З горіха зерня• 12 августа 2024

Що робити, якщо купила кота і виявила в себе алергію?

5 місяців тому купили кота , дали за нього немалі гроші .
Все було добре , але вже декілька тижнів у мене дуже сильно свербить вся шкіра , схоже на Кропивницю ,якщо не помиляюсь .
Руки і ноги просто роздираю чуть не до крові, настільки сильний свербіж .
Спочатку думала ,що це комарі , потім побачила ,що їх у квартирі і толком немає , ну і такого ніколи не було .
Потім думала ,можливо її блохи мене кусають , вивели їх ,але нічого не пройшло .
Зараз вже схиляюсь ,що це алергія .
Хоча я не алергик , ніколи не було алергій , але Кропивниця звідкись ж є.
Буду йти по таблетки , але що мені робити?
Дивлюсь на неї і не уявляю ,що можу її комусь віддати .
Чи можливо таблетки пити від алергії на постійній основі ?
Взагалі який вихід , окрім віддати кота?
автор З горіха зерня • 12 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я как кошатница общалась с несколькими людьми с аллергией на котов, у всех была реакция в виде чихания и слезящихся глаз.
У всіх по різному
У моєї подруги наприклад перекривало дихання , не могла нормально ковтати , вдихнути повітря , щось постійно їй заважало у грудній клітці , дійшло до того ,що задихатись почала
Як виявилось алергічна астма від кішки ((((
БезВзяток• 12 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую за пораду , буду питати про це лікаря )
Якщо знайдуть алергію)
А вообще если это Кропивницкий, то 20 лет назад меня там лечила замечательная врач Радкевич. У меня было жесточайшее обострение астмы, сперва была Дзюба, ( тварюка ещё та) которая мне в мои 20 ультимативно сказала- или гормоны по схеме или ищите другого доктора. Я нашла Радкевич которая меня вытянула без этого. До сих пор ей благодарна! Они все в областной были, сейчас не знаю..и мне кололи, уже после того как сняли обострение ( назначала Радкевич )аллергены пыли. Помогло
БезВзяток• 12 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
У всіх по різному
Бывает аллергия на слюну, бывает на шерсть, а бывает на корм сухой
Видна міленіалка• 12 августа 2024
Пройде. Покажіть кота
автор З горіха зерня • 12 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Пройде. Покажіть кота
автор З горіха зерня • 12 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви спочатку до лікаря сходіть, потім аналізи здайте, а у вас зразу кішка ....
Це просто мої припущення )
Аналізи буду здавати )
автор З горіха зерня • 12 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Купили за НЕМАЛІ гроші блохастика чи у вас в квартирі нахапався?
Є відповідь вже на це запитання
Ми жили на дачі 3 тижні , де кіт гуляв
Даха-сваха• 12 августа 2024
Когда цветёт амброзия, у меня начинается перекрестная аллергия на помидоры. Остальные 10 месяцев они мне не мешают . Сейчас сезон
автор З горіха зерня • 12 августа 2024
Ответ дляДаха-сваха
Але я вроді ніколи не була чутлива до будь яких цвітінь )
Я тут с краю постою• 12 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Покажіть свою алергію
Видна міленіалка• 12 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
фото
Даха-сваха• 13 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Все бывает впервые. Меня накрыло в 28
Даха-сваха• 13 августа 2024
Вы не нервничали? У меня от стресса лезет экзема . Кисти рук, голени,,пах, затылок.

Не гадайте, идите к врачу
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Щас амброзия зацвела. А она - сильнейший аллерген.
Себе - антигистаминное до середины сентября минимум.
Коту - корм pro plan live clear. Единственный на рынке корм, который блокирует у кота выработку того белка, который чаще всего вызывает аллергию у человека
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Откуда блохи у домашнего кота
Серьезно?)))
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Мені так здається, що алергія повинна була початися 5 місяців тому, як купили кота, а не 2 тижні тому
Не факт. Аллерген имеет свойство накапливаться
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ми жили на дачі 3 тижні ,де вона гуляла собі )
От і набралась
А Вы что, не обрабатываете кошку профилактически регулярно???
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Каменный век, блин. При чем здесь в квартире?
Блохи элементарно заносятся с улицы на одежде либо обуви. Поэтому смешно, когда люди пишут, откуда блохи, если кот не выходит. Они сами тоже вообще не выходят?
Поэтому веты и советуют всю часть года, когда температура выше нуля, даже домашних котов регулярно, раз в мес, профилактически обрабатывать от блох. Раз в месяц - потому что большинство препаратов действуют именно месяц
Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
У меня аллергия на амброзию проявилась лет в 35. До этого я понятия не имела, что я аллергик, оказывается