Мой завтрак• 15 августа 2024
Як збільшити лактацію, окрім частих прикладань?
Дитина постійно висить на грудях, але молока впритик. Фактично вона постійно вимушена собі його важко добувати. У моїх подруг лилося річками, були лактостази з самого пологового. А в мене не так. Дитині вже місяць. Чула про насіння кропу. Допомагає?
Солоденька цукОрка• 15 августа 2024
Кормила доньку 15 місяців сціженим молоком, тому перевірено, що ніякі спец.чаї для лактації, таблетки на маточному молочку, пилку, кріп….. не дієво!
Збільшення кількості молока було, якщо за 60-40 хвилин перед сціжуванням (у Вашому випадку кормлінням) випити будь-яку теплу рідину, я пила зазвичай чай, теплий чорний, зелений, травʼяний,
який Вам до вподоби. В мене була чашка на 600 мл, я її випивала. Ще робила собі «пойло» велика чашка теплого чаю+тритина молока - дууууже допомагало. Цідила молока не скільки було, а скільки треба було. Якщо молока обмаль, пила «пойло», чекала 40 хв, і молоко дуже активно прибувало.
Танцепесенная• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
А коли молоко прийшло? На якому тижні?
У мене електричний молоковідсмоктувач націджує дві краплі... З того й визначила, що молока недостатньо
Где-то недели через 3 после родов стало появляться молоко, у меня было КС и молока не было вообще, ребенок психовал и грудь брать не хотел, плюс втянутые соски. Я обращалась к консультантам по ГВ и мы совместно разгоняли лактацию, хотя в роддоме мне сказали без шансов, что я не смогу кормить, не та грудь)
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляmiss.olja
Пила пажитник, сцеживала ночью. Не переживайте автор, мне тоже казалось что у меня там ничего нет. А потом разошлось и до 2.3 кормила. Главное спокойствие и психологический настрой
А на якому тижні розійшлось?
Ласкове телятко• 15 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
Я пила piulatte, пажитник, постоянно горячий чай, много орехов и сухофруктов для жирности молока, потом пришло молоко так, что мало не показалось)
А, и ещё вставала в 5 утра по будильнику и сцеживалась электрическим молокоотсосом, в это время максимальная продуктивность молока
чокнуться можно
Танцепесенная• 15 августа 2024
Ответ дляЛаскове телятко
чокнуться можно
Хотелось путешествовать много и не заморачиваться смесями))
А вот недавно• 15 августа 2024
Ответ дляmiss.olja
Так, психологічний спокій - це прям дуже важливо. Я до цього ставилася скептично. Але коли зціджувалася, то помітила, що як тільки починаю нервувати, думати про щось погане, то молоко перестає виходити (мабуть через спазм). І навпаки: одного разу чоловік приніс мені презент прямо під час зціджування
То молоко аж струменем потекло. Хоча я й ніби і не ’падка’ на подарунки ))
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
460? Уже не 500? Мені тут писали, що навіть 600-700 - це мало
У мене старший набрав за перший місяць 500 г і мене сварила лікар, що мало.
Другий набрав 1200 і та сама лікар сварила, що багато.
Їм не вгодиш.
Реально допомагає збільшити кількість молока - більше спати і хвилин за 20 до годування випити щось тепле. Достатньо їсти.
Їм не вгодиш.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Набрав більше 600. Але постійно висить на грудях. Цілодобово. Молоковідсмоктувач нічого не виціджує.
Молоковідсмоктувач і у мене нічого не цідив.
Постійно висить на грудях - це як часто?
Старший у мене щогодини просив спочатку, тоді реально мало було молока. Він народився 2970, втратив вагу у лікарні до 2480, і ледве у перший місяць добраа до 3000. Але це було у лікарні, де я не могла нормально спати.
Якщо години дві між годуваннями є ві дитина набрала грам 600, втратила у пологовому мало, то все нормально з молоком у Вас.
іронічна антитеза• 15 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
2 часа? Грудное молоко находится в желудке 15 минут, ребенок имеет право висеть на груди безлимитно без всяких графиков и пауз.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
У теорії так.
На практиці, якщо дитина не випускає груди, не спить, то є якась причина.
Або, як було у мого старшого, неврологія (і це жахливо).
Або коротка вуздечка і важко добути молоко, підрізати треба.
Або ріжуться зубки і треба заспокоїтися.
Але у місяць мало в кого ріжуться зубки.
Ответ дляСиликоночка
У теорії так.
