Меня не звали• 15 августа 2024
Хочу на море. Бюджетно. Посоветуйте что-то, пожалуйста
Девочки, мне 50. Я просто выгорела, с начала войны никуда не выезжала, понимаю, что не время, но уже не вывожу… нужна перезагрузка, хоть чуть-чуть… Хочу на море. Бюджет 400$. Можно что-то придумать на эти деньги, хоть на 5 дней покупаться? Согласна и на тур и на самостоятельную поездку. Наверное, Болгария. Может, кто посоветует жилье недорогое в приморском городке или дешевый тур?
Котя_люлю• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Навіщо ви пишете про те,що не знаєте?В одну сторону 500 грн(оплата до Мукачево+до Захоні,до Будапешту безкоштовно, проїзд до аеропорту для українців безкоштовно, а назад безкоштовно з аеропорту і вартість квитка -+ 600 грн)Їжа????Серйозно, то скільки затягне булка знаєте?Я знаю, бо їздила так і відпочинок обійшовся 600 євро за 2 тижні
І ці 600 євро це і апарти в Хорватії в високий сезон і їжа ?
Играю у края• 15 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У автора бюджет 400 евро, этого не хватит даже на дорогу в 2 стороны до Львова или Одессы. А ещё покушать, кроме завтрака... Ну никак она не вложится.
А чим це їхати за 8тис до Львова? На золотій кареті?
Автопортрет нурофена• 15 августа 2024
Ответ дляИграю у края
100 евро это не 8 тыс. И покушать ещё.
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляNo problems
Скажите пожалуйста - чем Вы ехали из Киева в Задар ?
Ми їхати потягом до Мукачеве,а звідти до Захоні,з Захоні до Будапешту. Є польоти з Дебрецена, є з Кошице. Кошице ближче. Взагалі курсу електричка з Мукачеве і швидко кордон проходиш.Якщо надумаєте їхати,то їдьте,а там на місці питайте в людей,то підскажуть.Я дізналась про цей маршрут, коли Укрзалізниця нас кинула з вагоном до Відня
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
А куди Ви саме їздили?Розкажіть будь ласка!
Ми були в Біоград на Мору.Власник зустрів в аеропорті
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Так,але ми були на початку сезону.З 12 червня.В них сезон починається з липня. Ми самі були в шоці.В Кауфланді дуже багато знижок на їжу
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Я так не думаю
Как для человека, летавшего на Шри Лану, вы выглядите слишком растеряно и беспомощно.
Безусловно, вам удастся шикарно отдохнуть на море в вашем бюджете, воспользовавшись советами от бывалых. Вон тут уже и женщина, которая на 50 евро в Хорватии 14 ней питалась есть. И путешествующие из Украины в Дебрецен бесплатно есть. И советы ’ехать и спрашивать на месте’ есть.
Фактически, у вас в руках уже готовая дорожная карта. Осталось только выйти из дома - и начать свой путь на побережье.
Басноплетка• 15 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
Готель MPM Kalina Garden розташований у центрі курорту Сонячний берег, лише за 200 м від пляжу. До послуг гостей також снек-бар, лобі-бар і головний ресторан із відкритою терасою, майданчик для міні-гольфу, дитячий міні-клуб, відкритий басейн із дитячою секцією і міні-гіркою та дитячий майданчик. Протягом дня проводяться анімаційні програми як для дітей, так і для дорослих. Готель підійде для сімейного відпочинку, романтичної подорожі або для відпочинку в колі друзів
Поспішай відпочити в оксамитовий сезон!!!
Виїзд 🚌 з багатьох міст України
За двох 22 000 грн
Виїзд 16.09
Виїзд 🚌 з багатьох міст України
За двох 22 000 грн
Виїзд 16.09
Друга половина вересня , то вже як повезе. я була в першій половині, то було чудесно.
Басноплетка• 15 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Какой отель, сами бронировали? Санузел в номере?
Санузел в номері. Балкон є.
Без холодильника. Там з кондиціонерами якось цікаво було. Не у всіх номерах вони є. Але мені був без потреби. Я через фірму їхала.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
На 14 днів.Нас було 5 чоловік.
Т.е., вы сбросились на пятерых, получилось 250 евро, на которые вы впятером питались 14 дней? На 17,85 в день на пятерых? Хотя бы два раза в день 5 человек ело за 17,85 евро в Хорватии? Один приём пищи 8,93 евро на пятерых? 1,78 евро на человека? Это чашка эспрессо и одно яйцо? У вас был ретрит ’-10 см в талии’? На кого рассчитаны ваши рассказы, и главное - зачем?
