Ондатрова шуба• 12 августа 2024

Відносини, стосунки з чоловіком, сім´я

Крик душі просто.Живемо з чоловіком як брат з сестрою,немає стосунків як між чоловіком та жінкою,відсутня пристрасть,секс,романтика, відсутність розмов по душам.Все що можемо обсудити це дитина[7місяців), їжа.
Мої спроби поговорити, обсудити, почути його думку щодо проблеми ні до чого не призводять.Були можливості погоіорити і ввечері , і вде нь , і на вихідному(так щоб виключити втомлюваність після роботи)реакція однакова.Сьогодні взагалі сказа- мені немає що тобі сказати.Я запропонувала пожити окремо- погодився.
І оце тепер думаю,бляха, страшно самій, але і в таких відносинах ще гірше.

Досвідчені дівчата в таких стосунках, що порадите?

П.с.доречі пропонувала звернутись до психолога.Погодився.Але і тут я повинна того психолога шукати.І тут ініціатива моя.....
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2024
Ответ дляНе любовница
А вам? Для мене це проблема. Я люблю секс. І це для мене не тільки фізичне задоволення. Це важлива емоційна близькість. Ви повинні розуміти, що ваше ’пожити окремо’ у вашому випадку не покращить ситуацію. Він згодний на психолога. Але вам ще треба і сексолог. Якщо не допоможе, то тоді вже і вирішуйте про окремо.
Мабуть у ваших словах є сенс.
Вперше відчула бажання після пологів десь через 3 місяці.Потім частіше, мабуть по мірі відновлення саме мого організму.Бо після пологів була ще й оперрація, довго відходила

Послушная• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Мабуть у ваших словах є сенс.
Нехай у вас все налагодиться
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2024
Ответ дляПослушная
Нехай у вас все налагодиться
Дякую)
НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я не розумію в чому проблема,самій проявити ініціативу,це її чоловік.Чи по вашому тільки чоловік повинен проявляти бажання
Если он к ней не пришел за 7 месяцев, думаете, проблема в ее инициативе? Он её и ее потребности имел ввиду, дро@ит себе на порнушку и жрет ее борщи.
И с такими жить не надо, обстирывать, готовить и наглаживать им носки.
Не любовница• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Мабуть у ваших словах є сенс.
Не затягуйте з цим. Бо у нього увійде у звичку не хотіти вас. Шукайте спеціалістів і вирішуйте проблему, доки вона не затягнулася
НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляПослушная
При кожній проблемі бігти шукати нового чоловіка?
Это не проблема. Это симптом того, что автора муж не ценит и не уважает.
Заставить его ценить и уважать она его не может, зачем отношения с таким человеком?
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
От тільки борщ він готує сам і ’жрьом’ ми той борщ разом, стіркою своїх речей займається самостійно, бо я в основному стіраю речі дитини, і окремо.

Катруся 777• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
І я чула таке.
Він був.
Тоді, можливо, це Ваш випадок .. можливо процес пологів його відвернув від Вас, і якраз тут необхідна допомога спеціаліста вже. А мовчить, тому що соромно йому про це казати. Ну що він скаже, що вже не хоче Вас? Не може? Можливо він вас любить і поважає, тому не хоче такими словами образити. Замкнувся в собі, бо не може вирішити цю проблему. Особисто я підтримую ту думку, що обов´язково треба піти до психолога. Особливо йому. Можливо ще до сексопатолога, чи хто там ці справи вирішує... Якщо справа дійсно в цьому, то постарайтеся не ображатися на нього, не звинувачувати ні в чому, просто допоможіть вирішити проблему. Тим більше, коли є дитина, коли він допомагає, гроші заробляє, біжить додому після роботи, а не на гульки, то думаю варто поборотися за сім´ю. Особливо, якщо він не проти, це для мене особисто багато чого значить! Якби він поставив всі крапки над ’і’ для себе, то на психолога не погоджувався би. І ще, я думаю, що немає в нього нікого. Не накручуйте себе. Почніть за собою доглядати, бути привабливою для нього, усміхайтеся, живіть легко. Нехай він бачить, що ви відновилися, стали ще краще, ніж були. Можливо, це надасть йому якоїсь впевненості. Не опускайте руки! Все у вас буде добре!
Не любовница• 12 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Звідки ви знаєте, що у нього в голові? В нього дійсно може бути проблема з бажанням після пологів, які він бачив. Може для нього це було неприємно і навіть гидко, бо кров і все таке. Чи якийсь інший психологічний момент, який можна пропрацювати
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
Дуже дякую за пораду❤️
НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А носки кто гладит?
Сидите дальше. Он даже на предложение пожить отдельно согласился. Откройте глаза.
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Да звідки ми знаємо,що там ,автор он говорить що операція була.Я взагалі не розумію,чому за сім місяців не вирішили проблему з сексом,одне діло коли при ініціативі відкрито відмовляють,інша сидіти і чекати чогось.
Не любовница• 12 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А носки кто гладит?
А вам так хочется зруйнувати чужу родину? Прямо нейметься?
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
Повністю з вами згодна
НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Пусть идет и прорабатывает, автор здесь причем? Он о ней подумал, как ей так жить? Нет.
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Як так? Мужик все в сім´ю,а проблеми з сексом можна налагодити.Руйнувати самий простий варіант,завжди встигне
НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляНе любовница
А вам хочется, чтобы автор продолжила жить терпилой и мучилась без секса в этом браке? Она его еще за ручку должна водить по врачам, как маленького мальчика?
Пишу_граммотно!• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
І я чула таке.
Він був.
Ніколи не розуміла, навіщо баби тягнуть мужиків на пологи.
Щоби що?
Щоб у нього потім все життя падав, як тільки він згадував усю цю картину і крики?
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Щоби що?
Ну це одиниці,мій був,нічого не падає,і х сексом проблем немає,пологи були десять років тому.Він сам хотів і дуже радий,що бачив народження доньки., насправді це дуже зближує

