Галябалована• 11 августа 2024

Відпустка в Карпатах з чоловіком

Плануємо відпустку в Солотвино з чоловіком , в минулому році були з дитиною вдвох, дуже сподобалось. Можливо хтось знає яка там ситуація з ТЦК , все таки прикордонний населений пункт . У чоловіка бронь .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 августа 2024
Ответ дляИ.О. человека
На деяких роботах можуть жінки вільно працюваьти)))
Тут коли питаєш,де працюєте, то половина пише, що їм лінь і вони вдома сидять. То хто піде працювати? Ми з вами?
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляМлинець Мій
Пораздавали дармоедам бронь а тут шугаешься даже в одессу с телкой сьездить
У сусіда бронь, він на ТЕЦ працює.
Підіть і Ви туди слюсарем, теж матимете бронь, у чому проблема?
ПП-шница• 12 августа 2024
в мого бронь. об*їздили все Закарпаття.лиш один раз поцікавились.Але є бронь.Без питань
Ні грама• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Класс.
Кто-то воюет,а кому-то Карпаты.

Кому-то бусик,влк за 5 минут, учебка,окоп,кладбище.

А кто-то живёт в свое удовольствие.

Едына краина,блин.
От би всіх в окоп і кладовище, так? Оце зажили б😍
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
що за жінок казати, в мене в двох колег чоловіки не працюють вже третій рік
Смурфетта• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А чего дёргаться?
Вы такая интересная) вот остановились они в отеле допустим, тцк узнали что мужчина проживает, вломились они в номер. Или плавает мужчина в бассейне, они его вытащат из него и задержат до выяснения обстоятельств. Сколько уже таких случаев
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
До чого це?
А подумати ніяк ?
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляРадикальная
В кожній темі це пишеш
А хіба не так?Чи правда не подобається?
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
хто вам заважає ’так’ пристроїтись? де ви прочитали, що нон-стоп по курортам?
Авторко,для чого оця тема тут?
Людей подраконити?
Молоді хлопці гинуть,а ви тут за своїм відпочинком .Совість ваша де ?
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
По яких курортах? Державні службовці, що мають бронь, навпаки не можуть виїжджати за кордон, це заборонено. Тільки у відрядження. Ви дуже далекі від теми.
Не всі .там по категоріям мої колеги їздять.
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
Авторко,для чого оця тема тут?
Людей подраконити?
для чого тут ваше це повідомлення? Для чого тут кожного дня 100 тем про відпочинок? і інших тем? Як ситуація в країні залежить від мого відпочинку? Просто в більшості тем не афішують, що їдуть з чоловіками, а я безсовісна написала як є.
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляНі грама
Не всіх.але чому одним окопи ,а іншим відпочинки ?
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
До чого ? А й справді ...про що це я...
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
ну ви ж теж не з окопу пишете, правда?
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
ну ви ж теж не з окопу пишете, правда?
А мала б ?
ГонУрова дівка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Сьогодні почула від знайомих, що в прикордонній зоні , можуть спинити , і навіть затримати , типу ухилянт і плануєш втечу((
Да, проверяют. Разрешение не нужно? Это не 40км зона?
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
А мала б ?
ну ви ж інших хотіли б бачити в окопах, судячи з ваших повідомлень, всі хто не в окопах вас драконять...
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Пані,мене драконите ви ,а не інші і ваша тема .
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
таких як Ви- драконять всі , буває..
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
таких як Ви- драконять всі , буває..
Ну відповіді у вашій темі говорять про інше .
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляДодаю напруги
це нормально) де ж ще як не на форумі під анонімом виказати своє невдоволення? усі ж такі совісні, ніхто тут нікуди не їздить)) тільки хто всі ці люди на вулицях, ТРЦ, ресторанах, морях , квартиру в новобудові в Києві неможливо без черги купити, в Карпатах все заброньоване до вересня місяця...
Просто красавица• 12 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мой не захотел ехать. Бронь бронью, но это не отдых постоянно дёргаться.
Ви чудні? В чому дьоргатися? Багато знайомих їздять постійно. І о диво, є ті, що з оновленим даними, але навіть без броні. А у вас законна підстава, в чому проблема?
Карапулька• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
ще раз повторюю, є різні структури. Держ. слжба це не тільки Верховна рада і не обовязково фінансується бюджетом
Интересно, что это за государственная служба, которая финансируется не государством? Такого быть просто не может
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляКарапулька
те що Ви не знаєте, не означає . що такого немає
Карапулька• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
я не писала, що він держслужбовець. Писала , що працює на держ службі.
На держслужба працюють саме держслужбовці. Ваш чоловік, виходить, просто працює в державній установі, на посаді, що не відноситься до посад держслужби.
Дівчата, чоловік автора самий звичайний чоловік із самою звичайною, комерційною, роботою
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляКарапулька
я не писала, що він держслужбовець
Карапулька• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Просто назвіть будь-яку. Служба на те і державна, що всі її сфери повністю під контролем держави.
Карапулька• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
я не писала, що він держслужбовець
Я прочитала, як ви написали, тому і дала цей коментар
автор Галябалована • 12 августа 2024
Ответ дляКарапулька
я не побачила....просто кожен додумав як захотів)