Ондатрова шуба• 12 августа 2024
Відносини, стосунки з чоловіком, сім´я
Крик душі просто.Живемо з чоловіком як брат з сестрою,немає стосунків як між чоловіком та жінкою,відсутня пристрасть,секс,романтика, відсутність розмов по душам.Все що можемо обсудити це дитина[7місяців), їжа.
Мої спроби поговорити, обсудити, почути його думку щодо проблеми ні до чого не призводять.Були можливості погоіорити і ввечері , і вде нь , і на вихідному(так щоб виключити втомлюваність після роботи)реакція однакова.Сьогодні взагалі сказа- мені немає що тобі сказати.Я запропонувала пожити окремо- погодився.
І оце тепер думаю,бляха, страшно самій, але і в таких відносинах ще гірше.
Досвідчені дівчата в таких стосунках, що порадите?
П.с.доречі пропонувала звернутись до психолога.Погодився.Але і тут я повинна того психолога шукати.І тут ініціатива моя.....
Ондатрова шуба
• 12 августа 2024
Ответ дляИванка Бур
Значить в нього давно інші інтереси
Ви мпєте на увазі,інша жінка?
Ондатрова шуба
• 12 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Лошадь сдохла,слезайте....
Як ви точно виразились, блін і смішно і грішно)
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Как есть)))каждая в такой ситуации была))))
Слоник-тоник• 12 августа 2024
Вже мільйон тем було, подібних до вашої, - шлюб перевіряється декретом.
Добре, що ви вже розумієте, що не хочете цих стосунків. Зробіть ще один крок, щоб не шкодувати потім про марно згаяні роки.
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ви мпєте на увазі,інша жінка?
Мой бывший например сдурел просто))))с ним и его причудами не будет никто жить
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляПП-шница
Вы мать, думайте о ребенке а не о мужиках
И что что мать?ей внимание,забота и секс не нужны?)
ПП-шница• 12 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ребенку важнее. Она же думала зачем рожала
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляПП-шница
А причем ребенок и мужики?)это разные вещи.
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляГолодаю
У Досвідчених дівчат , нормальні чоловіки і нема такого досвіду .
Ага,все такие классные,откуда разводов столько тогда))))
Ондатрова шуба
• 12 августа 2024
Ответ дляТреба ось так
Мужик познаётся в декрете.
Вот и вся проза жизни.
Так обідно ще й те що він, допомагає по господарству і все що кажеш робить ,а от немає нас як пари,ось така пєчалька
Не любовница• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Взагалі сексу немає? Може якась криза у вас? Піти завжди встигнете, спробуйте дійсно сімейного психолога
Бешене сарі• 12 августа 2024
Ответ дляПП-шница
Этот так называемый мужик муж автора и отец ребёнка, конечно же нужно думать как быть и есть ли смысл спасать данные отношения. Кстати одна из проблем в паре когда женщина полностью растворяется в ребёнке, напрочь забывая о муже, по этой причине многие пары и расходятся. Сначала муж и жена, потом ребёнок, такова иерархия
Треба ось так• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ну, у него может быть к вам физиологическое отвращение. Такое случается, что мужчину отворачивает от жены в роли мамы.
Вы бы все же сходили к психологу. Для начала- сама.
И потрудитесь найти хорошего, не дилетанта-самозванца.
Катруся 777• 12 августа 2024
А ви одружилися коли були вагітні вже? Скільки вам років і скільки ви одружені? Таке відчуття, що він змушений був на вас одружитися з того, що ви описуєте...
Последний вагон• 12 августа 2024
вы что странная?
прекращайте уже жить в мире розовых соплей
как ребенка растить будете?
вдвоем легче
и в сад отведет, и в школу
у вас гормоны улягутся и мозг включится, но вы уже понаделываете и разведете бардак в жизни троих людей
как ребенка растить будете?
вдвоем легче
и в сад отведет, и в школу
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляГолодаю
Що значить у досвідчених?
Ондатрова шуба
• 12 августа 2024
Ответ дляКатруся 777
Ми разом 13 років.Йому 34 ,мені 32
ПП-шница• 12 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну так наверное она растолстела, ему не приятно с ней как с женщиной
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом 13 років.Йому 34 ,мені 32
А секс є?
ПП-шница• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом 13 років.Йому 34 ,мені 32
За столько лет конечно вы ему надоели уже. Он же не нагулялся даже
Забризкана водою• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Нема
А коли пропав, після народження дитини?
Lilian-nochka• 12 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом 13 років.Йому 34 ,мені 32
То не нойте,снимайте трусы и к мужу идите.что вы как маленькая