НашлаПерепискуМужа• 12 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Что мужик в семью, он с ней разговаривать даже не хочет. Она не может упрячься за двоих, или поговорить сама с собой.
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Щоби що?
Не всі тягнуть.Мій чоловік сам виявив бажання,за вуха ніхто не тягнув.
Пишу_граммотно!• 12 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Це одиниці, у кого все ок після такого.
Бо секс це не про тепле зближує, а про пристрасть.

А тут вже і так пристрасті за 13 років не було, а тут ще й картина перед очима.
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Це одиниці, у кого все ок після такого.

А я що писала,що пологи секс зближують Ви навіть не зрозуміли,про яке я зближення написала
Пишу_граммотно!• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ага, сам виявив бажання після того, як баба йому 100 разів настирливо натякнула.
Спробуй ще обідити вагітну. І діватись нікуди.
Пишу_граммотно!• 12 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А де я писала, що пологи секс зближують?
Ви писали про людське зближення
І я про нього.
Так от секс це про пристрасть, а не про зближення

У вас самої проблеми з розумінням.
Ms. Android• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Так обідно ще й те що він, допомагає по господарству і все що кажеш робить ,а от немає нас як пари,ось така пєчалька
Ідіть до психолога. Знайдіть спеціаліста сама. Може ви чогось не бачите, може не бачить і не розуміє ваш чоловік, психолог допоможе розібратися. Розійтися ви завжди зможете. Я вважаю, що варто спробувати врятувати шлюб. Кажу так, бо сама була у вашій «шкурі». Коли народилася перша дитина, наші з чоловіком стосунки перетворилися на пекло. Я звернулася до психолога. Чоловік не дуже хотів, але теж пішов зі мною. Потім було дуже багато роботи над стосунками. Я зараз згадую, яка ж я була дурна, не розуміла елементарних речей.
Цього літа 22 роки нашому шлюбу. Друга дитина не знає, що таке сварка між мамою і татом. Я відчуваю себе щасливою жінкою.
Мама Никитки-2• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Автор, може в нього психологічна імпотенція? В моєї знайомої таке в чоловіка було. Теж на пологах був. Вона народжувала 21 годину.
Він потім розказував, що так переймався, що вона знов завагітніє і знову пройде той жах пологів, що в нього просто не вставав.
Вам справді до психолога потрібно. Но я не зрозуміла ваше « .Але і тут я повинна того психолога шукати.І тут ініціатива моя.....» вам взагалі чоловік в сім’ї потрібен? Чи як?
Мила-0056• 12 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Взагалі сексу немає? Може якась криза у вас? Піти завжди встигнете, спробуйте дійсно сімейного психолога
Из-за ребенка он себя так ведёт!проходили
Папина дочка• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
И Вы думаете, что у Вас пара сразу появится с 7 месячным ребёнком? Не появится.
А помогать кто Вам теперь будет после того как разъедетесь?
Углубитесь в ребёнка, а там, может, и наладится.
Муж привыкнет к ребёнку, к новому стилю жизни, и всё будет хорошо.
Папина дочка• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Каже - да.Питала коли було в останнє не пам´ятає. Я б хоч розуміл наскільки часто ,йому той секс зараз потрібний.
Даже от минета отказывается?
Насильно Вас отталкивает?
Или Вы сидите и ждёте от него инициативу, потому что ’так принято’?