Б´ю байдики• 11 августа 2024

Родичі гарбузові... як думаєте що це було?

Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
АдеКВАтная• 11 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Десять страниц не читала, но сразу ср стартпрста поняла, что автор - душнила. Мероприятие - свадьба, а родственники - агонь.

P.S. Просмотрела десятую страницу, на которой автор все продолжает отгавки...отвечать. Поняла, что первое впечатление меня не подвело
по простому- тема ’висосана з пальця.’ ото в людини проблеми..

Платье Длинное бальное• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
О, ще одна гарбузова родичка
40каградусная• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви негарно себе повели. Ніби всі поруч алкашня, а ви д´Артаньян.
Вам просто вказали ваше місце.

Респект родичам - гідна відповідь.

Проблема у вас, що в це ще й не зрозуміли.
СережкинаЯ• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
Так і є ж. Гидота
Сиреневая цапля• 11 августа 2024
Терпеть не могу, когда за столом начинают удивляться, почему люди не пьют, как будто это трезвенники что-то плохое делают, а не наоборот. И как начинают вот это свое ’ты меня не уважаешь’ и т.п. Тут главное отвечать четко и серьезно ’Спасибо, я не пью’. Ну и не обижаться, конечно - шо вы хотите от сельских старых тёток? У них, вероятно, это высшая форма развлечения.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляСиреневая цапля
та там вся семейка фирменная. Автор, которая двух слов связать не может, но считает себя брульянтом в своем же колхозе. брат, который типа не пьет алкоголь, но потихоньку прибухивал, ну и какие-то тетки, которых автор якобы поставила на место, при этом ничего им не сказав. И ей вообще все равно что там они подумают, но второй день обсасывает ситуацию.
Це вам не як-небудь що, а що-небудь як!
Это ж ведь очень и очень!
Играю у края• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Просто відповісти - дякую, я не п´ю.
А не повидитися так, як автор.
Я теж не п´ ю, але не принижую при цьому людей, які сидять поруч і можуть пити.
А чому автор має думати про почуття тих, хто випивши, сідають за кермо? Вони думають про автора, яка буде їхати по одній дорозі з цією алкашнею? Ви б особисто хотіли зустрітися на дорозі з оцими любителями хильнуть на весіллі і за кермо? А саме це вони пропонували автору, та ще й знаючи, що вона з дитиною. Таких не принижувати, таких у морг відправляти на жертв дтп дивитися.

Наивная Хо• 11 августа 2024
Читаю ответы и удивляюсь, какое дремучее село вокруг. Автор не пьет, на нее за это какое-то быдло наехало - и все такие: ’Ишь ты, цаца! Правильно на место поставили! Ты что, лучше всех, что не бухаешь?’. Ой, какое село и быдло, аж читать противно... Автор, вы всё правильно сделали, а такая родня и такие ’доброжелатели’, как здесь, пусть идут лесом, никого не слушайте.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
’Не можна принизити людину тим що не пʼєш’
Ви не бачите, що ви принизили своєю відповіддю? Можна не їсти й не пити багато чого, але навчитись відмовлятись
Так їх взагалі не має стосуватись як я відмовляю чи не відмовляю не їм)
Відповідь була про те що не пʼю, не можна принизити якщо людина сама не приймає рішення принизитись. Я не їм відповідала, отже точно не принижувала їх, усе інше їхні комплекси і проблеми
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Тема ж не про випивку, а про вашу реакцію на пропозицію.
З таким же успіхом ви могли відмовлятись від кров´янки/квашених огірків/узвару.
І теж виглядали б по-хамськи
Коли хтось не любить бухати і сідати за кермо це по хамськи, а втручатись у чужий діалог і оцінювати його своїми недалекоглядними упередженнями це по культурному або поставили на місце 😅
Як це не про випивку, а чого ж вони сполошились. Думаете, на рибу була така ж реакція)))?
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ви ж теж принизились від їх слів, хоча в них я так розумію, такий недолугий гумор.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Залежно від контексту
Так. І кожен побачить та притягне своє, як в моій темі. Приписують вже і емоції, і тон, навіть час коли це відбулось) та біографію)
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Думаю, така ж
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Це вам не як-небудь що, а що-небудь як!
Это ж ведь очень и очень!
Оце точно брУльянт, а не комент))
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляНаивная Хо
Дякую за підтримку, дуже приємно
Я теж в шоці з коментів... вже подумала може це я якась не приємна в переписці здаюсь. Мені легше в це повірити, ніж в те що в нашому суспільстві стільки ’цікавих’ мам
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
нереально принизитись від такого)
Це було настільки тупо, що я взагалі не зрозуміла меседжу, довелось подумати). По суті, люди розписались в тому що люблять бухати, а хто так не робить той цаца) Як на таке можна ображатись чи принизитись? Подумати не могла що жінки можуть в такому зізнаватись.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Думаю, така ж
Ви наївні) Ні, звичайно, обговорювали спокійно кому що подобається
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
От вам пропонує брат запечені свинячі кишки, напхані м´ясом а ви йому: ти що?!!
Думаєте ті, хто ними ласували б в той момент не образились би. Особливо якщо мова про тих же персонажів, які фігурували в історії з горілкою
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
За тих нічого сказати не можу, вони можу образитись і на колір моїх очей, це їх проблеми. Я можу говорити за себе. Я наприклад люблю крильця, часто чула від інших що це типу не їжа, і мене це ніяк не ображало, від слова зовсім) Кожен пʼє, їсть, любить те що хоче і має на це право. Я маю право не пити горілку, маю право як хочу про це сказати, а що там вони про це думають це про них. Просто не зрозуміло навіщо заявляти про свою любов до горілки і ще й ображатись на тих хто це не любить)) Це ж тупо і ганебно

Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Так і вони мають права як хочуть вам щось казати. А вам чогось не сподобалось
Білка в колесі• 11 августа 2024
Встала б і пішла
Нікого б додому не везла
автор Б´ю байдики • 12 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Мені не мають права. Як і я їм нічого не говорила, а говорила брату про своє, вони там ні до чого.
автор Б´ю байдики • 12 августа 2024
Ответ дляБілка в колесі
Встала б і пішла
Нікого б додому не везла
Везти мала інших, ці типу дальні і чужі, просто сіли біля нас) Я взагалі спочатку нічого не зрозуміла, тому не було думки йти чи щось таке. Та й вони того не варті, я приїхала до близької мені людини.
Мама моя теж це все чула, її версія, що це заздрісні ’родички’, які постійно щось таке викидають і люблять плітки.