Коплю на груди• 14 августа 2024

Можно ли подряд делать 3 рентгена и МРТ?

Однозначно• 14 августа 2024
Можно

Зоя Жорівна• 14 августа 2024
Нежелательно
Ща как дам• 14 августа 2024
Если нужно, то можно
Гага Газу• 14 августа 2024
Їх же не заради розваги роблять
Значить є необхідність
Зубная фея• 14 августа 2024
вам их назначили?
Потребую апгрейду• 14 августа 2024
Можна, але краще не треба. Мені минулої осені зробили рентген коліна, а потім мрт коліна та попереку. Рентгенолог сказала, що доза не перевищена, але можна було одразу без рентгену йти на мрт, що і так було зрозуміло по-моєму діагнозу, що рентген не буде інформативний
Альфасамка• 14 августа 2024
MRI можна цілі дні 24х7
Попадалочка• 14 августа 2024
Можна якщо треба в рентгені низька доза випромінювання, не можна робити КТ частіше ніж два рази на рік
Детские_Будут?• 14 августа 2024
Можна

Ліньки гуглить• 14 августа 2024
Мы делали много подряд, не могли найти причину серьезного заболевания.
Эскиз бесконечности• 14 августа 2024
МРТ скільки завгодно. Хоч кожен день. Рентген за показаннями. Чоловіку за місяц в лікарні зробили 3 рентгена після травми.
Анонимус Я• 14 августа 2024
Автор, вы по ответам все поняли? определились?))) А то сверху и КТ можно навернуть)