66сезон666серия• 15 августа 2024

Морозиво груша-дорблю )

Морозиво 115 г Laska зі смаком "груша-дорблю"
Дівчата, хтось коштував таке морозиво? Випічка зі смаком груша-дорблю мені подобається, дуже сачне поєднання, а от морозиво ще не коштувала. Хтось пробував, сподобалось? Зараз в АТБ по знижці, думала спробувати, але не бачу відгуків чи варте воно того? Порадьте будь ласка з власного досвіду
Ганцю в кєдах• 15 августа 2024
АТБ и дорблю ахахахаха)

автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
АТБ и дорблю ахахахаха)
не про це питання
Ганцю в кєдах• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
не про це питання
Ну вы же понимаете, что это все химия)
Я ещё в институте помню мы синтезировали грушевую эссенцию на 1 курсе, очень простая реакция)
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну вы же понимаете, что это все химия)
Так же, як будь яке морозиво, що масово виробляється. Я не про це запитала. Я спитала про те, чи смачне воно? Мене не цікавить його склад, тому що не збираюсь їсти його тонами, а стрехнін в ньому навряд чи присутній. Я спитала чи смачне воно?
Продавчиня кіз• 15 августа 2024
Скуштуйте, що одному смачно, іншому - бєє
Продавчиня кіз• 15 августа 2024
Я тепер вимушена за ним піти, люблю такі поєднання)
Ганцю в кєдах• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Так купите, оно же не состояние стоит)))

автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
от і мені дуже пододається це поєднання, але не знаю, чи смачне )
Патриоточка• 15 августа 2024
Я купувала. Мені сподобалося. Присмак груші є, солодке. Дорблю не відчувається.
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Добре, якщо я маю пояснювати підтекст запитання поясню.

У магазинах поблизу цього морозива немає, треба їхати. Поєднання мені дуже подобається, але не знаю щодо смаку, тому і спитала, чи варте воно того, аби спецальтно за ним їхати. Так зрозуміліше?

Вибачте, якщо прозвучало грубо, але я питаю про одне, а мені радять зовсім по іншому питанню
Как нефиг делать• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
не про це питання
дорблю смак там не почула взагалі, краще мистер попс, отам дійсно і груша і дорблю
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Дякую! Нарешті хоча б одна відповідь по суті ))
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Не чула про таке, погуглю. Дякую
Как нефиг делать• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Не чула про таке, погуглю. Дякую
воно значно дорожче, але дуже смачне і саме груша-дорблю там неперевершена
Добродійка• 15 августа 2024
Ризикніть
Купіть морозиво без відгуків
Как нефиг делать• 15 августа 2024
Ответ дляДобродійка
Ризикніть
Купіть морозиво без відгуків
та шо ви такі злі люди?
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую, спробую пошукати, не бачила такого )
Ліньки гуглить• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
сладковато, чувствуется привкус груши. дор блю вообще никак не ощутила, раз попробовала - больше не покупаю
Кондуктор маршрутки• 15 августа 2024
Смаку дор блю не відчула, тільки смак груші. Також люблю це пождння смаків, тут його нема. Спеціально б не їхала.

автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Щиро дякую!
Добродійка• 15 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
та шо ви такі злі люди?
Та да
Покупка року
За витрачений час на збирання відгуків ( що в їжі дуже субʼєктивно ) вже можна було мати своє враження
Как нефиг делать• 15 августа 2024
Ответ дляДобродійка
Та да
Покупка року
вам, звісно, видніше кому шо можна)))
220В• 15 августа 2024
А як вам може допомогти чеєсь чуже враження і смаки? Це морожене настільки коштовне, що ви не можете купити його і скласти власне враження?
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Ответ для220В
почитайте мої відповіді, може тоді зрозумієте
Добродійка• 15 августа 2024
Ответ дляКак нефиг делать
вам, звісно, видніше кому шо можна)))
Немає атб поряд ?
Теж можете мати враження
автор 66сезон666серия • 15 августа 2024
Дякую дівчатка всім, хто відповів по суті запитання.

Іншим бажаю почати поважати оточуючих і не робити поспішні висновки.

Гарного всім дня!
Колишня муза• 15 августа 2024
Блин, купите и зацените, оно что миллион стоит? Вкус у всех разный
Колишня муза• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Мне нет
Угадайс• 15 августа 2024
Несмачно
Колишня муза• 15 августа 2024
Ответ для66сезон666серия
Ну не понравится, выбросите