Бойова• 12 августа 2024
Ваші діти 7+ сплять вдень?
Самі лягають чи потрібно вкладати?
Результат:
вже голосів:
37 (90.24%)
Не сплять
4 (9.76%)
Результати
0 (0%)
Сплять самі
0 (0%)
Лише якщо вкласти
Неместная Я• 12 августа 2024
З 2.8 не сплять вдень, дітей двоє. В 7 років навіщо спати вдень?
ДаЗдраПерма• 12 августа 2024
Ответ дляхутряна володарка
це що треба робити, щоб спати вдень? вагони розвантажувати?
Це треба мати схильну до того нервову систему. Мій батько, до речі, теж завжди рано вставав просто, бо виспався, а потім спав вдень в обідню перерву годинку (свій бізнес)
Бойова
• 12 августа 2024
Ответ дляНеместная Я
Взагалі від денного сну відмовився десь років у 5, але зараз з ним цілий день вдома на канікулах і помітила, що якщо вмовити лягти, то через 5 хв засинає і може проспати біля години
Лапка• 12 августа 2024
Мои с двух лет не спят днем. Крестнику уже 20-всегда спал, и сейчас по возможности
ДаЗдраПерма• 12 августа 2024
Ответ дляБойова
Якщо це не порушує нічного сну, то це означає, що нервова сичтема ще цього потребує. До речі, у деяких денний сон повертається в першому класі від інтелектуальних навантажень.
Я вся ваша• 12 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
Моему 19. Нет. Не разрешают на работе.
Что вы за мать то такая?! Я б уже давно разборки бы там устроила! Что это за заявочки такие, не разрешают спать?! Какое имеют право, лишать моего ребенка обеденного отдыха? Ничего святого у людей не осталось.
Бойова
• 12 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ні, не порушує, в 21 лягає спати. Під час школи нема можливості спати, а тут випадково зрозуміла, що його організм не проти
Подтяжка• 12 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Вы правы. Пойду и вырву клок шерсти из начальника. Шоб знал, как моего малютку сна лишать! Решено. Я уже обуваюсь!
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Мій чоловік в 40 рочків спить :)
муж то понятно, мой тоже спит днем. а дети нет, чего им спать то? они у меня здоровые и нормальные
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
Ответ дляЛапка
мои все тоже с 2 лет откзаались
Я Вас не боюся• 12 августа 2024
Мой с года не спит, сейчас 13.
В первом классе на продленке мучился когда спать ложили
Я Вас не боюся• 12 августа 2024
Ответ дляБойова
Я свого навіть вмовляю, всеодно не спить навіть коли хворий з температурою.
А навіщо ви його кладете? Яка від цього денного сну користь?
Бойова
• 12 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Перезавантажується і відпочиває
ДаЗдраПерма• 12 августа 2024
Ответ дляБойова
Перед навчальним роком як раз сил набереться
Наша взяла• 12 августа 2024
С 2 и 3 лет лет не спят днем, разве что т-ра 40 - тогда могут и 90% времени спать, просыпаются только на попить.
Бжоли-бандерівці• 12 августа 2024
Младшая пошла в школу в 7,2 и еще пару месяцев спала, придя из школы часик.
Снегопадка• 12 августа 2024
Моя 6-річка спить, але вона встає о 5 ранку, в 6 вже на тренуванні, 2-3 години спорту, і в обід вирубається