Снегопадка• 15 августа 2024
Податок на нерухомість в Києві
Я так зрозуміла,що в різних містах можуть по різному нараховувати,тому підкажіть,кому саме в Києві вже нарахували податок на нерухомість за 23 рік і чи платили ви за 22 рік?
Несемо світло разом• 15 августа 2024
Мне приходит по почте
Но я вижу все в электронном кабинете плательщика налогов
Ни в этом ни в прошлом году не платила.
Надо будет заплатить...
Ни в этом ни в прошлом году не платила.
Надо будет заплатить...
Ms. Откровенность• 15 августа 2024
Мені прийшло за 23 рік. Оплатила.
За попередні роки - не приходило, хоча я власник з 2019. От думаю чи не нарахували задніми числами, бо у нас можуть таке вчинити. Ще й штрафи дописати.
Ms. Откровенность• 15 августа 2024
Ответ дляvikgvv
В личном кабинете в налоговой .
Має приходити по почті, якщо по закону. Але бардак…
Снегопадка
• 16 августа 2024
Ответ дляОксана Р
На какой излишек начисляют?
Если больше 60 м в собственности,очень несправедливое начисление,везде начисляют от оценочной стоимости,а у нас от метров,то есть владелец лишних метров на Печерских Липках и владелец ’лишних’метров в спальном рай оне на окраине платят одинаово
Ліньки гуглить• 24 августа 2024
У мене дві невеличкі квартири, разом приблизно 110 м, але одна в маленькому містечку, а одна в Києві. От цікаво, ’зайві´ метри в якій будуть враховуватися? Мені б було мабуть вигідніше, якщо б в маленькому містечку?,