Ви не помічали? Якийсь час вже переважала українська. А тепер знову все скотилось
Як чи думаєте, чому так
Ответ дляPlushaa
Лично у меня нет никаких проблем с этим. Просто когда на укр - я в голове перевожу, это занимает больше времени, усилий, но я справляюсь
А в жизни разговариваю так, как мне удобней, и не считаю что я от этого человек хуже
Вот именно. Вроде гоаоришь на укр., но иногда забывается то или иное слово. Пока вспомнишь... проще на русском
Ответ дляkarkusha.biz.ua
только хотела написать об этом. Тему мови вообще надо игнорить и не заострять внимания. Если человек говорит на украиском или на русском - это Абсолютно ничего не говорит о его патриотизме. Была клиентка с Закарпаття - там там от украиского мало чего есть в ее речи. И ничего, друг друга понимаем.
Ні, мова має значення
Ми втрачаємо територію, людей.
І при цьому ви вважаєте нормальним, що украінці будуть переходити на російську мову? Мову окупантів. Це ідеологічна поразка. Поразка
Ми втрачаємо територію, людей.
Ответ дляPlushaa
Як тільки ви почнете використовувати (я раджу письмо, якщо не має співрозмовників) укр.часто, то вам не потрібно буде перекладати. Це просто період адаптації. Він в усіх мовах є.
Я не вважаю що люди, які розмовляють рос гірші. Я сама на ньому говорю. Просто я не розумію чому вони навіть зусиль не хочуть докладати, щоб зробити українську вільною для себе. А те що я категорично не сприймаю -- рос.для маленьких дітей.
Kristal2013• 13 августа в 18:59
Ответ дляmavka.cy
Ні, мова має значення
Ми втрачаємо територію, людей.
Ага, ну зовсім не срачна мовна тема.... На фронті хлопці ваш зад захищають російськомовні, нічого вам не жме?
Киев_Елена• 13 августа в 19:00
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а чо так?
А почему в 2022 году все пели «калину», а сейчас эту песню и не слышно? Был тренд, «волна», но тренды проходят и люди возвращаются на комфортный и родной язык общения.
Ответ дляHench
Достатньо ввести правило що на форумі тільки українська або англійська і все приїде в норму. А засланих кацапок просто перманентно банити за кацапську. Більшість спільнот так робить, і це на користь усім. (окрім кацапів, але з ними ніхто рахуватись не буде)
Так, підтримую
Перехід на озвучку фільмів і книг на українську був скандальним. Але все вийшло непогано. Фільми українською звучать краще, книг вистачає. Всім все зрозуміло
Так і тут може бути
Ймовірно, через хайп, кідстаф ще й виграв би на рекламі
Так і тут може бути
Ответ дляTammy21
Тому що зараз не всім вистачає ресурсу, щоб ще і мову спілкування завжди контролювати
Ответ дляKristal2013
Ой, фу( Прикривати рос мову хлопцями з нуля, то вже моветон роки як півтора.
На фронті повно людей. Різних. І за орієнтацією, і за рівнем інтелекту, і за фіз., псих. станом, але у таких як ви завжди головне -- рос.мовність. Реально фу(
Киев_Елена• 13 августа в 19:02
Ответ дляК.а.л.и.н.а
І в моєму оточенні так :( Нажаль. Я навіть з донькою-підлітком воюю, у нас україномовна родина, але вона все частіше і частіше розмовляє російською, тому що більшість її однолітків російськомовні і досі розмовляти російською - це ніби показник ’крутості’. Російська мова - ракова пухлина :(
Просто это родной язык…причем тут «круто»
Ответ дляHench
Удалено администрацией...
К.а.л.и.н.а• 13 августа в 19:07
Ответ дляКиев_Елена
Звідки цей ’родной язик’ взявся на наших землях? Якою ціною відбувалося його вкорінення тут?
Ответ дляHench
Та не, москальня по типу вас відсіється, українська на форумі це мінімальний поріг для входу.
Так, було б цікаво спробувати, наприклад, на день української мови. Чи на день незалежності
У більшості буде ломка за спілкуванням. Пообурюються і більшість зі скрипом перейде на українську
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Ой, да хватит уже бред про завезенных молоть.
Сюда с.езжались и евреи, и болгары, и немцы, и греки, и русские.... на каком они начинали говорить, по-вашему?
Когда до людей дойдет,что мы все равные и права у нас равны. Если я училась в школе на русском,в институте, это мой родной язык,я никуда не переезжала,все вокруг было на русском,книжки,ТВ,песни и т.д.то с какого перепуга меня заставляют сейчас отказаться от родного языка???
Ответ дляNimfa77
Навіщо?
А можно я хотя бы на анонимном форуме буду общаться не напрягая сильно мозг подбором слов?
Та все ж можна. У вільній країні ж живете. Поки що. А, хоча ж ви і при негативному раскладі теж зможете комфортно відпочивати. Дивіться, одні плюси, ага. Хоча ні, там за комент і посадити можуть. Але головне щоб ’рідною’, не напрягаючись.