Трохи злякана• 15 августа 2024
Процедури без інʼєкцій
Які порадите почати робити?
25 років
Хочу набряки зняти, запобігти старінню
Ems в мене вдома є, не гуаша та масажі, щось цікавіше хочу
25 років
Хочу набряки зняти, запобігти старінню
Трохи злякана
• 15 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Пойти к врачу найти причины отеков
Дуже смішно, це може бути солодке, солоне, молоко, сон обличчям в подушку або фаза циклу
Думаю вам аби щось десь ляпнути
Лялькодзьоб• 15 августа 2024
У вас зайва вага? Не має бути в 25 років набряків, та й про старіння ще дуже рано думати
Куплю орехи• 15 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Думаю вам аби щось десь ляпнути
Така розумна дівчина і без порад собі раду дасть
Трохи злякана
• 15 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я б не сказала, 168/59, але це в мене періодично, не постійно, всеодно хотілося б щось спробувати, можливо масажі/пілінли/ліфтинг
Є можливість, чому б ні
Трохи злякана
• 15 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
Так, дуже розумна, прошу не пораду а рекомендацію процедури, тут вірно помітили, поради сама можу дати
Чучало яблуні• 15 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Думаю вам аби щось десь ляпнути
Фееричный бред
Коварная Зая• 15 августа 2024
Девушка, как 45 летняя тетя, которая сохранила и лицо и фигуру в хорошем состоянии, могу сказать - чем меньше будете вмешиваться разными уколами/процедурами/«улучшать» лицо, тем лучше)))
Занимайтесь спортом, здоровьем, питанием, следите, чтобы не было дефицита витаминов и минералов и тд)
Лялькодзьоб• 15 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Є можливість, чому б ні
Просто розумієте, в такому віці ще не треба перенапружувати шкіру зайвим, тому вам тут нічого і не порадять. Зверніться до косметолога за призначенням процедур. Зараз вже йде осінь, активно будуть застосовуватися пілінги та процедури зволоження для втомленої від сонця шкіри.
Коварная Зая• 15 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Є можливість, чому б ні
Пилинги и лифтинги никак не помогут от отеков.
Попробуйте лимфодренажную гимнастку, на массаж сходите. Мне этот массаж убирает отеки по всему телу.
Без образів• 15 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
Поддерживаю с возрастом поняла спорт правильное питание и правильные витамины ни один косметолог не заменит , все только комплексно
Голена блондинка• 15 августа 2024
Роблю різні процедури з молодості на набряки це ніяк не впливає. Спорту багато, виключити глютен і молочне тоді картина краще.
Ви вже створювали тему, пам´ятаю, нажаль тільки відмова від продуктів які провокують набряки допоможе.
Косметологія тут безсильна, набряк знімається на добу не більше
Наизнанку• 15 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
То есть думаете, что если б вы это все соблюдали, но еще и ставили условный ботокс в межбровку, то выглядели б хуже? 😂
Трохи злякана
• 15 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Це була не моя тема 😅
Трохи злякана
• 15 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 августа 2024
вы вообще понятия не имеете про массажи. колоть лицо- участвовать в экспериментальной медицине))
Тут надолго• 15 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Думаю вам аби щось десь ляпнути
.