Танго утрьох• 15 августа 2024
Посоветуйте пожалуйста школу в Полтаве
Обычную нормальную школу с адекватными учителями и адекватными запросами. 6 класс.
Танго утрьох
• 16 августа 2024
Ми з Донецької обл. Хотіли переїхати у Київ. Старший син буде навчатися у спортивному коледжі їм. Бубки. Тому і ми вирішили їхати у Полтаву, щоб молодший йшов у школу, а не на дистанційному вчився. Шукаємо квартиру і школу, тому район не знаю який. Прошу поради.