Білий Лосик• 12 августа 2024
Проблема з набором ваги протягом років (є хронічний гастрит та доуденіт)
Маю проблему з набором ваги ще зі студентських років, але пройшло вже 8 років і мене ця проблема не покидає, ( є проблеми зі сторони жкт : приймаю ферменти та цитопротектори для захисту слизової) Півтора роки тому потрапила на лікаря-психіатра і дійшли висновку що симптоми виникають через мою тривогу, призначили есциталопрам 10 мг, приймала 6 місяців ніби нічого не було потім сказали перейти на Пароксетин ( перших 2 тижнів мені було дуже погано апатія я просто лежала і хотіла завершити прийом ( бо думала що вони для мене занадто сильні , якщо таке зі мною відбувається під час прийому, потім якось все пройшло, але цілий рік я приймала його лише по пів таблетки ( на цілу так і не змогла перейти бо дуже погано була сильна тривожність вночі я по 5-7 разів прокидалася до туалету і по внутрішньому відчутті зрозуміла що для мене то доза завелика ( вага 48 кг/ ріст178) . Приймала рік і 2 місяців, почала сходити поступово ніби було все добре, а потім мене почало то в піт кидати, то сильна тривога зʼявилася, моментами від хвилювання руки тремтіли! Погано мені було так 3 місяців, лікар сказав що значить до кінця не до лікувалася і запропонував повернутися на Пароксетин! ( Я звернулася за порадою до іншого лікаря і ми вирішили перейти на Есцеталопрам бо проблема з набором ваги лишилася і ГТР присутня та ще й ніби соціальна фобія оголилася! В якийсь момент мені стало легше ( я почала трішки бігати, хоча навпаки не хочу палити калорії) але на тривозі часто шлунок поболює от і думаю чи варто мені повертатися на Есцеталопрам ? Бо як лікар радив паралельно йти на терапію, але не завжди є можливість на неї піти, тому вона радить йти в свої страхи і рухатись далі, але з моєю тривогою я тільки получаю побічки з шлунком (((
Можу порадити відновити шлунок і нервову систему на натуральній ізраїльській продукії. Є людина, у якої були проблеми зі шлунком, з кишкивником, їй 60+, пила жменями таблетки роки, а відновилась саме на цій продукції. Можна поспілкуватись в зумі, вона поділиться своїми результатами.
Безпринципова• 14 августа 2024
В мене хр гастрит і дуоденіт, але не можу зсунутись зі 100 кг(( Щоправда ще + гіпотеріоз та переддіабет
Вам потрібен гарний псіхіатр, знайти свого.