Б´ю байдики• 11 августа 2024
Родичі гарбузові... як думаєте що це було?
Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляШеллар
Мені подобається - має знати! Оце брату, який автора, при перерахунку родичів бачить раз в рік нема більш про що думати чи п´є вона, чи ні і що саме. А коли отримала відповідь у власному тоні чомусь обурилась)
Хто обурився)) ?
Рання пташка• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А чому Ви вирішили що не налила компот)? Саме так і було!
Да! Да! Но нет!
Ядвига Юсьлегко• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Для мене, наприклад, це і є гидота.
Ну що я можу зробити, якщо мені майже весь алкоголь (за виключенням деяких марок шампанського) є несмачною рідиною, після якої мені ще й погано буде навіть від однієї чарки/келиху?
Просто відповісти - дякую, я не п´ю.
А не повидитися так, як автор.
Я теж не п´ ю, але не принижую при цьому людей, які сидять поруч і можуть пити.
А не повидитися так, як автор.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Какие чужие разговоры? Вы сидите за столом, все что говорите - это слышат все, кто рядом.
Коли звертаються не до Вас, але Ви чуєте, то це чужі розмови)
Ви усіх кого чуєте на вулиці коментуєте)?
черная мамба• 11 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Будьте простіше і люди до вас потягнуться
Насрать на людей, если не пью водку или не ем то что они, я не общее стадо и делаю всегда так как мне удобно
Почему то никогда так бестактно не реагирую на выбор другого человека, автору нужно забить на это, даже если бы это были самые близкие родственники
ничевока• 11 августа 2024
Я в таких случаях не рассказываю всем,что я не пью,почему и тем более никаких,та ты шо,как вы могли забыть)). Пусть наливает,а пью я или нет уже мое дело.
К чему вообще это длинное описание родственников и память брата?
Виправлялочка• 11 августа 2024
Я б просто сказала, що не п’ю. Можливо дійсно сприйняли, що ви їх зневажаєте за те, що п’ють. Взагалі, ті, хто випивають завжди стараються змусити людей, які не п’ють бо їм так легше, так є «привід» сприймати це як ок…
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Не пити горілку це неповага до інших? Дякую, що пояснили, буду знати)
А я думала лізти в чужі розмови це неповага)
Фукати за столом це неповага до інших
Ви скрізь так відповідаєте? В ресторані, наприклад. Вам пропонує офіціант щось. І ви така: та ти шо, фу!
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Как обычно: ’Я ж не пью. Мне, пожалуйста, сок/живчик/колу’. Пару раз начинали расспрашивать ’а почему не пьешь, болеешь?’. Отвечала: ’ага, нельзя мне’. Но обычно на соке обсуждение заканчивается.
Десь так і було. Тільки коротко. ’Тобі налити?’, ’та ти що?’ (Типу ти ж знаєш що ні на нашому сімейному).
ДлинноНожка• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Просто відповісти - дякую, я не п´ю.
А не повидитися так, як автор.
Питання в тому, що у момент запитання у людині абсолютно щиро на обличчі може бути відповідний вираз і у відповіді може бути відповідна інтонація, яка підходить до слова ’гидота’, і в моменті це не завжди виходить сконстролювати і уже звідси йдуть накрути про ’ой ви таааак відповіли’
Як на мене більш неввічливо заглядати до чужого рота і дивитися, хто що там
п´є, ніж відповісти, як автор.
От реально, кому з адекватних людей НЕ пофіг, хто що п´є і чому якась
п´ятиюрідна сестра сусідки куми не хоче пить?
п´є, ніж відповісти, як автор.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Тобто вас не навчили ввічливості? Ні, дякую- і ніхто б не звертав уваги на вас
А їх навчили ввічливості?
В моїх словах ніякої не ввічливості не було. Кожен подумав в міру своїх упереджень, за які я не несу відповідальності.
мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляФоточки нема
Та не звертайте уваги, то приколи за столом любителів хильнуть. В мене по лінії чоловіка родичі такі були, типа не п´єш з ними - враг народу. Вони вам треба ті родичі.