для цього треба ходити на плановы огляди і не ставити діагнози по інтернету особливо молодій мамі з 1 місячною дитиною
іронічна антитеза• 15 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
У теорії так.
на практике, месячный и любой другой ребенок спокойно сосет во время сна на груди - и это нормально в большинстве случаев, а не проблема.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
До лампочки ті планові огляди.
Мені педіатр казала, що всі діти плачуть і я дарма до дитини чіпляюся.
Аж поки не прийшла подруга в гості, яка мала двох дітей, і не порадила показати дитину неврологу. Знайшовся букет діагнозів.
Якби не подруга, я би втратила час, і зараз би мій старший не бігав на вулиці з друзями, а я б його на візочку возила.
А так діагноз поставили у 3,5 місяці, призначили лікування, два курси реабілітації і рік моїх щоденних занять з дитиною і він поповз, встав, пішов. З затримкою (можна подякувати педіатрові за втрачені 3 місяці).
Більшість діагнозів зняли аж у 4 роки.
Треба завжди пам´ятати, що здоров´я дитини важливе лише для батьків, для педіатра ж це лише робота, і не всі до того ставляться відповідально.
Більшість діагнозів зняли аж у 4 роки.
Коханозадовільна• 15 августа 2024
До речі, можливо дитина просто хоче бути поруч. Ви можете спробувати покласти на чоловіка, на голий живіт і подивитися, що буде. Може дитина не голодна, а просто хоче бути в теплі і нюхати рідних
Перші два місяці наш син так і провів. На мені чи батьку. Інакше плакав.
Ответ дляСиликоночка
До лампочки ті планові огляди.
Більшість діагнозів зняли аж у 4 роки.
ну до лампочки так до лампочки) не знаю коли у вас діти росли, але знаю дуже багато зайвих діагнозів неврологічних, яки не треба лікувати.
Але, якщо дитина набирає вагу, то це вже показник того, що молока достатньо
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Двох годин між годуваннями немає. Він постійно смокче. Кілька разів за добу засинає на 2 години і все.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Старшому 13 років.
Здорові діти не потрапляють у реанімацію зразу після пологів.
Тиждень реанімації + три тижні у дитячій лікарні - такий анамнез теж не насторожив нашого педіатра тоді.
Згодна з тим, що якщо набір ваги у нормі, то молока вистачає.
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
Старшому 13 років.
А з чим ви потрапили в реанімацію? Які діагнози були по неврології? У мого була гіпоксія і розродження вакуумом.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Сон по півтори -дві години цілком характерний для дітей його віку.
Мій менший мав чудовий апетит, то міг прокинутися ненадовго, хвилин на 15, щоб перекусити, і знову спав вночі. Так по 4-5 разів за ніч.
Зараз літо і дитина може прикладатиме, бо жарко. Це теж норма.
Які зріст і вага були при народженні і які через місяць?
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Є таке поняття, як четвертий тримест, дитині перші три місяці життя необхідно, бути поруч з мамою. Погугліть. 600 г це вважається нормою.
Я знаю про 4 триместр. Але всі подруги і знайомі з дітьми тиснуть, що в них так не було. Діти 15 хвилин їли і засинали на 2-3 години.
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А якщо зовсім немає перерв? Мій сьогодні висить із 6 ранку безперестанку. І не спить
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляСиликоночка
При народженні 3400. Зараз 4000+. Зріст був 52, зараз десь 54-55
КартаБезКомиссий• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Всі діти різні. Якщо в невролога і педіатра питань до дитинки немає, то потрібно спостерігати і лишній раз не нервуватись, бо дитина зчитує стан мами.
Силиконочка• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Чудові параметри. Нормально набрав для його віку і набору зросту.
Зараз спробую таблиці норм глянути.
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
У невролога ще не були
КартаБезКомиссий• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
У невролога ще не були
Здається в 3 місяці плановий похід до невролога, там же й нейросонограму мають зробити. Приймні 5 років тому так було, можливо зараз щось змінилось.
Весела моль• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Цікаво, хто тут ставить рукаліцо під коментарями?
А як не ставити, якщо ви вже третю чи четверту тему створюєте на пустому місці. Вам купу раз сказали, що у вас все добре з кількістю молока, бо малюк набирає, і педіатр каже, що все ок, а ви продовжуєте шукати собі проблем.
Хто сіє вітер, пожне бурю(с)
Мой завтрак
• 15 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нам сказали, що в місяць
Щира українка• 15 августа 2024
Ответ дляМой завтрак
Як Ваш підросте,то теж так кажіть)))