Евга-9246• 15 августа 2024

Із чату біженців... А ви як думаєте?

Прочитала в чаті однієї з країн таке повідомлення (хай вибачить мені автор). Давайте поговоримр. Як ви думаєте?

"Я вже другий місяць в Україні, і це вже 3й раз за рік. І ось що я зрозуміла. Нас тут вже не приймуть..ніколи. І ніяк. Людям не важливо скільки ви були за кордоном і чому, що ви бачили війну не в екрані, а з віконечка підвалу, що в них є житло і майно, а ви все втратили, що ви робите,кому допомогаєте і скільки донатите. Якщо за кордоном- то це сприймається як зрада. Люди вимірюются горем. Тому якщо хтось і повернеться, то вони будуть усе життя відчувати себе чужинцями в своїй країні. Нажаль горе, не всіх робить чуйними(("
ElenaMari• 15 августа 2024
Начнем с того что все украинцы фиг нужны в Украине, если смотреть по отношению к нам нашего правительства)))

lisulya• 15 августа 2024
Ответ дляЕвга-9246
Коли людина шось пише у відкритих чатах, то має розуміти, шо це не ’в лічку’ вона написала, чи не так?
Ну ясно шо. Тим більше що ссилка на цю групу є в якогось ріелтора на сторінці. То люди можуть заходити туди в пошуках житла, наприклад для можливої поїздки. Ну прям група для ізбраних)
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Це особистий досвід людини.
На жаль, не вдалий....
Але суб´єктивний.
А злостиві і заздрісні коменти на Порадниці, це що? В знайому, яка приїхала до Києва і розповідала про своє життя у кафе, вчепилася жінка, яка слухала розповідь. Вона ладна була її побити, але знайома сильніша, та ще й не одна. Це теж одиничний випадок?
lapulik• 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Группа для украинцев в данной стране, а не для всех. Вы обг@дили человека на ровном месте. Так хотелось тему в топе?
Вас неприємно читати. Що значить не для всіх, якісь особливі люди, ізбранні? В такі групи додаються не лише проживаючі, а й ті, хто думає куди виїхати, їде на певний час, хоче дізнатися про країну для підстраховки. От ви ж і ділите на свої-чужі, потім будете ображатися.
lisulya• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Ну Ви ж написали про одну ситуацію? То відповідно одиничний. Чи в тому кафе кожен день когось б´ють за розповіді?))
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляlisulya
Даруйте, але це жахливий випадок? І я не одразу виїхала, я цю злостивість бачила на власні очі.
tarveldy• 15 августа 2024
Це логічно
tarveldy• 15 августа 2024
Ответ дляnataangel
Маячня.
Не зовсім, це може бути. Є приклад Південної Кореї
Nat-li• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
За шо били то?🙃

кактус-c• 15 августа 2024
Ответ дляlapulik
Да, и для них тоже, для тех, кто ищет поддержки, думает переезжать, хочет узнать информацию перед поездкой на отдых. Но не для того, чтоб за спиной обсуждать. Почему автор не спросила у человека там, лично? Нет, так же не будет темы на советчице, обсуждения за спиной, перетирания костей и срача между выехавшими и оставшимися.
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляNat-li
За шо били то?🙃
Намагалися побити, за те що виїхала і розповідала про своє життя за кордоном.
lisulya• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Неприємний. Ну але шо. Буває всяке. Я ось недавно повернулась із Варшави. В принципі мені попадались добрі люди. А їхала в громадському транспорті, то напроти мене сіла така недобра пані, то вона зиркала на тих, хто навколо неї сидить так недобре, то їй з кондиціонера сильно дуло, то якись парубок голосно говорив по телефону, то вона на нього оглядалась так недобре. Та чи можна по цій пані судити про всіх поляків?
Nat-li• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Смешно)
Я прямо это представила, как в многомиллионном Киеве левая тетка кидается на другую из-за рассказов о беженстве. Причем эти разборки не на мусорке, а в кафе.
Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляNat-li
Смешно)
Єто біло бі смешно, если бі не біло так грустно. А Миззери, интересно, чем візвала такую нелюбовь?
Ваша величність• 15 августа 2024
Ответ дляElenaMari
А в какой стране ’нужны’ украинцы?
автор Евга-9246 • 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Не судіть всіх по собі. Я прочитала думку і принесла її обговорити туди, де мені комфортніше. Мені не цікава автор, мені цікава саме ця думка, бо вона дійсно існує.
Nat-li• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Так вы тоже выехали от злых украинцев, правильно понимаю?
AnnaOst• 15 августа 2024
Автор, даю підказку - тему можна видалити за 100 грн. Отой скріншот, то було зайве. Нормального діалогу і обміну думками на цю тему тут бути не може
кактус-c• 15 августа 2024
Ответ дляlisulya
Риелтор местный, она живёт в этой стране много лет, и помогает приехавшим из Украины, найти жильё и легализаваться, понятно что она добавила ссылку центра, где приехавшим помогут оформить документы.

Inconvenient• 15 августа 2024
Ответ дляNat-li
Как же вам хочется меня грязью облить! І мабуть правда очі коле!
lapulik• 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Ну в тому чаті і почали першими обговорювати тих, хто залишився, саме за спинами і не найкращим чином, судячи з написаного. До речі, що за група? щоб ненароком не підписатися.
автор Евга-9246 • 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Ну, до речі, групу я знайшла сама, просто по пошуку з назвою міста. Так шо не робіть з неї якесь таємне товариство
Nat-li• 15 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Шановна, что за истерика на простой вопрос?)
кактус-c• 15 августа 2024
Ответ дляЕвга-9246
Подождите, Вам не интересно мнение человека, но это мнение Вы принесли сюда на обсуждение? Ну, это мнение конкретного человека и существует она у неё, но Вам это не интересно? Таки я права, интересно обсудить за глаза, чтоб побольше ругани было...
кактус-c• 15 августа 2024
Ответ дляlapulik
Там человек написал о личном опыте, свои чувства. У автора тоже такой опыт? Почему не написала о себе?
lisulya• 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Ну ругань в этой теме создание только Вы пока. При том на каком-то надуманном основании
автор Евга-9246 • 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Фу, я вже шось не хочу їхати в те місто, якщо там живуть такі занудні люди)
І досить вже перекручувати. Ще раз - мені цікава сама ця думка, не автор. Такі думки - не тільки в неї. Почуйте мене
кактус-c• 15 августа 2024
Ответ дляlisulya
Думаете? Почитайте внимательно комменты.
lisulya• 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Ну так автор поста задел своим ’опытом’ нас. Соответственно имеем право обсудить чего это мы не будем кого-то принимать. А в чем, собственно, проблема? И есть ли она?
lisulya• 15 августа 2024
Ответ для кактус-c
Читаю. Все пишут, что всем пофик выезжал человек или нет. Если не лезет промеж глаз со своим ’А вот у нас у Европи’. Вас не устраивают такие ответы?