Коплю на груди• 14 августа 2024
Можно ли подряд делать 3 рентгена и МРТ?
Потребую апгрейду• 14 августа 2024
Можна, але краще не треба. Мені минулої осені зробили рентген коліна, а потім мрт коліна та попереку. Рентгенолог сказала, що доза не перевищена, але можна було одразу без рентгену йти на мрт, що і так було зрозуміло по-моєму діагнозу, що рентген не буде інформативний
Попадалочка• 14 августа 2024
Можна якщо треба в рентгені низька доза випромінювання, не можна робити КТ частіше ніж два рази на рік
Ліньки гуглить• 14 августа 2024
Мы делали много подряд, не могли найти причину серьезного заболевания.
Эскиз бесконечности• 14 августа 2024
МРТ скільки завгодно. Хоч кожен день. Рентген за показаннями. Чоловіку за місяц в лікарні зробили 3 рентгена після травми.
Анонимус Я• 14 августа 2024
Автор, вы по ответам все поняли? определились?))) А то сверху и КТ можно навернуть)