Сегодня я не я• 13 августа 2024
От, що не кажіть, а він талантіще!
І це я не про Вітю равлика, а про Данилко
Рочків мені не мало, щось так мені взгруснулось і вирішила згадати старі шоу передивитися, найбільш що мені запам´яталося з українських тих років, то СВ шоу. який же все ж таки Данилко талановитий, майстер імпровізації, харизматичний, дуже цікаво за ним спостерігати саме в розмові , не пісні .
Тракторні війська• 13 августа 2024
Да, он молодчина. Один из тех в нашем шоубизе, кем реально можно гордиться.
Та_все_ок_будет• 13 августа 2024
Талановитий, але сценічний гумор має свій строк.
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
Цікавий писочок• 13 августа 2024
Так, він геній нашого часу. Я захоплююсь ним, мені 41 і він для мене завжди цікавий.
Нічого не слухаю на кухні, лише Сердючку, знаю всі його твори напамʼять.
Я на хвилинку• 13 августа 2024
Хочу чаю, аж кончаю (с).
Ще ніхто так точно не міг передати моє бажання випити чаю. Кожного разу пригадую, як нападає оте ’хочу чаю’.
Сегодня я не я
• 13 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
СВ шоу вже давно неактуально.
Поностальгувати можна, сміятися вже ні.
А от Ви перегляньте, правда , посмішка буде ) так , не актуально і гості більшість рос співаків, Але смішно. В нього такий, не тупий плоский гумор
Цікавий писочок• 13 августа 2024
Ответ дляСегодня я не я
Який же він! Це справжня зірка, актор і надзвичайно розумна людина.
Любви вам!• 13 августа 2024
У нього дуже специфічний характер, важка людина. Але це мабуть всі люди з гумором такі. У Чарлі Чапліна важка доля була.
Сегодня я не я
• 13 августа 2024
Ответ дляАnnеt
’Яка сім´я - таке і сонечко’
’Нєсіте розову миску!’
’Ехали студенти на зелёном дизеле, так наелись казённого гороху..... поезд чуть з рельс не сойшов’
’Нєсіте розову миску!’
Про сім´ю і сонечко,прям дуже влучно сказано
Соня-сонятко• 13 августа 2024
Ответ дляАnnеt
’Яка сім´я - таке і сонечко’
’Нєсіте розову миску!’
Про миску щось смутно пригадую, але не пригадаю) Треба таки передивитися)
Столічна штучка• 14 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Поїзд їде - воно лізе (с))
Яке сімпатішне шото)))
Зделай мнє больно! Я і здєлала!