Fashion_besties• 11 августа 2024

Продажа/покупка авто через Дию кто-то оформлял?

Подскажите, пожалуйста, каким образом это происходит.
Какие могут быть «сюрпризы»?
вАлнуюся сильнА• 11 августа 2024
Покупала авто два месяца назад, все ок. Никаких подводных камней. В течении двух недель получила техпаспорт пластиковый по укрпочте

Вподобайден• 11 августа 2024
Никаких не было сюрпризов. Техпаспорт пришел по почте через две недели.
Контрольница• 11 августа 2024
Ніяких. Продавець вводить дані, зʼявляється код. Покупець сканує. Готується електр. договір.
Обидва підписують дія. Підпис.
Все . Ну ще обираєте - залишити номери чи нові. Покупець сплачує послугу і доставку.
Через 2 тижні на укрпошті забираєте номери і техпаспорт.
ЛюблюДевчонок• 11 августа 2024
Купляли місяць назад. Підтвердження чекали півтора суток. Так як купляли в знайомого, то віддали гроші, взяли машину.
А от як би був хтось сторонній, як би це було хтозна. Поки не переоформиться гроші не віддадуть, а той машину. І раптом за цей час щось станеться. Таке щось
ГоловнаЯ• 11 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А деньги в кпкой момент передавали?
вАлнуюся сильнА• 11 августа 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А деньги в кпкой момент передавали?
Сразу после подписания договора
ГоловнаЯ• 11 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сразу после подписания договора
Ну вот выше пишут что долго не проводилось.....

Вподобайден• 11 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ну то у вас якесь виключення сталось чи Дія підвисла. Зазвичай швидко все робиться.
вАлнуюся сильнА• 11 августа 2024
Ответ дляГоловнаЯ
У меня все ок было
Диви яка я пава!• 11 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сразу после подписания договора
Наличкой? Или через банк на карту?
вАлнуюся сильнА• 11 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Наличкой? Или через банк на карту?
Наличкой в $
ЛюблюДевчонок• 11 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Дія працювала, перевіряли.
15го оформили, 17 лише прийшло підтвердження.
Вподобайден• 11 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дія працювала, перевіряли.
Як бачите по відгукам, то окрім вас подібного не було ні в кого. В мене син переоформив усе за 10-15 хвилин.
ЛюблюДевчонок• 11 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Я рада. Теж начиталась відгуків, але автор має бути готова до будь-якого варіанту.
автор Fashion_besties • 11 августа 2024
Дякую всім, що поділилися досвідом. Спробую теж 🤗
Слава Українi• 11 августа 2024
А скажіть, будь ласка, хто знає
Якщо оформляти договір купівлі-продажу в МРЕО, то потрібно спочатку зробити експертну оцінку авто, що продається (по номеру або він-коду)
Без тієї оцінки не оформлюють договір
А як в Дії?
Все одно потрібна та експертна оцінка?
автор Fashion_besties • 12 августа 2024
Ответ дляСлава Українi
А скажіть, будь ласка, хто знає
Без тієї оцінки не оформлюють договір
А як в Дії?
Все одно потрібна та експертна оцінка?
Зараз для б/в авто експертна оцінка проводиться за бажанням. Тільки для нових авто обов’язкова
всегдаДаДа• 12 августа 2024
Я продавала. Отримуєте гроші і потім ставите останій підпис.