Просериарила молодость• 15 августа 2024

IPhone 15.

Дівчата, хто має версію IPhone 15, скажіть будь ласка, можливо перекинути з ноута музику, фільми, через type-c? Раніше не можна було, тільки з Мак бука, чи я може щось не розумію. Ніколи айфона не було, але для роботи потрібно якісні фото. Ще правда думаю, брати чи ні, мені цікавить чи можна завантажити музику та відео зі звичайного ноута? Чи є різниця між звичайним 15 і 15Pro? Всім дякую.
Сокодавка ще та• 15 августа 2024
Невозможно. Айфон работают немножко по другому , это не андроид
Музыка - покупаете подписку.

Н@Диете• 15 августа 2024
Купила подписку спотифай, божественно!
Тріль підпільний• 15 августа 2024
Apple music купуєте і слухаєте
Hench• 15 августа 2024
Для роботи, якісні фото, купую айфон. Ага, за ту суму у цього лайна конкурентів не має, вірю.🤦
Людочек_Р• 15 августа 2024
на 14 про макс якість фото краща ніж на 14. За 15 не підкажу
автор Просериарила молодость • 15 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Музыка - покупаете подписку.
Дякую.
Дівчата, всім дуже дякую. Висновок - айфон не моє.

Оксана Р• 15 августа 2024
Ответ дляПросериарила молодость
поддерживаю!
За имя платить не собираюсь.Есть похожие функции в телефонах с меньшим бюджетом
Ответ дляОксана Р
поддерживаю!
Дякую.