Меня не звали• 15 августа 2024

Хочу на море. Бюджетно. Посоветуйте что-то, пожалуйста

Девочки, мне 50. Я просто выгорела, с начала войны никуда не выезжала, понимаю, что не время, но уже не вывожу… нужна перезагрузка, хоть чуть-чуть… Хочу на море. Бюджет 400$. Можно что-то придумать на эти деньги, хоть на 5 дней покупаться? Согласна и на тур и на самостоятельную поездку. Наверное, Болгария. Может, кто посоветует жилье недорогое в приморском городке или дешевый тур?
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Вы советуете человеку, на цены смотрите. Бюджет 400 дол. Тур стоит на завтраках только 420 евро!
В сентябре 318 евро

Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Пишу как есть) мы ездили из Германии, проезд обошелся только 400 евро, до Вены фликсбас 30 евро, с Вены до Бургаса авиа примерно 70 евро. - это на одного в одну сторону. 600 евро жилье+питание. 200 евро - на развлечения, экскурсию и сувениры/подарки
Аа ну с авиа нормально, думала вы автобусом. Почему Болгарию выбрали для отдыха?
Одні думки• 15 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Возможно) я ездила с ребенком в Болгарию на 7 дней в августе, так тоже хотела «бюджетно»…обошлось в 1200 у.е.
В августе бюджетно не может быть. Я еду в середине сентября за 16 тыс всё включено на первой линии.
Так вот этот же номер сейчас около 40 тыс, в начале сентября 24, а в середине сентября 16
Zelenkа• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Ні, я живу в Київській області, розглядаю автобусний тур
У вас чудовий бюджет для Болгарії на початок вересня, тільки раджу їхати чим подалі на південь -Сонячний Берег, Созополь.
slonik35• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
цена на автобус с киева до стамбула 4500 гр
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляИграю у края
Це ж добре коли є альтернативи та варіанти для вибору.
Навіть до війни були любителі відпочивати в картонових будиночках з кастрюлями та мішком картоплі. Чи з наметами з загальним душем і туалетом, а то й без них.
Кожному своє. Було б гірше якби альтернатив не було.
Я до повномасштабки відпочивала за кордоном мінімум 4 рази на рік. Зазвичай - більше. Коли візейр вилітав з Жулян, а до Борисполя було 250 грн таксі вночі.
І тоді я виловлювала і квитки за 1000 грн Київ-Відень-Київ, і квитки по 800 грн Київ-Мадрид-Київ, і квитки за 9 євро в Кутаїсі, і квитки за 29 євро Київ-Рига-Київ. І нас не зупиняли незручні виліти і необхідність вкладатися в ручну кладь. Адже ми знали, що 10-14 днів на рік потім ми точно будемо валятися пластом на курорті олінклюзів.
А тепер у автора є тільки ця відпустка. Тільки ці 400 у.о. І тільки тиждень. А їй пропонують провести три доби у дорозі, зробити загалом мінімум шість пересадок і відпочити фактично в наметі, харчуючить сендвічами з супермаркету і жити в номері мінімум з одною сторонньою людиною. І дуже пишаються тим, що вкладаються в 16 000 грн!
Кому така відпустка потрібна?
Я ще на першій сторінці запропонувала автору купити собі тур по Україні і заспокоїтись. За 2000 на добу вона буде їсти, спати, та ще й вип´є цілющої води, зробить массаж і виспиться.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Як ви думаєте, чому номер влітку у вашому готелі коштує 80 000, а в кінці вересня - 32?
Ёшки_Матрёшки• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Я имела ваиду, на каких сайтах лучше смотреть туры? Или самой бронировать?
Забронируйте на букинге и купите билеты на автобус.
Играю у края• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кому така відпустка потрібна?
Шо вже думати як було колись. Колись 20 хв на таксу і ти в а/п , 2-4 год і ти на морі.
А зараз куди не виїдь за кордон - мінімум доба а то й дві в дорозі в один бік. Дивлюся на це все то мені легше нікуда не їхати. Точно шо вже по Україні.

Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
5000 грн это только автобус в оба конца, если выбирать Болгарию. 30 евро/сутки вы легко снимите жилье на Солнечном берегу. Ну и на 100 евро будете питаться очень-очень скромно.
А еще надо бы страховку купить…
Возле житомирских карьеров можно прекрасно отдохнуть. Вода прозрачная, людей нет. Снимите себе домик и покайфуете. Денег с головой хватит.
3800 в оба конца,если вкладьіваетесь в 2 недели
Играю у края• 15 августа 2024
Ответ дляslonik35
і 2 доби дорога в 1 бік
Одні думки• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я отлично знаю, почему.
Потому и ответила , что в августе отдых бюджетным не может быть.
Мамаша в бигудях• 15 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Ради друзей) встречались с ними в Болгарии, они с Украины ехали
Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Вы только 2 суток в автобусе будете «высыпаться» в сомнительных позах. Потом пару дней отходить от дороги. А море сейчас очень переменчивое. Утром может быть все в водорослях, вечером шторм. А у вас несколько дней всего. Это когда живешь здесь, то пофиг какое там сегодня море…
Для выспаться и в Украине есть места.
В Болгарии норм море, никакого шторма. Не пугайте автора, и дорога не больше суток
Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Якийц гарний бюджет? 16 000 грн? Який виліт? Який Будапешт? Тільки до Будапешта доїхати в одну сторону 2000 мінімум. В дві сторни - 4000. Залишається 300 у.е..Які авіалінії? Квитки по 30-40-50 євро можна ловити, коли купуєш вглуб хоча б на три місяці. Зараз потрапити Візейром хоч кудись на море буде коштувати мінімум 60 євро в одну сторону ( і то - навряд чи). 300-120=180, Автор збирається сама, значить квартири і апартаменти їй бронювати тільки на себе, а це МІНІМУМ 50 євро доба, якщо це десь на морі. Значить, в автора є ледь-ледь на три ночі переночувати і 30 євро на поїсти, попити та під´їхати кудись. 10 євро на день. На курорті. І за три дні збиратися в зворотній путь. Оце відпочинок