Котя_люлю• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Ми повернулися 2 тижні тому
Теж були 2 тижні . 4 особи
Зовсім інший бюджет у нас
Хоча ваших 600 на 5 осіб це 3000 євро і не так все і стає « 3 копійки «
Теж були 2 тижні . 4 особи
Зовсім інший бюджет у нас
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Їжу купували в магазині і готували в дома)))
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ми повернулися 2 тижні тому
Теж були 2 тижні . 4 особи
Зовсім інший бюджет у нас
Теж були 2 тижні . 4 особи
Зовсім інший бюджет у нас
Я жила у Фінляндії рік,то для мене у Хорватії дешево)))
Котя_люлю• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Ми ж не у порівнянні
Цифра названа абсолютна вами - бюджетний відпочинок і 250 євро « ні в чому собі не відмовляй» на їжу
Але 5 осіб по 600 євро і це дає 3000 євро що вже стає не таким то мікробюджетом як у Африці на харчування та проживання
Особливо не у високий сезон
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ми ж не у порівнянні
Особливо не у високий сезон
Тому що так і було.Що хотіли,те і їли.Та ми так само харчуємось і дома,тому в нас не має потягу до їжі і ресторанів.Насамперед ми їхали на море
Котя_люлю• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Але те що вас 5ро вам дало бюджет ;) у 3000 євро і для Хорватії в червні ок
Але це не означає що автор одна зі своїм бюджетом зможе провернути те саме бо не вийде
Упругая попка• 15 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
з погодою як пощастить, морально відпочити можна і подихати свіжим повітрям без серен)
Котя_люлю• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Та ясно - море в Хорватії чудове
Але по факту відпочинок у вас не «50 євро на харчування у Хорватії на 2 тижні з головою « а абсолютно з іншим бюджетом
Як то кажуть « гуртом і батька …»
Гірчинка• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Рассматриваю первую половину сентября.
Автор, сама за ці гроші ви прекрасно відпочините в Болгарії з проїздом автобусом. Я з Чернівців, якщо вам локація підходить, кину фірми в кого поцікавитися.
Гірчинка• 15 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Megatour Чернівці тут радили 75 євро в обидві сторони + потяг 900 грн. В автобусі і чай/ каву дають і круасани і навіть монети для туалетів. На ваш бюджет Болгарія Ок
О, певно я і радила.) Хоча може ще хтось. Але приємно що їх згадали, вони в мене на першому місці по сервісу, хоч автобуси є кращі в інших наших фірм, але до цих наша сім´я прикіпіла.) Чудовий сервіс. І готелі підбирають по запиту, і по заявленому бюджету.
Гірчинка• 15 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
В Болгарии будет уже прохладно.
Хорватия, может
В Болгарії в цей час прекрасно!
Чесно брешу• 15 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ми з сином оце повернулися з Греції. Дивіться, на квитки на літак Бухарест-Афіни-Бухарест пішло у нас 50 євро (так, я вмію вчасно і наполегливо їх шукати), добирання до Бухаресту і звідти - набагато дорожче, десь 5500 гривень. Квартира у передмісті Афін (кімнатка, ванна, маленька кухня, ми невибагливі, аби кондиціонер був) - 240 євро за 6 ночей (так, я знову ж таки вмію вчасно і наполегливо шукати на airbnb), на пляж ходили безкоштовний, при велетенському супермаркеті Склавенітіс було хороше недороге кафе, там харчувалися. У перерахунку на одного получиться значно менше навіть за 300 євро на одного.
до літака чим ?
Айпишница• 15 августа 2024
Автор, у вас вайбер есть?
зайдите в эту группу
’Гарячі Тури КИЇВ BEST WAY, Європа’
там большой выбор готовых туров на ваш бюджет
зайдите в эту группу
’Гарячі Тури КИЇВ BEST WAY, Європа’
Золота орда• 15 августа 2024
Теж зібралася в кінці вересня сама десь бюджетно. Мій тур агент пропонує Турцію все включено за 20 тис грн на сім днів.
Кофр для ноги• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Скажіть будь ласка, скільки коштує приблизно квиток Мукачево-захонь? І скільки Мукачево-Кошице?
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Есть туры по 300 евро за границу/, а вы за 17 тысяч не можете до Львова доехать)
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Я не пам´ятаю (((А до Кошице не знаю,бо цей маршрут на наступний рік залишила
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
А что на ужин ели?
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
А что на ужин ели?
По-різному)Були і макарони з сиром,м´ясо мариноване з гречкою.Часто робили лаваш з різноманітними начинками,піцу.