Галябалована• 11 августа 2024
Відпустка в Карпатах з чоловіком
Плануємо відпустку в Солотвино з чоловіком , в минулому році були з дитиною вдвох, дуже сподобалось. Можливо хтось знає яка там ситуація з ТЦК , все таки прикордонний населений пункт . У чоловіка бронь .
Белая котичка• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Й ти сам бачиш в Резерві +, якщо в тебе щось не в порядку
Саме так. Бо вигадують аби що
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляБелая котичка
Брєд. Значить пізно оформив, або вчасно не оновив дані. Якщо все оформлено правильно, штраф не виписують, або оскаржується у суді
Як виявилось , вже по поверненню в Київ, йому в одному кабінеті дали відстрочку, а в іншого у поставили в розшук(( типу помилково(( тепер з розшуку зняли, але штраф не компенсує
Белая котичка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
До суду
Курочка-чубаточка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Автор, ну це який дурник, як можна було не перевірити свій статус?
Путающаяся• 12 августа 2024
Тато двох дітей зі Львова під Харковом кордон боронить, а трьох в чанах на Закарпатті папірусу курить.Круто!.
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В резерві він був не в розшуку
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
До чого це?
Янка-угомонись• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Сьогодні почула від знайомих, що в прикордонній зоні , можуть спинити , і навіть затримати , типу ухилянт і плануєш втечу((
Перевіряють оновлений «резерв плюс» і відпускають.
Перевірки часто.
У нас за 6 днів перевіряли 6 разів коли переїздили із Закарпаття в Буковель.
Питали чи є документ про відстрочку. Якби не було, то виписали б повістку.
Нікого не грузять у бусики. Маячня.
Перевірки часто.
Нікого не грузять у бусики. Маячня.
Янка-угомонись• 12 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мой не захотел ехать. Бронь бронью, но это не отдых постоянно дёргаться.
Дивно .
Все там Ок
Бавовнятко• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Давай скрины, брнхуняка
Курочка-чубаточка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
В резерві він був не в розшуку
Вибачте, але такого не може бути. Я просто маю відношення до цієї теми й розумію, як це працює. Або його взяли на понт, хотіли ’обілетити’
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Сидіть ви і ригайте далі. Чомусь раніше , до початку повномасштабного, ніхто не хотів працювати в держ. структурах , через низьку ЗП, та сплачувати податки повністю від білої ЗП . А тепер Вам броні поперек горла 🤦🏼♀️
Моторошні троянди• 12 августа 2024
Ми 3 тижні тому їхали поїздом прямо в Солотвино, то без проблем. Назад вже з Ясиня, то по дорозі декілька раз зупиняли автобус, але нічого не перевіряли. Машини зупиняли і бумаги перевіряли. Це те, що я бачила.
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Давай скрины, брнхуняка
Які скріни? Це мій колега розповідав, пишу з його слів, немає приводу йому не довіряти
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не буду нічого вам доводити, якби в нього не було відстрочки, і в резерві був у розшуку , він би не поїхав нікуди
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляРадикальная
В мого бронь від міністерства, спокійно їздив
Класс.
Кто-то воюет,а кому-то Карпаты.
Кому-то бусик,влк за 5 минут, учебка,окоп,кладбище.
А кто-то живёт в свое удовольствие.
Едына краина,блин.
Кто-то воюет,а кому-то Карпаты.
А кто-то живёт в свое удовольствие.
Едына краина,блин.
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Якщо в чоловіка бронь, то яка різниця, яка ситуація і Чернівцях. В чоловіка й його підлеглих бронь, вільно переміщаються по Україні, переважно Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська й Закарпатська області, в тому числі курортні регіони
Шикарно
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую) я теж думала потягом.
Курочка-чубаточка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Значить й в Оберізі він не в розшуку
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Коли вже тих держслужбовців нарешті броні позбавлять!? Як і багатодіторобців.
Точно.
Должны или все воевать,или никто.
А то отсрочки, многодетные,опекуны,бронированные живут,как будто войны нет.
А других насильно тащат воевать.
Чтобы привелегированные жили и радовались???
Должны или все воевать,или никто.
А других насильно тащат воевать.
Радикальная• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Класс.
Кто-то воюет,а кому-то Карпаты.
А кто-то живёт в свое удовольствие.
Едына краина,блин.
Кто-то воюет,а кому-то Карпаты.
А кто-то живёт в свое удовольствие.
Едына краина,блин.
В кожній темі це пишеш
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Точно
Дюагональ• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нет там ’много КПП’, не сочиняйте
Если бы я не была там недавно)
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Не смешите.
Бронь там далеко не у всех.
Курочка-чубаточка• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Точно.
Должны или все воевать,или никто.
А других насильно тащат воевать.
Должны или все воевать,или никто.
А других насильно тащат воевать.
А хто працювати буде, як всіх заброньованих призовуть?
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Не смешите.
Бронь там далеко не у всех.
Звісно , що не у всіх , але якщо ти пропрацював 13 років і тобі дають бронь , то що тобі від неї відмовлятись?
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ха-ха-ха
А кто забронированные?
Работяги держслужбовци?
Полиция, тцк ,чиновники всех мастей, депутаты,судьи,прокуроры.
Зато у аграриев нет брони.
У работников скорой тоже нет.
И даже у заводчан у большинства нет брони.
Вот и говорю,или все,или никто не должен воевать.
А кто забронированные?
Работяги держслужбовци?
Зато у аграриев нет брони.
У работников скорой тоже нет.