Автор, не слухайте диванних подорожувальників. Їдьте в Трускавець, Моршин, Шаян, Миргород, Берегово, Солотвино, Яремчу, Татарів, Східницю. Вилежетесь у чанах, термальних басейнах, зробите пару масажів, виспитеся - і додому на потягу УЗ.
Порівняли море і Західну. Я б принципово на захіжну не їхала-ціни деруть невідомо за що
Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Тоді автобус 40 годин в одну сторону, номер з чужою людиною, готель на 2-3 лінії, можливо навіть без власного пляжу і дуже фінансово акуратні витрати.
Обов´язково беріть із собою підстилку. Тому що на платні зонти і лежаки у вас вже не залишається. На де-яких курортах Болгарії цього року лежак і зонт коштували 200 лев на день.
4500 грн????
Ms. Iphone• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кому така відпустка потрібна?
ви пишите справжньо. хочу у вас запитати поради: тут давали посилання на бедняжку. чи варто їхати до греції цим оператором на 10 днів у вересні?
дитині 13 років. Дякую!
Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
в Болгарии сильно любят рашку(
Та ладно, нормальне відношення до українців, росіян там зараз дуже мало
ЛюблюДевчонок• 15 августа 2024
Ответ дляЧекаю завтра
ну после Сум мне не бахкает, но и киевлян там полно было. Море было кристально чистое, никаких водорослей, видела пару медуз. но не на всех пляжах, надо знать, куда ходить). С температурой воды соглашусь - купались только 4 дня из 8, для меня было холодно.
Прошли 1км вдоль пляжей, везде водоросли. Даже если у кромки воды почистили на платных пляжах, то в воде все равно водоросли, причем некоторые ноги обжигают.(

Ниже фото ’прекрасного’ одесского пляжа.

Акуна_Матата• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кому така відпустка потрібна?
Моря ніщо не замінить. До чого ваше простирадло? Виспатися, наїстися і напитися можна і вдома.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляMs. Iphone
дитині 13 років. Дякую!
Я подивилая їх сайт. Це не туроператор. Це туристичная агенція, яка назіває себе туристичним клубом, тому що пропонує обов´язковий збір для своїх членів, щоби потім мати невелику знижку на тури з ними.
Я подивилась тур на тиждень у Грецію у другий половині вересня за 380 євро на людину. В цю вартість входить тільки проїзд, страховка та проживання у ЧОТИРИМІСНОМУ номері.
Хіба це якись ексклюзивні умови щоби назвати себе аж Туристичним Клубом?
Акуна_Матата• 15 августа 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
100%, були 2 тижні, цікаво, гарно, дорого, але не те.
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Нормальное,но не отличное
Акуна_Матата• 15 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Нормальное,но не отличное
Ото ж, я вже ледве не зібралася в Болгарію - легше (на 1 тис.км ближче), дешевше, але їдемо в Грецію.
Дюагональ• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
У Вас хороший бюджет.Прдивіться в Misto travel тури,або виліт куди завгодно з Будапешту,а житло букінг або airbnb
Ну какой Будапешт
Добраться до Львова того же условно из Центральной Украины - уже 50 евро, если например из Николаева - еще дороже
С Западной до европейской страны - ещё столько же
Оттуда до курорта
И точно так же назад
Никак это в бюджет не вписывается
Половина суммы на дорогу - ну абсурд же полный 🤷🏻‍♀️
МЧСница• 15 августа 2024
одесса
Неновая почта• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Рассматриваю первую половину сентября.
Я выбрала на сайте поехали с нами ,завтраки,16200 с дорогой 7 ночей,солнечный берег.Отель конечно так себе,но море супер.Если ещё с ужинами то вроде 18 с чем то было.Но кушать недорого.
МЧСница• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Навіщо ви пишете про те,що не знаєте?В одну сторону 500 грн(оплата до Мукачево+до Захоні,до Будапешту безкоштовно, проїзд до аеропорту для українців безкоштовно, а назад безкоштовно з аеропорту і вартість квитка -+ 600 грн)Їжа????Серйозно, то скільки затягне булка знаєте?Я знаю, бо їздила так і відпочинок обійшовся 600 євро за 2 тижні
а що десь щеєдля українсців безкоштовно? чи ви з 22 роком попутали?
Ms. Iphone• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
дякую! все розставили по місцям. в болгарії перша половина вересня десь 5-18 вода в морі тепла, може були?
Одна_на_всей_планете• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Ох… я так устала, от тревог, обстрелов, паники - хоть высплюсь пару ночей за границей
Автор, открываете Отпуск.ком и едете на море.