Хочу на море з дітьми. Завжди до війни сама знаходила тур, і йшла вже з цим запитом в турагенство. Але зараз все змінилось. Тому прошу поради в турагентів, на яких сайтах моніторить тури? Отпуск, турне, Джойс ар, поїхали з нами- це я знаю. А от щось більш інформаційніше, що використовують турагенти
Автор, враховуючи, що зараз структура пошуку турів дуже змінилася, додалося багато іноземних туроператів, не всі агрегатори пошуку, на кшталт отпуск.ком показують всі можливі пропозиції щодо турів. Наприклад, ми зараз для своєї агенції маємо два сайти під різні пошуки, щоб туристи могли бачити максимальну кількість пропозицій. https://tourdream.nakanikuly.ua/ https://tourdream.com.ua/
Але все одно є ще й інші ресурси пошуку, які агрегатори не підтягують. Тому раджу краще для максимально ефективного пошуку туру звернутися до турагенції.
Це система пошуку для агентств, при чому доступ платний. Як турист Ви нею не зможете користуватися. У нас один з сайтів для туристів до неї підв´язно (вище ссилку давала)
Дуже дякую Вам за відповідь. Як турагента хочу запитати чи є шанси, що ціни на відпочинок в Єгипет ти Туреччину знизиться у вересні-жовтні, чи краще зараз їхати наприклад у Болгарію. Сімя з 3 маленькими дітьми до 6 років
На Туреччину ціни будуть нижче, кінець вересня - жовтень. Як правило, таке відбувається, коди сезон закінчується. З Єгиптом навпаки, високий сезон як раз починається у цей період, ціни ростуть. Особливо у жовтні, коли шкільні канікули (у нас зараз вже бронюють тури на цей період, поки ще адекватні ціни). З приводу Болгарії з маленькими дітьми саме зараз, можливо, як що знайдете гарний готель. Бо багато пристойних готелів розкуплено до кінця серпня, на цей період самий високий попит.
Дякую. І ще - з Вашого досвіду -з яких міст найдешевші вильоти на ці напрямки, бо їх дуже багато?
По-перше, треба дивитися до якого аеропорту Вам буде зручніше дістатися з Вашого міста. Та складати загальні витрати - вартість туру + дорога. Бо буває знаходиться тур по приємній вартості, наприклад з Румуніі. А потім, коли починаешь будувати логістику до аеропорту, то вартість та складність дороги нівелює ціну туру.
По-друге, з мого досвіду, по популярних напрямках відпочинку, зараз не має ось прям такої чіткої закономірності, щоб постійно було дешевше з того чи іншого аеропорту виліт. Буває на одні дати та навіть на конкретні готелі дешевше з Польщі, а на інші - з Кишинева чи з румунських міст.