Галябалована• 11 августа 2024
Відпустка в Карпатах з чоловіком
Плануємо відпустку в Солотвино з чоловіком , в минулому році були з дитиною вдвох, дуже сподобалось. Можливо хтось знає яка там ситуація з ТЦК , все таки прикордонний населений пункт . У чоловіка бронь .
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Сьогодні почула від знайомих, що в прикордонній зоні , можуть спинити , і навіть затримати , типу ухилянт і плануєш втечу((
Чиста правда.
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Бред. Просто проверяют документы, даже военник не просят, только паспорт
Серйозно?))
Це ви були у Солотвино чи просто так,щоб сказати?
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Чиста правда.
Ви були саме в Солотвино нещодавно?
Путающаяся• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Ха-ха-ха
А кто забронированные?
Работяги держслужбовци?
Полиция, тцк ,чиновники всех мастей, депутаты,судьи,прокуроры.
Зато у аграриев нет брони.
У работников скорой тоже нет.
И даже у заводчан у большинства нет брони.
Вот и говорю,или все,или никто не должен воевать.
А кто забронированные?
Работяги держслужбовци?
Зато у аграриев нет брони.
У работников скорой тоже нет.
Ото ж бо, в нас трактористів вже немає! Один дід- пияк. А в дитини в класі майже всі батьки закордоном- багатодітні. Якщо жінка по здоров´ю чи свідомо більше двох не народила- її діти тата не мають бачити, хай захищає майно тих, що на соціалі в Німеччині та на моря їздять Де правда? +/- одна дитина в сім´ї долі вирішує?
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нет там ’много КПП’, не сочиняйте
Де немає?
Я живу у Великому Бичкові-це через одне село від Солотвино.
І у нас КПП дуже багато.
Крім того часто зʼявляються переносні.
І у нас КПП дуже багато.
Крім того часто зʼявляються переносні.
Самохвалова• 12 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Ну вот и я о чем.
Двум детям отец не нужен.
Зато трем уже резко нужен,и имеет право на жизнь.
Это называется одним словом,которое тут не любят.
Двум детям отец не нужен.
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Перевіряють оновлений «резерв плюс» і відпускають.
Перевірки часто.
У нас за 6 днів перевіряли 6 разів коли переїздили із Закарпаття в Буковель.
Питали чи є документ про відстрочку. Якби не було, то виписали б повістку.
Нікого не грузять у бусики. Маячня.
Перевірки часто.
Нікого не грузять у бусики. Маячня.
Грузять.Ви не бачили-вам пощастило.
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Ви були саме в Солотвино нещодавно?
Сьогодні була)
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Грузять.Ви не бачили-вам пощастило.
Питання в тому , кого грузять? Можливо в кого не оновлені дані, чи взагалі всіх , у кого бронь і відстрочка і т,д
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Так дівчата я спати.
Будуть питання про Закарпаття і прикордонну зону-пишіть.Вранці всім відпишу.
Anjavoloschykk• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
От в тому і справа.Ніхто не застрахований.
Якщо ви впевнені у броні-їдьте
Ні то краще не треба.
Якщо ви впевнені у броні-їдьте
Ні то краще не треба.
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Якщо ви впевнені у броні-їдьте
Ні то краще не треба.
Якщо ви впевнені у броні-їдьте
Ні то краще не треба.
Що значить впевнені?) бронь офіційна, в інших областях проблем не було, цікаво як у Вас там?
Радикальная• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Перевірте своїм чоловіком, як тут
Харчовий тріль• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Удалено администрацией...
Харчовий тріль• 12 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Перевірте своїм чоловіком, як тут
Гарна порада.
Хай ловить буса на живца 😂
Карапулька• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Ми їздили в Косіно. Також прикордонна зона. Так, зупинили, перевірили документи та багажник і ми поїхали далі.
Омлетик• 12 августа 2024
Ну і що що бронь, після бусіка він може сам забажати добровольцем бути
Харчовий тріль• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Сидіть ви і ригайте далі. Чомусь раніше , до початку повномасштабного, ніхто не хотів працювати в держ. структурах , через низьку ЗП, та сплачувати податки повністю від білої ЗП . А тепер Вам броні поперек горла 🤦🏼♀️
Ваше чудо нічого з наших податків зп та премії отримує, баласт країни
Ангелок з ріжками• 12 августа 2024
У чоловіка бронь. Їздили відпочивати, межа з Румунією, два рази по дорозі перевірили документи і бронь. На базі відпочинку та при пересуванні в сусідні містечка ніхто ні разу нічого не запитував. Відпочили дуже добре.
mama_lesya• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
В мого також , держ. служба
Коли вже тих держслужбовців нарешті броні позбавлять!?
Толку з них, дармоїди
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Чудо це ви! З яких ваших податків? Державні структури бувають різні, не тільки бюджетники, а і які самі на себе заробляють
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Малинка• 12 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Просят и военный билет ,проверяют по базе
Нас так остановили когда заехали в Черновецкую область из Хмельницкой
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляМалинка
Дякую, в Києві тільки резерв просять показати в більшості випадків
Малинка• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
У мужа попросили все документы +еще заглянули в багажник
Еще поинтересовались возрастом сына (ему 16 )
Автор ,мы хотели в Закарпатье ехать ,но нам не рекомендовали без брони
Если у вас все с документами ок ,то я б ехала
Хвець-тець• 12 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мой не захотел ехать. Бронь бронью, но это не отдых постоянно дёргаться.
Не верю
Патріотка з дивану• 12 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Перевірте, чи видно вашу бронь через оберіг
Якщо не видно, то можуть упакувати
Галябалована
• 12 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Якщо не видно, то можуть упакувати
Видно і в оберіг і в резерві
Голубец• 12 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Ну вот и я о чем.
Двум детям отец не нужен.
Ту не вопрос в том кому нужен не нужен. Никого это не интересует. Вопрос чисто статистики и прироста населения.