Атятя_тётя• 12 августа 2024

Ваш чоловік заробляє 1000$?

Мова звичайно про Україну.
Результат:
вже голосів: 148
89 (60.14%) 1000$ і більше.
59 (39.86%) Ні, менше.
Зашла на 5минут• 12 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Если мужчина зарабатывает $1000, то это, в принципе, глупо и безответственно с его стороны заводить семью.
А коли жінка 0 або до 800$, як більшість порадниць?

Гомосноб• 12 августа 2024
Мій енергетик, заробляє в нашій країні менше 500 долларів. Такі фахівці не ціняться в нас.
Галя із Дарниці• 12 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Малої з/п вистачає на комунальні, секонд і продукти по акції. Давайте будемо відвертими: за 1к$ можна дозволити більше
Нас 4-ро. У дітей курси, професійний спорт. Комуналка чимала. Для мене 1000 - це копійки( У всіх різний рівень життя. Тому й оцінюю цю суму зі свого боку. А хтось не вірить он цим грошам і сміється
Добра всем!• 12 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне тяжело судить, так как сама зарабатываю больше.
Печальки.нет• 12 августа 2024
пані, а чим ви займаєтесь, що у вас доходи по п´ять тисяч?
Зашла на 5минут• 12 августа 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Я відповідала на коментар, де стверджували, що 1000$ замало для столичного чоловіка. Себто в однині. Для 1 чоловіка. Якщо казати про сім´ю, так, не вистачатиме катастрофічно. А холостяк, особливо з власним житлом, чудово почуватиме себе в Києві з такою з/п
БершкомангоЗар• 12 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
він грає в покер?
Нет, коммерческая недвижимость, 3 СТО, адвокатская деятельность. Если напрягается, бывает больше суммы

Медсестричка• 12 августа 2024
Так, більше. І я теж.
Зашла на 5минут• 12 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Я теж заробляю більше, 2800+. Але зараз не сезон, у сезон 3200$+. І не бачу проблеми завести дитину, навіть якщо чоловік зароблятиме 1000$ (на щастя, мій отримує більше). Це ж дохід більше 4000$, з ним навіть сім´ї в Європі реально жити
Покращена• 12 августа 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Свой .
Ну это тяжело конечно и много ответственности, я живу то в Украине, то за границей и пытаюсь найти более мобильную работу. Маникюром начала заниматься, хотя и тяжело, но вроде неплохо получается, но думаю ещё какую-то деятельность попробовать
Морожена_курка• 12 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Якраз те, що ви написали і можна. Більше не вийде
Галя із Дарниці• 12 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Тема: чи заробляє ваш чоловік 1000. Тож я про це, не про якогось одного холостяка )
Ніколи не збрешу• 12 августа 2024
хм, я 500, але з 2016 року.
Що сказати, 500 єнотів вже не ті, що були раніше))
175см55кг19лет (она)• 12 августа 2024
Більше 10. Бізнес
Морожена_курка• 12 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Я зараз маю дохід 300 $, бо достатньо. Якби не було інших варіантів, то пахала б і мала 60-80 тис.
Шкварочка• 12 августа 2024
У мого чоловіка дуже нестабільна зп, обласний центр. Саме найбільше заробляв десь 2-2.5 тис дол, найменше в гривнях стільки, певно(не працював, підробляв).
1 тис дол на сьогоднішній день, якщо 2+2 , то це 10 тис на людину, а якщо комуналку оплатити, продукти, одяг, секції-гуртки, школу (фонди, поїздки)...Кароче, це гарна сумма, але ціни такі високі, що не така вже і велика.
Упругая попка• 12 августа 2024
Нет , зарабатывает меньше.
СпайдерВумен• 12 августа 2024
Я фигею с зарплат.
Морожена_курка• 12 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Я фигею с зарплат.
Малі? А Ви де? Які у Вас в регіоні?

СпайдерВумен• 12 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Малі? А Ви де? Які у Вас в регіоні?
Малі?)))) тут пишуть, що у чоловіків зарплати стартують від 2000$. Да плюс дружина 1000-2000$. Я не бачу цих людей вживу.
Ламборджини• 12 августа 2024
12-15 теперь інвалідність пенсія,я 8-9
Анонимба• 12 августа 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Тобто брешуть навіть під анонімами, який сенс?!
У нас тут інша реальність. Пишуть що країна найбідніша в Європі, а по факту наче й нє 😂
Фиктивная• 12 августа 2024
Ответ дляАнонимба
В Европе тоже так думали, пока не увидели на каких машинах к ним украинцы приехали.
Фиктивная• 12 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Окружение у вас такое. Явно в разных местах с такими людьми бываете
успокойте_Меня• 12 августа 2024
Чоловік заробляє значно більше. Донька в 19 років заробляє +- таку суму. Я не заробляю ніскільки. А, що вам дає ця інформація?
Моська-слон• 12 августа 2024
Ні, військовий
Як міряти?• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
у вас просто не те коло знайомих. Мій хлопець 2 роки самотужки вчився на програміста, я також вчусь, двоє знайомих теж самі вивчились, та працюють в айті. Було б бажання
А є такі, що сидять на 15 тис і їм більше і не треба