Бутерброд и я• 14 августа 2024
Готовите еду на несколько дней?
Облегчает это жизнь? Что готовите? Так задолбали эти завтраки..ужины колбасить..капец
Результат:
вже голосів:
101 (77.69%)
Готовлю на несколько дней
29 (22.31%)
Только свежее
Затишне кубло• 15 августа 2024
Ответ дляСтефанія
людоньки, ті що готують свіженький плов на один раз поїсти - ви як ся маєте?
у мене плов - це 10 літровий казан. це зірвак у перший день (м*ясо, цибуля, нут, морква, часник, спеції) і рис і бульйон другого дня. як оце можливо приготувати свіженьке на один раз???? вам себе не жалко? чи у вас плов - це м*ясо з рисом в мультиварці?
В мене справді це м´ясо з рисом і спеціями, де м´яса мало. Готую в сковорідці, глибокій. Казана не маю. На два дні, якщо є і суп якийся.
Жертва интернета• 15 августа 2024
Ответ дляВсюди влазю
Я готую свіже після роботи, але часто і просто купую щось готове, суші, піцу , кулінарію. На сніданок типу омлету чи вівсянки
В нас сніданок: достати з холодильника і розігріти. Дуже рідко омлет, бо на нього немає часу. А після роботи іноді теж готую, але всі в цей час дуже голодні, і я не виключення.приходжу додому і вже ладна стол гризти. Тому варіант: достати з холодильника готову їжу - найкращий. Ну чи маленькі варіації: наприклад, зварену картоплю на пательні з маслом (обожнюю щ молодою, тоді така смачна скоринка). Чи пюре в духовку, з чимось смачненьким. Чи пельмені
а ось кулінарія для нашої сім´ї табу.
Стефанія• 15 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
ну, я звикла готувати справжній плов - автентичний. навіть рис девзіру купую.
без образ, чесно.
Жертва интернета• 15 августа 2024
Ответ дляСтефанія
У більшості так. Так само, як і борщ за 15 хвилин, чи навіть за 30.
Затишне кубло• 15 августа 2024
Ответ дляСтефанія
без образ, чесно.
Не ображаюся, я готую те, на що маю час і кошти, і що їдять мої діти і чоловік. Свинину ми не їмо,тому ’плов’ з окорочком.
Братья Капли• 15 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Расскажите что готовите и на сколько человек. Я пытаюсь на выходных наготовить. Но, обычно к вечеру вторника холодильник пустой :)
Щось на перше - борщ, помідоровий суп, щавлевий , гороховий любий 5-7 літрів на три дорослі особи я, чоловік , син але всі дуже худі) на друге м ясні , рибні парові котлети , рулети або просто цілими шматками ів духовці , каша люба, запіканки з творога ( моя улюблена страва) рагу з овочів , або тушена капуста , зимою синя тушена капуста , обов язково печу щось солодке - великий пиріг з ягодами , фруктами, або сирник , або бисквіт з маскарпоне . Печу сама хліб з цільнозерновоі муки , але нам хватає його на 3 дні . Варю цілю суботу ну десь до 18 год . Так як цілий тиждень працюю . Якщо не хватає на тиждень , то на швидкоруч готую макарони , рис з тунцем або креветками , або витягую з морозилки свої пельмені . Готову іжу, напівготову , колбаси , сосиски , паштети , солодне не купляєм в магазині років 15 .
Анти-анонім• 15 августа 2024
Ответ дляСтефанія
Вы плов готовите два дня?
Стефанія• 15 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Это как?
одного дня зірвак (десь 2-3 години), другого дня засипаю рис в готовий відстояний зірвак і готую десь близько 1-1.5 години + час для настоювання.
Галя із Дарниці• 15 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я лазанью готовлю сразу 4 порции. Одну в духовку, а три в заморозку. Очень упрощает жизнь.
Заморозка в принципі спрощує життя)
Але для мене це не «з під ножа» все одно і категорія «готую на кілька днів», бо один раз приготувала на кілька раз.
Крошечка-хаврошечка• 15 августа 2024
Ответ дляСтефанія
Рис, что с ним будет через полтора часа,каша?
из_под_тишка• 15 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Первое,мясное на 2 дня.Гарнир и салат это не долго.
Мясное недолго быть не может. Даже курица готовится минут 20 - самое простое.
Чаще около часа
из_под_тишка• 15 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Хто ті люди, які готують лише ’свіженьке’? Ви ще чимось займаєтесь, чи тільки готуєте?
У мене сусідка готує тільки свіже. Але вона не працює.
Ще одна теж всім розказувала, що це швидко, вправляється і з роботою, і з прибиранням, і готовкою свіжого. Але працювала вона вдома, як потім дізналась - вела пару фопів простих.
Місяці 2 назад вийшла на роботу, їхати годину.
Вчора розмовляли - говорить, що готує тепер лише на вихідних, прибирає теж, на багато чого забила, наприклад прасування і щотижневе миття люстр.
Чекаю завтра• 15 августа 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Мені свекруха розказувала за свою племінницю. Купила дорадо, прийшла бігом почистила, спеції, гриль і повечеряла. А я її питаю і ото ваш син наїсться однією дорадо?)) замовкла.
Хто сам живе, то салат з пакета сипанути в миску і полити олією багато часу не треба)) чи стейк на гриль кинути. Але ж не всі так постійно можуть харчуватись.
А чего сын не наесться одной Дорадо ? Очень часто готовлю ее вся семья прекрасно наедается . Гриль действительно упрощает жизнь 2-3 в неделю рыбу готовлю полезно вкусно и 15 минут занимает . Просто наварганить тазик плова на неделю или картошки с мясом просто дешевле с этим я согласна .
Трейдер кріпти• 15 августа 2024
Ответ дляСижуревувшоке
У меня и муж, и сын наедятся одной дорадо. Рыба или мясо+салат=отличный ужин
Курочка-чубаточка• 15 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Чаще около часа
Если это рагу,плов,жаркое,то какие 20 минут?Хотя чему удивляться,если ’умелицы’ и борщ за 20 минут готовят
Сижуревувшоке• 15 августа 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Бо мій чоловік рибу в принципі не любить через колупання в кістках, навіть морську. Я не знаю, може у вас півметрові дорадо. Бо якщо магазинна 20-30см, мінус хвіст і голова, то там нема що їсти чоловіку.
Сижуревувшоке• 15 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Вам пощастило. А ким працюють? Бо мій фізично, за день 20-25 тисяч кроків ще й намотує.
Трейдер кріпти• 16 августа 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Муж -спецназ. Сын -активнорастущий подросток, 14 лет, 185 см
Трейдер кріпти• 16 августа 2024
Ответ дляСижуревувшоке
У меня сын не очень любит рыбу. Кусок мяса на гриль и салат из травы=отличный ужин