Спасу мир• 14 августа 2024
Щільник
Ластівки, хто купує щільник? Чоловік купив, каже їсти, це дуже корисно. Жую, мед з´їла, а віск не жується....
Результат:
вже голосів:
12 (57.14%)
Корисно
7 (33.33%)
Недоказова медицина
2 (9.52%)
Ні шкоди, ні користі
Нетутешня• 14 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
То не мед гречаний, а старий віск має такий колір . Коли рамки після викачки меду повторно використовують віск темніє . Свіжий віск білий . Тей, що бджоли самі роблять - ще біліший. Більше не купуйте у того дідуся. Невідомо де рамки взимку стоять. В них і моль може заводитися. Той віск треба зрізати, перетопити, здати і купити свіжий
Я ж говорю хата эпохи Ренессанса)))