Я одинока мама і на період декрету три роки отримувала допомогу як одинока мама і + як малозабезпечена. Кожні півроку ходила оновлювала дані, щоб ці 2 допомоги продовжили, там треба нести довідку про доходи за останні 6 місяців. В липні я вже вийшла на роботу з декрету, зарплата в мене 44 тис. грн., тому я вже не буду вважатись малозабезпеченою. Але я оформила ще на півроку допомогу як одинока мама, тому що по доходам за останні півроку, а точніше там треба було нести довідку про доходи за 3 квартал 2024 - 1 квартал 2024, у мене дохід був малий, я ще не працювала. Раніше, коли я оформляла допомогу як одинока мама, то як малозабезпечена теж одночасно, там працівниця яка оформлювала, ставила галочку що як малозабезпечена теж, а в цей раз мені оформили тільки як одинока мама, а про малозабезпечена ні. Я не спитала , бо подумала, що вже не маю права. Подруга мене запевняє, що я маю право ще на півроку оформитись, як малозабезпечена. Хтось оформляв допомогу малозабезпеченій сімї вже після того, як вийшов на роботу? Чи маю я не неї право? І чи не буде це потім проблема, адже я працюю на державній службі і зобовязана подавати довідку про доходи, тобто, якщо мені призначать цю допомогу, то буде на писано, що, наприклад, в період з вересня по грудень я отримувала і зарплату, я соцдопомогу як малозабезпечена, чи не буде це конфліктом?
Непозбувна Бентега• 12 августа в 15:35
Я щось не розумію в цьому житті. Де малозабезпеченість при зарплаті в 44 тисячі? Ви жартуєте взагалі?
Українська зірочка• 12 августа в 15:36
На держслужбі куча дармоїдів сидить. Коли ви всі нажретесь?
Отжигающая• 12 августа в 15:37
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ви що?Держслужбовці серйозні люди, деякі депутати мільйонери умудряються від держави отримувати різні допомоги
Ответ дляКривая спроса
Сходите и узнайте
Так нет времени и неохота идти в ЦНАП и полдня там в очереди проторчать) Потому и спрашиваю на Советчице, может кто-то сталкивался с таким
Лунтик-паунтик• 12 августа в 15:39
Ответ дляУкраїнська зірочка
Обидно что не вы там нажираетесь, да?
Кривая спроса• 12 августа в 15:39
Ответ дляОля Киевлянка
А у нас есть время )))
Ответ дляОтжигающая
Непогані в Україні зарплати на держслужбі.Бізнес би позаздрив
Да , 44 непогана з/п, але в мене 2 дітей + борг за період декрету в 75 тис грн. зявився. + ремонт треба робити, тому якщо є можливість оформити цю допомогу, то чому б і ні
Ответ дляНепозбувна Бентега
Малозабезпечена я була 3 роки за період декрету, за цей час у мене кредит появився, тому і питаю, чи маю я право на цю допомогу.
Броніки для Моніки• 12 августа в 15:42
Звісно, маєте!
44 тис зп це ж копійки порівняно з пенсіями, наприклад
Ви або троль, або цинік
Отжигающая• 12 августа в 15:43
Ответ дляОля Киевлянка
Ну почему неохота?ЦНАП это тоже госслужбы.Сходите,узнаете все нюансы их работы со стороны клиента
Злюсь до кипіння• 12 августа в 15:43
Вопрос знатокам: при наличии двух дитяток, почему автор мать одиночка , а где же отцы бубочек?
Отжигающая• 12 августа в 15:45
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Знатоки, путём несложных логических комбинаций пришли к выводу,что она не настолько уж и одинока
Аноним ФЕЯ• 12 августа в 15:45
Ответ дляБроніки для Моніки
Звісно, маєте!
Ви або троль, або цинік
Троль, нагородивший бреда. И зп для мамаши после декрета на госслужбе 44 тыс, и ремонт бидося малообеспеченная делает, и в цнап ей в лом идти.
Ответ дляБроніки для Моніки
Звісно, маєте!
Ви або троль, або цинік
Це зараз у мене така з/п, але три роки я була в декреті. і отримувала соцдопомогу
Капризуля• 12 августа в 15:48
Ответ дляОля Киевлянка
Ну вы ж детей рожали от придурков,кто вам виноват..за что помощь платить с зп 44 тысячи не ясно
Отжигающая• 12 августа в 15:48
Ответ дляОля Киевлянка
Перші півроку декрету ви не отримували виплати по малозабезпеченості?
Ответ дляКапризуля
Не стыдно вам?
Почему мне должно быть стыдно?
Ответ дляОтжигающая
Не отримувала
Белая и пушистая• 12 августа в 15:50
Ответ дляКапризуля
Не стыдно вам?
Ну на ремонт же надо, не будьте бессердечной.
Ответ дляКапризуля
Да причем тут от кого я рожала детей, это мое личное дело. Три года я была в декрете, и законно получала соцпомощь, причем первые полгода декрета я эту помощь не получала, потому что в собес надо нести справку про доходы за последние полгода и мне нужно было ждать. Потому и спрашиваю, ведь по справке за последние полгода у меня доход маленький, что дает мне право оформить эту соцпомощь. я только недавно вышла на работу
Кумася• 12 августа в 15:55
Ответ дляОля Киевлянка
Конечно сталкивались.Не положено вам.У вас зп в 6 раз больше минималки.
Бриджит_Фрикандо• 12 августа в 15:55
Ответ дляОля Киевлянка
С зарплатой 44 тыс . вы точно не малообеспеченная, так что нет вам не будут ещё помобие платить.
IQ 80• 12 августа в 15:58
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Умер