Та й тут , схоже зібралися такі ж.
Байрактара• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
а ви як бидло волаєте так, що вас навкруги всі чують?
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Для мене, наприклад, це і є гидота.
І ви будете за столом, наприклад, на весіллі, коли вам запропонують те, що ви не їсте або не пʼєте казати: та вишо! Це ж гидота?
Голубая фишка• 11 августа 2024
Я би прочитала лекцію про шкоду алкоголю, зі слайдами і аудіосвідоцтвами постраждалих від алкоголю людей. З сумки би дістала 2 печінки, здорової людини і алкоголіка. Показово повиливала би горілку на підлогу.
Занотувала би з яким тоном відповідали мої опоненти і тоді б створила окремі теми на кожен тон.
После 18• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Які мої)?
Не пити горілку)
Поводити себе зверхньо. Я теж не п´ю горілку. Але ’та ти що’ не говорила би
ТониСопрано• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
Так для человека это и есть гадость, нормальная реакция. А они восприняли странно отказ бухать/выпивать с ними тоже самое, что и они. Такое ото. Идти против своих принципов ради незнакомых людей уж точно не стоит.
графиняВишенка• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
Для неї гидота.
Ядвига Юсьлегко• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
п´є, ніж відповісти, як автор.
Діло навіть не в родичах, а якщо і в них, то ще гірше. Така поведінка за столом - це дно. Не права автор. Її гарно поставили на місце. Ніхто її пити не заставляв.
мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Просто відповісти - дякую, я не п´ю.
А не повидитися так, як автор.
А як ви знаєте як автор подивилася? Ви були за столом з автором?
После 18• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
До чого тут не пити? Ваша реакція на пропонування
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та наплюйте. Це незнайомі люди, які ще й горілку людині, що потім за кермо сідає, пропонують. То срам, а не родичі. То весілля? Це нечаста подія, дякувати богу довго ще не побачитесь.
Так, це точно.
Ні, не весілля. Так, згодна щодо керма і горілки, та ще й дорога по трасі 200 км, з дитиною, людьми... тому не зрозуміла і подумати не могла що у жінок бувають такі дивні думки. Але ось навіть в темі багатьом таке заходить, на жаль(
Попельшка• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви негарно себе повели. Ніби всі поруч алкашня, а ви д´Артаньян.
Вам просто вказали ваше місце.
Респект родичам - гідна відповідь.
Проблема у вас, що в це ще й не зрозуміли.
Вам просто вказали ваше місце.
Респект родичам - гідна відповідь.
Так рядом и была алкашня.
Тем более предланали выпить и за руль потом.
Женщине водку хлестать, это реально фу.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Очень и очень
Такой бриллиант — в таком навозе…
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСпасу мир
А це і є гидота.
А ті родичі бидло і алкаші.
Легко ляпати, коли бухаєш и не за кермом.
А ті родичі бидло і алкаші.
Як точно сказано
Попельшка• 11 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Автор, Вы так негодуете, словно из Виндзоров и приехали на сельскую свадьбу. И маменька, и папенька Ваши варились в этом родственном котле. А Вам, такой высокоморальной и нипанимающей, лучше сидеть дома, а то каждое слово, сказанное простыми людьми, Вы воспринимаете как личное оскорбление.
Простым людям стали недоступны правила приличия?Тогда это быдлос.Пардоне муа.
Люблю_смаколики• 11 августа 2024
Думаю, что это просто застольный треп, который не надо прямо раскладывать на составляющие, интонации, взгляды и т.д. И уж тем более анализировать его в воскресное утро))
ДлинноНожка• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Перечитайте відповіді автора і стане зрозуміло, чому вона так відповіла.
Особисто я перший раз кажу просто:’Ні, дякую, я не буду/ні, дякую, я буду сочок’, але коли починаються ’наєзди’, то да, відповім так, що більше не спитають.