А_я_ЛОЖУ!• 11 августа 2024
Я з Сумщини. Шукаю прихисток від обстрілів. Допоможіть
Сумщина...моя рідна Сумщина((( Скривавлена останніми подіями. Вже місяць як прильоти по місту стали інтенсивними, а останні три дні просто неможливими, сидимо безвилазно у підвалі. Сьогодні під час відбію вилізла з нього, щоб дихнути повітря і в ці дві хвилини знову прильот. Такої потужності, що від вибуховуї хвилі мене відкинуло на незначну відстань....діти підлітки просто відмовляються підніматися з підвалу...описати наш стан коротко неможливо. Збираємо речі на виїзд. Курс на Львівщину. Бажано, щоб у населеному пункті були аптека, лікарня, магазин, школа...Дуже прошу, допоможіть підшукати житло не за всі гроші світу, бо беремо найнеобхідніше і не ясно, чи повернемось назад...Відгукніться, будь ласка! Вибачаюсь за сумбур, сподіваюсь на силу форуму
Марафетчица• 11 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Приезжайте к нам в Запорожье. Пока более менее затишье
Или к нам в Харьков
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Львівщина то у вас є якась ціль? Тобто, ви маєте якийсь план і шукаєте місце в області чи чому такий вибір?
Кумедна• 11 августа 2024
Чего Вас несет во Львов,там цены космос.До Полтавы Вам 2часа езды
А_я_ЛОЖУ!
• 11 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Дякую, але треба щось подалі
Идууу--уууу блин• 11 августа 2024
Автор, у вас по соседству Полтавская область.
На Львовщине с вас три шкуры сдерут, если никого знакомых или родственников нет.
Украиночка• 11 августа 2024
Я щиро вибачаюсь, але мені чомусь від тексту віє духом копірайтера, а не живої людини.
Затишне кубло• 11 августа 2024
Автор,детей в охапку и в ЕС.Нидерланды,Дания,Швейцария,Австрия,Германия принимают.
Крим мій• 11 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вот вот! Правда. Я выезжала и знаю цены
Бочка порохУ• 11 августа 2024
У Львові складно буде знайти недорого(
Може Ужгород, Чернівці, Мукачево, Ворохта?
Марафетчица• 11 августа 2024
Кому там смешно - к нам очень много херсонцев и донбасян приехало если что. Не все курс на Львивщину держали
А_я_ЛОЖУ!
• 11 августа 2024
Ответ дляУкраиночка
Приїзжайте у Глухів до ’копірайтера’, щоб відчути як тут нам живеться
Марафетчица• 11 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну справедливости ради на Полтавщине тоже сдерут
А_я_ЛОЖУ!
• 11 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Или к нам в Харьков
Люблю Харків, але ж там краще точно не буде. Дякую
Jasmin_852• 11 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вам месяц так живется, а нам в Харькове и области, уже 2, 5 года под постоянными обстрелами живем.
Затишне кубло• 11 августа 2024
Ответ дляJasmin_852
А вам хочется,чтоб все,как вы?
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляКумедна
А де ви прочитали що ї несет во Львов?
Крошечка-хаврошечка• 11 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В Харькове нет обстрелов
НичеНипанимаю• 11 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Вы издеваетесь?
А_я_ЛОЖУ!
• 11 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Чому саме Львівщина?
Ми були у вас в червні. Відпочивали. Було спокійно. Зараз потрібен спокій...можливо, це на місяць, а можливо...я не знаю((( просто плачу і все
Кумедна• 11 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Зато квартиры дешевые,особенно на Салтовке.
Ну,рассмотрите другие варианты,кроме Львова.Районный центр ее какой-то
Jasmin_852• 11 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В Харькове нет обстрелов
да ты что? Ты хоть в Харькове была когда нибудь?
НичеНипанимаю• 11 августа 2024
Ответ дляКрим мій
Автор если серьезно Львов не выход. Езжайте в Европу
Язык вы за автора учить будете?
На пів ставки• 11 августа 2024
Ответ дляКумедна
Но там тоже космос цены...
Но все таки после обстрелов спокойнее на западе. Там реально тихо и дети хоть расслабиться смогут.
Идууу--уууу блин• 11 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 11 августа 2024
Ответ дляJasmin_852
Куда и когда в последний раз прилетало?