66сезон666серия• 15 августа в 09:34
Морозиво груша-дорблю )
Морозиво 115 г Laska зі смаком "груша-дорблю"
Дівчата, хтось коштував таке морозиво? Випічка зі смаком груша-дорблю мені подобається, дуже сачне поєднання, а от морозиво ще не коштувала. Хтось пробував, сподобалось? Зараз в АТБ по знижці, думала спробувати, але не бачу відгуків чи варте воно того? Порадьте будь ласка з власного досвіду
66сезон666серия
• 15 августа в 09:35
Ответ дляГанцю в кєдах
АТБ и дорблю ахахахаха)
не про це питання
Ганцю в кєдах• 15 августа в 09:36
Ответ для66сезон666серия
не про це питання
Ну вы же понимаете, что это все химия)
Я ещё в институте помню мы синтезировали грушевую эссенцию на 1 курсе, очень простая реакция)
66сезон666серия
• 15 августа в 09:39
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну вы же понимаете, что это все химия)
Так же, як будь яке морозиво, що масово виробляється. Я не про це запитала. Я спитала про те, чи смачне воно? Мене не цікавить його склад, тому що не збираюсь їсти його тонами, а стрехнін в ньому навряд чи присутній. Я спитала чи смачне воно?
Ганцю в кєдах• 15 августа в 09:42
Ответ для66сезон666серия
Так купите, оно же не состояние стоит)))
66сезон666серия
• 15 августа в 09:42
Ответ дляПродавчиня кіз
Я тепер вимушена за ним піти, люблю такі поєднання)
от і мені дуже пододається це поєднання, але не знаю, чи смачне )
Патриоточка• 15 августа в 09:43
Я купувала. Мені сподобалося. Присмак груші є, солодке. Дорблю не відчувається.
66сезон666серия
• 15 августа в 09:44
Ответ дляГанцю в кєдах
Добре, якщо я маю пояснювати підтекст запитання поясню.
У магазинах поблизу цього морозива немає, треба їхати. Поєднання мені дуже подобається, але не знаю щодо смаку, тому і спитала, чи варте воно того, аби спецальтно за ним їхати. Так зрозуміліше?
Вибачте, якщо прозвучало грубо, але я питаю про одне, а мені радять зовсім по іншому питанню
Как нефиг делать• 15 августа в 09:44
Ответ для66сезон666серия
не про це питання
дорблю смак там не почула взагалі, краще мистер попс, отам дійсно і груша і дорблю
66сезон666серия
• 15 августа в 09:44
Ответ дляПатриоточка
Дякую! Нарешті хоча б одна відповідь по суті ))
66сезон666серия
• 15 августа в 09:45
Ответ дляКак нефиг делать
Не чула про таке, погуглю. Дякую
Как нефиг делать• 15 августа в 09:45
Ответ для66сезон666серия
Не чула про таке, погуглю. Дякую
воно значно дорожче, але дуже смачне і саме груша-дорблю там неперевершена
Как нефиг делать• 15 августа в 09:46
Ответ дляДобродійка
Ризикніть
Купіть морозиво без відгуків
та шо ви такі злі люди?
66сезон666серия
• 15 августа в 09:46
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую, спробую пошукати, не бачила такого )
Ліньки гуглить• 15 августа в 09:46
Ответ для66сезон666серия
сладковато, чувствуется привкус груши. дор блю вообще никак не ощутила, раз попробовала - больше не покупаю
Кондуктор маршрутки• 15 августа в 09:46
Смаку дор блю не відчула, тільки смак груші. Також люблю це пождння смаків, тут його нема. Спеціально б не їхала.
66сезон666серия
• 15 августа в 09:46
Ответ дляКондуктор маршрутки
Щиро дякую!
Добродійка• 15 августа в 09:47
Ответ дляКак нефиг делать
та шо ви такі злі люди?
Та да
Покупка року
За витрачений час на збирання відгуків ( що в їжі дуже субʼєктивно ) вже можна було мати своє враження
Покупка року
Как нефиг делать• 15 августа в 09:47
Ответ дляДобродійка
Та да
Покупка року
вам, звісно, видніше кому шо можна)))
220В• 15 августа в 09:48
А як вам може допомогти чеєсь чуже враження і смаки? Це морожене настільки коштовне, що ви не можете купити його і скласти власне враження?
66сезон666серия
• 15 августа в 09:49
Ответ для220В
почитайте мої відповіді, може тоді зрозумієте
Добродійка• 15 августа в 09:49
Ответ дляКак нефиг делать
вам, звісно, видніше кому шо можна)))
Немає атб поряд ?
Теж можете мати враження
66сезон666серия
• 15 августа в 09:50
Дякую дівчатка всім, хто відповів по суті запитання.
Іншим бажаю почати поважати оточуючих і не робити поспішні висновки.
Гарного всім дня!
Колишня муза• 15 августа в 09:52
Блин, купите и зацените, оно что миллион стоит? Вкус у всех разный
Колишня муза• 15 августа в 09:53
Ответ для66сезон666серия
Мне нет
Колишня муза• 15 августа в 09:54
Ответ для66сезон666серия
Ну не понравится, выбросите