и полное отсутствие критического мышления у вас
ДлинноНожка• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
Для мене, наприклад, це і є гидота.
Ну що я можу зробити, якщо мені майже весь алкоголь (за виключенням деяких марок шампанського) є несмачною рідиною, після якої мені ще й погано буде навіть від однієї чарки/келиху?
Фоточки нема• 11 августа 2024
Та не звертайте уваги, то приколи за столом любителів хильнуть. В мене по лінії чоловіка родичі такі були, типа не п´єш з ними - враг народу. Вони вам треба ті родичі.
Луноходик_Ик• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Какие чужие разговоры? Брат напротив, ваши разговоры слышат все кто сидит рядом. Вам корона по-моему трохи надавила голову.
Не пить не уважение, а делать вид что все вокруг алкаши, а вы цветок одуванчик, оскорбились, потому что водку посмел брат предложить.