Литва на прохання Києва припиняє безкоштовне навчання для студентів з України
Литва з вересня цього року більш не покриватиме витрати на навчання українських студентів. Це рішення було ухвалене на прохання України. Про це заявили в литовському міністерстві освіти в коментарі місцевому медіа LRT.
Водночас студенти з України, що вже вступили до вишу, зможуть закінчити його без плати за навчання, проте з вересня така можливість стане недоступною для нових студентів.
“Це бажання української сторони. В Україні є вищі навчальні заклади, і на даний момент нема потреби переводити навчання в інші місця”,
Результат:
вже голосів:
100 (76.92%)
Черговий зашквар влади
30 (23.08%)
Правильне рішення
Natalisa7613• 14 августа 2024
Ответ дляТанюша
Ну з логічної точки зору це правильно для держави
З точки зору особисто студента звісно не ок.
Чи захоче людина вибачившись в прибалтиці повернутись до України?
Если создадут условия для возвращения,то захочет.А если палкой загонять,то ничего не выйдет.
Ответ дляТанюша
Максимально зашкодити біженцям,які хоч якось хочуть влаштувати своє скалічене війною життя.Є правильним для української держави?
Тисячі втратили навіть елементарне житло.
Уряд Литви готовий допомогти з свого бюджету оплачуючи навчання,що б можна було якось адаптуватись.
Уряд України - раби не мають право на освіту поза Україною.Просимо прибрати фінансування.Що тут правильного?
PecheNushka00• 14 августа 2024
О какой заботе идет речь, они там голосуют что бы при покупке движемого имущества заграницей, 10% от его стоимости нужно оплатить Украине
Да, Украина заботится, о наших карманах, до конца наших дней❤️
PecheNushka00• 14 августа 2024
Такого абсурда я не знаю где еще поискать надо)
Там еще что-то было что если квартиру покупать заграницей, то налог сделают что оформление ее если ты украинец только через налог Украине. Законопроект написали, пока не приняли
Ответ дляТанюша
Хай влада зробить так щоби люди хотіли жити та працювати в Україні. А не мізерні зарплати та пенсії та корупція в усьому
Ответ дляТанюша
Наша влада робить все, тільки не для людей) а нічого що вони повинні діяти у наших інтересах?
ти диви.а чого це литовці мають безкоштовно за свої податки вчити наших дітей.багато ми взяли сірійців ,африканців собі на безкоштовне навчання?чи то не діти?чи вони багаті?автор,візьміть хоча б 1 студента собі на голову сірійського і 5 років учіть його,годуйте,житло дайте.не сидіть.
Ответ дляChrist1na
Влада з себе повністю зняла відповідальність за війну, що ви від неї хочете?)
Не вийде.Керівників українського СБУ призначало ФСБ РФ указами Зеленського. Ви ж тепер розумієте, як потрапили на свої посади Єрмак, Татаров, Кубраков, Демченко. Тимошенко, Левченко, Буданов, Горілашвілі, Шурма, Таран, Деркач?
Причини, чому було знищено контрснайперські комплекси, аєророзвідку? Чому було розформовано танкову бригаду в Овручі та відведено війська, чому було розміновано всі мости, дороги, лінію розмежування та Чонгар?
Тепер зрозуміло для кого будували бетонні дороги від кордону?
Нащо відвели війська з Гостомеля та батальйон Шилок з Києва?
Чому росіянам здали АЄС, дамби, заводи та музейне золото?
Ответ дляPecheNushka00
какая недвига за границей какая покупка?боты пишут что украинцы нищие разруха голод выживание .не портите картинку)
На Майдані янукович розстріляв Небесну Сотню, нинішній президент потопив в крові сотні тисяч сімей байками про шашлики і війни не буде і путін не нападьот, ще й в мільйонів українців забрав дах над головою і скалічив їм долю...
І навіть тим,хто не здався і на новому місці будує заново своє життя намагається нашкодити.
Не допомогти.
Ответ дляРеверанс
В мене син в Литві вчиться, умови залишили, але він здібний дуже
Ответ дляРеверанс
Не допомогти.
эту методичку мы уже напамять знаем.давайте что то новое.вас сто раз объясняли -не будет петя президентом с таким антирейтингом.и пусть дети с лондов домой едут защищать свои ипмерии и бабки а не на простой народ надеятся