Марс атакует• 15 августа 2024

Ви поспішаєте жити?

Берете від життя все, чи просто пливете, час тягнеться, розумієте, що багато втрачаєте, але робити нічого не хочете?!
младокошкина• 15 августа 2024
Плыву по течению

nutty• 15 августа 2024
Пливу, час тягнеться, нічого не втрачаю, але такі да, іноді нічого робити не хочу
Морковку дай• 15 августа 2024
До 30 спешила.
Много чего хотела, пробовала, успевала.
Потом неизлечимая болезнь отца, предательство мужчины, смерть отца, и меня подкосило. Депрессия накрыла. И больше той энергии и такого желания жить, как раньше, больше не было. Потускнело все вокруг. Потом эпидемия, война. В общем, плыву по течению, да.
Оптимизма больше нет.
Плету интриги• 15 августа 2024
З початком війни просто пливу за течією. Особливо, як виїхала. Тільки й живу думками про повернення додому, життя на паузі. Дуже прикро, дитина росте, планували ще одну. І все обірвалось
Мааарковная• 15 августа 2024
Да. Я очень спешу жить. Может быть это моя самая большая проблема, а может быть награда. Мне важно, что я живу много лет так, как мечтаю.
Жерица ночи• 15 августа 2024
Так. Хочеться встигнути багато. Життя здається дуже коротким, навіть якщо житиму довго
Дідова баба• 15 августа 2024
Хочу,чтобы быстрее пролетело 13 лет

Соліс• 15 августа 2024
Ответ дляДідова баба
Хочу,чтобы быстрее пролетело 13 лет
Почему именно 13?
Байрактарна• 15 августа 2024
С началом войны начала брать от жизни все. Пробую новые увлечения, хобби, поступила учиться.
Голубая фишка• 15 августа 2024
Плыву по течению, но как бы и ловлю его, использую. Грестись против течения всегда было не моё. А вот не терять открываюшиеся возможности, использовать инерцию этого течения, чтобы ускориться - да. Ну и не скажу, что ничего не делаю.
З родзинкою• 15 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
Аналогічно.
Фокус-Покус• 15 августа 2024
Нічого не втрачаю, живу в своєму темпі. Для когось він зашвидкий, для когось повільний
Гомосноб• 15 августа 2024
По течению
Лорка-хлорка• 15 августа 2024
По течії
Раніше, до 30 хотілось більше
А зараз (38) ловлю себе на думці, що все станеться як має бути. Нічого я не можу змінити
Редиска Я• 15 августа 2024
Завжди спішу,мені треба і треба.Хочу допомогти дітям,поки маю здоровʼя і виносливість і забезпечити собі старість по змозі.Пашу на 2-3 роботах.
АсобеннАя• 15 августа 2024
стараюсь жить. Получаю права, готовлюсь к собеседованию. Жених служит. Ждём окончания войны, строим планы
Файна_зупка• 15 августа 2024
Спешу, ненасытная к жизни.
Мне все надо.
Живем 1 раз.
З родзинкою• 15 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Ви вважаєте це ’жити’? Хоббі маєте? Невже лише заробляння грошей приносить задоволення від життя?
АсобеннАя• 15 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
може хай діти, думають та вчаться крутитись, і самі собі на життя заробляють? Здоров´я у вас одне, навряд чи ваші старання вони належно оцінять.
Єдине, що добре, що хочете собі старість забезпечити