Gotsuk88• 12 августа 2024

Потрібна допомога в місті Гданьск

Сестра поїхала до Гданську. С двома дітьми. Знайомих немає, мову не знає. Дівчата, кто може допомогти своїм часом ,інформацією та моральной підтримкою.Будь ласка відгукнітся🙏
Альфасамка• 12 августа 2024
моральна підтримка. То шо там за дит садок
Everything is possible• 12 августа 2024
А почему именно туда? Обычно едут к знакомым. Или хотя бы знают куда. Раньше были на вокзалах пункты помощи Украине. Сейчас не знаю. Я в познани
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
На жаль різні люди, по різному себе почувають
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляEverything is possible
Так склалося, мала їхати до старшої дитини. Обіцяла допомогти, але другу неділю все їй ніколи. Якби була інша ситуація вдома, ніхто не тікав в надії вберегти дітей меньших.
Everything is possible• 12 августа 2024
Ответ дляGotsuk88
То какая именно нужна помощь? Жилье, работа? Сколько лет детям. Можно поискать группу в Фейсбук в Гданьске. Обычно так. Скоро школа, дети обязаны туда пойти. Нужно оформить песел всем потом 800+
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
а откуда выехали? пылающий хуст?
Onyx83• 12 августа 2024
Ответ дляEverything is possible
Человек не знает ни языка, никогошеньки. Это значит, что помогающий будет в теории везде на подхвате, + моральная поддержка (это что? Выслушивать и предлагать решения?)
Everything is possible• 12 августа 2024
Ответ дляOnyx83
Ну тогда лучше в Германию. Я думаю. Ко мне вначале войны приехала подруга с дочкой. Конечно до сих пор я ей помогаю и в принципе я настояла чтобы она выехала из киевской области. Но так ехать абы ехать немного странно. Тем более в Польшу.
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляEverything is possible
Песель начебто вже є. Що з ним робити, та куди йти не знає. Житло поки є. Як би дивно це не прозвучало, але їй би когось знайти кому не шкода буде ’за ручку’ провести, і розжувати на місці.
Onyx83• 12 августа 2024
Ответ дляEverything is possible
Так то ваша подруга, а здесь чужой человек с 2 детьми. Какие-то группы наших в Польше можно почитать в телеграмме или Фейсбуке.
Это кто-то, кто вот вообще ничем не занят и ему сильно скучно, будет ходить, водить, вникать и решать.
Everything is possible• 12 августа 2024
Ответ дляGotsuk88
Ну я не знаю кто захочет этим заниматься. Обычно люди работают и у них свои дела. Пусть ищет волонтеров напишет в Гугле помощь Украине Гданьск или что-то такое. А украинцы обычно помогают только за деньги и не малые. Честно я считаю что лучше ехать дальше. Польша это не про социал. А с таким подходом я думаю что она долго будет работу искать
Mikulishna• 12 августа 2024
Ответ дляGotsuk88
ось на фб групи
https://www.facebook.com/groups/ukraincywpolsce/

https://www.facebook.com/groups/620766634625134/

напишіть, може хтось допоможе
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляMikulishna
ось на фб групи

напишіть, може хтось допоможе
Дякую 🙏
Sielo• 12 августа 2024
Я не дуже далеко від Гданська в Пілі. В маленькому місті з дітьми легше самій бо все близько,оренда дешевша. Вона не думала переїхати?
Sielo• 12 августа 2024
Ответ дляGotsuk88
Далі в найближчий ZUS з песелями і паспортами, там все допоможуть оформити. Я без знання мови теж прийшла до них, все ок було.
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляSielo
Чесно кажучи, я навіть не знаю. А ви б могли з нею поговорити? Я гадаю що навіть по телефону можна було так підтримати
автор Gotsuk88 • 12 августа 2024
Ответ дляSielo
Дякую 🙏
Ива Купальская• 12 августа 2024
Ответ дляGotsuk88
звичайно розжовування відбувається у профільних телеграм-каналах співвітчизників у потрібному місці
сподіваюсь, ваша подруга має змогу користуватись телефоном та встановити на нього телеграм, відшукати групи по типу ’українці в Гданську’? можливо там і сусідів знайде
Velenass• 13 августа 2024
Так, підтримую - зайти в телеграм «Украінці в Польщі» тощо. Теж саме в фейсбук пошут . І задавати питання . Все напишуть актуальне кому куди і як робити.
Як за руку водити не уявляю. У кожного робота, школи садочки, готовка. ну реально)
Моя мама так допомогла одній в іншій краіні - моя мама сама робила все, а та жінка приіхала і знайома отак попросила :Ну поможи.
Так мама і на захист моталася і банк і те . Так втомилася капець. І потім питання вічні. Ну то трохи спитав - ок. Але то затягує!

Так я чула, та жіночка комусь казала : та я не напрягаюсь, мені поможуть. Я мудра, а не розумна. ))) сама хотіла б - зробила. Ніхто гугл не відміняв перекладач. Тим паче жити є де.